0

@Michas_13 Potrzeba jeszcze kogoś na boki obrony

1

Za 60mln tak,jak przedłuży z Bilbao żeby dostali więcej-nie.Oczywiście najlepiej byłoby się wtedy pozbyć Ferrana i Ansu,albo chociaż 1 z nich

1

Dzisiejszy mecz Legii w memie
https://imgur.com/dBL7n4G

1

@Nefir Boki obrony głównie i coś z tym skrzydłowym do rotacji trzeba wymyślić,bo Ansu+Ferran nie dają nic

1

@Wasacz_ Moim zdaniem ma rację z tym,że to łapanie na spalone to nie będzie wiecznie działać,jakiś lepszy trener to przeanalizuje i rozkmini a wtedy od porażki będzie chronić nas ostatni bastion ^bozemiejnaswsejopiece PENA

2

@fotohobby Tak będzie.Oby Pena zawalił wcześniej niż później imo,on ma słabe umiejętności czysto bramkarskie i po prostu 'nie zrobi różnicy' dla zespołu w kluczowym momencie,a to jest składowa wygrywania trofeów

0

@Messi96_96 Prawda,niestety gdzieś przeczytałem że 10 szwów mu założyli :/

1

Mam takie pytanie-wie ktoś może kiedy mecz Inter-Arsenal będzie do obejrzenia z odtworzenia w apce/stronie TVP Sport?

0

@icon3520 Nie no w 24 będą

0

@Kidd 15min było ponoć

0

@Axoon Jeśli będzie stał w fazach pucharowych LM to z pewnością

1

@Bartula Zgadzam się,tylko że powinien po prostu grać mecz od początku,szkoda zmiany na bramkarza i dla samego GK to nie jest budujące grać po 45min

0

@kuz Ja bym wolał zdecydowanie dzisiaj,pokazał by 3 na palcach że hat-trick i jako 3 przkeracza barierę 100goli w LM :)

0

@Roobo No nie jest,bo jest za staż w klubie :P

0

Olaboga,Pena kaputanem Barcy :o

0

@VamoSBarca88 Ja bym chciał właśnie,żeby dziś strzelił i pokazał 3 na palcach,to byłoby symboliczne podwójnie,bo jako 3 gracz przekroczyłby tę granicę 100 bramek w LM :)

6

Ale się teraz można pośmiać jak ktoś tu dziś pisał,że Kounde do bycia top PO brakuje podania ostatniego xd

0

@sk13 Zgadzam się,zwłaszcza że w niedzielę bardzo ciężki wyjazd na Anoeta

1

@AFA 20zł od 10m2.10 metrów kwadratowych zrobisz w jakieś 10-12h,matematykę zostawiam wam

0

@Carlosss Moim zdaniem Lewy będzie grał,bo chce nabijać staty w LM

2

o widzę,że Araby już wykupili publiczność dla Igi Świątek

0

@LukaszFan Ta jasne,a kto za niego na 9

1

Oho,na Eleven już zapraszają na mecze w Polsacie Sport

1

Xavineta ich ogarnęła

0

Lewy próbuje sobie coś dziś stworzyć do strzału,no ale on długo się zbiera do tych uderzeń i bramkarz wyczuwa

0

@MILOSZ_F22 No ja bym Pedriego ściągał najpierw i Yamala

0

@JoeSatriani No Lewy raczej na tej zamianie Gundo-Olmo nie skorzysta

0

@Janas11224 Trochę tak,ale to wcale nie jest jakieś abstrakcyjne,po prostu w mieście tak jest,że w pewnym jego obszarze kibicuje się nawet temu mniejszemu klubowi,tak samo jest Turynie np.

0

@czarnatom Moim zdaniem rotację będą w środę

2

@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?