2

@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.

0

@Sysia11 I.Miami słabo zagrało,chyba ten stadion i doping ich przytłoczyli,u siebie ich gra wyglądała zwykle dużo lepiej,dziś faktycznie jakby chcieli minimalnym nakładem sił

2

@ObiektywnyGosc Ostatnio w LM Pulisic wsadził

2

@Lionel_Messi10 Ta obrona I.Miami jest po prostu słaba,przydałby im się jakiś doświadczony gracz z Europy co by tym pokierował,były próby Busquetsa no ale to nie to,on nie ma intensywności potrzebnej

1

@Adran360 Dokładnie,po prostu nie może być remisu w meczu tylko zwycięzca i liczy się wygrane spotkania do 2 wygranych.Trochę bez sensu,że to tylko w tej 1 rundzie,a potem 1 mecz bezpośredni,mogliby zrobić te PO wszystko do 2 wygranych

0

@Toretto Nie ma opcji,że on by się zgodził wchodzić z ławki moim zdaniem.Przed sezonem byłem na tak,ale kto wtedy wiedział że nasz zespół się będzie tak prezentować

1

@mekston Ok,dzięki za konkret odpowiedź

0

Włączyłem te derby saudyjskie i mam takie pytanie-co z Neymarem,bo ponoć coś tam wracał,a tu nie ma go nawet na ławce?

0

@Death_voice Tytuł ukradziony Romkowi Kołtoniowi z live po meczu z Borussią

0

@VegetaPolska Może być bardziej zmotywowany,choć myślę że frustracja przeważy,na pewno ta sytuacja nie poprawi jego współpracy z Mbappe

0

@verdant A,no jeśli tak to masz rację,ale w 10 ma szansę się znaleźć tak czy owak,zależy też kto te ME wygra

0

@ObiektywnyGosc Wygrał Copa America,w MLS 23 mecze -22 gole i 13 asyst i doprowadził I.Miami do rekordu ligi w sezonie zasadniczym.Jak dla mnie powinien być w 30,nie mówię że jakoś w 10,ale wśród nominowanych na pewno widziałem graczy ze słabszym sezonem

0

@Uukasz_93 Przeszło mi to przez myśl,ale może głosy na piłkarzy realu się rozłożyły po prostu + Vinicius miał słabe Copa,a w tamtych rejonach świata to ma duży wpływ

0

@nightwishygt Moim zdaniem to mu mogło zabraknąć głosów z Ameryki Płd. Tam ludzie są bardzo krytyczni wobec swoich piłkarzy-Vinicius miał słabe Copa a Brazylia gówno gra nadal,więc bym się nie zdziwił

1

Ta morda Figo rozgoryczonego xdd Proszę dajcie z tego kamerę spotlight jak na ostatnim meczu Messiego :P

4

A surprise to be sure but a welcome one :)

3

Czy Messi nie powinien być w 30?Moim zdaniem na spokojnie,tylko oczywiście byłby dym że dziennikarze z Afryki głosują,żeby wygrał :P

0

Myślicie,że jakby Barca Femeni znów zgarnęła tryplet to Ewa Pajor ma jakieś szanse na Złotą Piłkę czy przy A.Bonmati/A.Putellas to niemożliwe?

0

@Encore No niestety,ale jak sadzają Cię na najważniejszy mecz w rozgrywkach w których się popisywałeś to ciężko,żebyś dostał nagrodę za bycie najlepszym bramkarzem

0

@PatrykBarca real sam odebrał mu możliwość zgarnięcia tej nagrody nie wystawiając go na finał LM

1

@Comentateiro Przecież jest już

1

@Kapitan hawk 440min w klubie w sezonie 23/24 to Yamal tyle w miesiąc zalicza

2

@pioz123 Wizerunkowo to bardzo dużo tracą w ostatnich dniach

0

@BTW Nie ma z lektorem PL,trzeba się uczyć po angielsku i Yamal też niech się uczy :)

1

Czy Maciej Iwański z TVP również zbojkotował galę Złotej Piłki,bo nie ma transmisji 1 raz od x lat?

2

@Popitek12 Właśnie patrzyłem i w ogóle nie widać nigdzie pl transmisji zaplanowanej

0

Ależ pudło Dembele xdd

1

@D44H Dzisiaj jeszcze nie,ale lada chwila będzie pewnie za free na Barca One

2

Nie jest to dzień Messiego,ciekawe co z tym A.Fatim czy to tylko plotki,czy może faktycznie coś jest na rzeczy,jak dla mnie niech idzie,poogląda się go z amigosami a Riki Puć w MLS ponoć błyszczy :)

1

@ObiektywnyGosc Zarejestrowałem się na tym tiktoku tylko po to a tu taka lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?