@Wasacz_ Moim zdaniem ma rację z tym,że to łapanie na spalone to nie będzie wiecznie działać,jakiś lepszy trener to przeanalizuje i rozkmini a wtedy od porażki będzie chronić nas ostatni bastion ^bozemiejnaswsejopiece PENA
@fotohobby Tak będzie.Oby Pena zawalił wcześniej niż później imo,on ma słabe umiejętności czysto bramkarskie i po prostu 'nie zrobi różnicy' dla zespołu w kluczowym momencie,a to jest składowa wygrywania trofeów
@VamoSBarca88 Ja bym chciał właśnie,żeby dziś strzelił i pokazał 3 na palcach,to byłoby symboliczne podwójnie,bo jako 3 gracz przekroczyłby tę granicę 100 bramek w LM :)
@Janas11224 Trochę tak,ale to wcale nie jest jakieś abstrakcyjne,po prostu w mieście tak jest,że w pewnym jego obszarze kibicuje się nawet temu mniejszemu klubowi,tak samo jest Turynie np.
@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.
0
@Michas_13 Potrzeba jeszcze kogoś na boki obrony
1
Za 60mln tak,jak przedłuży z Bilbao żeby dostali więcej-nie.Oczywiście najlepiej byłoby się wtedy pozbyć Ferrana i Ansu,albo chociaż 1 z nich
1
Dzisiejszy mecz Legii w memie
https://imgur.com/dBL7n4G
1
@Nefir Boki obrony głównie i coś z tym skrzydłowym do rotacji trzeba wymyślić,bo Ansu+Ferran nie dają nic
1
@Wasacz_ Moim zdaniem ma rację z tym,że to łapanie na spalone to nie będzie wiecznie działać,jakiś lepszy trener to przeanalizuje i rozkmini a wtedy od porażki będzie chronić nas ostatni bastion ^bozemiejnaswsejopiece PENA
2
@fotohobby Tak będzie.Oby Pena zawalił wcześniej niż później imo,on ma słabe umiejętności czysto bramkarskie i po prostu 'nie zrobi różnicy' dla zespołu w kluczowym momencie,a to jest składowa wygrywania trofeów
0
@Messi96_96 Prawda,niestety gdzieś przeczytałem że 10 szwów mu założyli :/
1
Mam takie pytanie-wie ktoś może kiedy mecz Inter-Arsenal będzie do obejrzenia z odtworzenia w apce/stronie TVP Sport?
0
@icon3520 Nie no w 24 będą
0
@Kidd 15min było ponoć
0
@Axoon Jeśli będzie stał w fazach pucharowych LM to z pewnością
1
@Bartula Zgadzam się,tylko że powinien po prostu grać mecz od początku,szkoda zmiany na bramkarza i dla samego GK to nie jest budujące grać po 45min
0
@kuz Ja bym wolał zdecydowanie dzisiaj,pokazał by 3 na palcach że hat-trick i jako 3 przkeracza barierę 100goli w LM :)
0
@Roobo No nie jest,bo jest za staż w klubie :P
0
Olaboga,Pena kaputanem Barcy :o
0
@VamoSBarca88 Ja bym chciał właśnie,żeby dziś strzelił i pokazał 3 na palcach,to byłoby symboliczne podwójnie,bo jako 3 gracz przekroczyłby tę granicę 100 bramek w LM :)
6
Ale się teraz można pośmiać jak ktoś tu dziś pisał,że Kounde do bycia top PO brakuje podania ostatniego xd
0
@sk13 Zgadzam się,zwłaszcza że w niedzielę bardzo ciężki wyjazd na Anoeta
1
@AFA 20zł od 10m2.10 metrów kwadratowych zrobisz w jakieś 10-12h,matematykę zostawiam wam
0
@Carlosss Moim zdaniem Lewy będzie grał,bo chce nabijać staty w LM
2
o widzę,że Araby już wykupili publiczność dla Igi Świątek
0
@LukaszFan Ta jasne,a kto za niego na 9
1
Oho,na Eleven już zapraszają na mecze w Polsacie Sport
1
Xavineta ich ogarnęła
0
Lewy próbuje sobie coś dziś stworzyć do strzału,no ale on długo się zbiera do tych uderzeń i bramkarz wyczuwa
0
@MILOSZ_F22 No ja bym Pedriego ściągał najpierw i Yamala
0
@JoeSatriani No Lewy raczej na tej zamianie Gundo-Olmo nie skorzysta
0
@Janas11224 Trochę tak,ale to wcale nie jest jakieś abstrakcyjne,po prostu w mieście tak jest,że w pewnym jego obszarze kibicuje się nawet temu mniejszemu klubowi,tak samo jest Turynie np.
0
@czarnatom Moim zdaniem rotację będą w środę
2
@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.