@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.
@Sysia11 I.Miami słabo zagrało,chyba ten stadion i doping ich przytłoczyli,u siebie ich gra wyglądała zwykle dużo lepiej,dziś faktycznie jakby chcieli minimalnym nakładem sił
@Lionel_Messi10 Ta obrona I.Miami jest po prostu słaba,przydałby im się jakiś doświadczony gracz z Europy co by tym pokierował,były próby Busquetsa no ale to nie to,on nie ma intensywności potrzebnej
@Adran360 Dokładnie,po prostu nie może być remisu w meczu tylko zwycięzca i liczy się wygrane spotkania do 2 wygranych.Trochę bez sensu,że to tylko w tej 1 rundzie,a potem 1 mecz bezpośredni,mogliby zrobić te PO wszystko do 2 wygranych
@Toretto Nie ma opcji,że on by się zgodził wchodzić z ławki moim zdaniem.Przed sezonem byłem na tak,ale kto wtedy wiedział że nasz zespół się będzie tak prezentować
@ObiektywnyGosc Wygrał Copa America,w MLS 23 mecze -22 gole i 13 asyst i doprowadził I.Miami do rekordu ligi w sezonie zasadniczym.Jak dla mnie powinien być w 30,nie mówię że jakoś w 10,ale wśród nominowanych na pewno widziałem graczy ze słabszym sezonem
@Uukasz_93 Przeszło mi to przez myśl,ale może głosy na piłkarzy realu się rozłożyły po prostu + Vinicius miał słabe Copa,a w tamtych rejonach świata to ma duży wpływ
@nightwishygt Moim zdaniem to mu mogło zabraknąć głosów z Ameryki Płd. Tam ludzie są bardzo krytyczni wobec swoich piłkarzy-Vinicius miał słabe Copa a Brazylia gówno gra nadal,więc bym się nie zdziwił
@Encore No niestety,ale jak sadzają Cię na najważniejszy mecz w rozgrywkach w których się popisywałeś to ciężko,żebyś dostał nagrodę za bycie najlepszym bramkarzem
Nie jest to dzień Messiego,ciekawe co z tym A.Fatim czy to tylko plotki,czy może faktycznie coś jest na rzeczy,jak dla mnie niech idzie,poogląda się go z amigosami a Riki Puć w MLS ponoć błyszczy :)
2
@escarabajo Znamy to z PO NBA,tyle że tu nie ma serii po 4 mecze i I.Miami jak chce zdobyć mistrzostwo to musi teraz 4 mecze z różnymi przeciwnikami wygrać po prostu bezpośrednio.
0
@Sysia11 I.Miami słabo zagrało,chyba ten stadion i doping ich przytłoczyli,u siebie ich gra wyglądała zwykle dużo lepiej,dziś faktycznie jakby chcieli minimalnym nakładem sił
2
@ObiektywnyGosc Ostatnio w LM Pulisic wsadził
2
@Lionel_Messi10 Ta obrona I.Miami jest po prostu słaba,przydałby im się jakiś doświadczony gracz z Europy co by tym pokierował,były próby Busquetsa no ale to nie to,on nie ma intensywności potrzebnej
1
@Adran360 Dokładnie,po prostu nie może być remisu w meczu tylko zwycięzca i liczy się wygrane spotkania do 2 wygranych.Trochę bez sensu,że to tylko w tej 1 rundzie,a potem 1 mecz bezpośredni,mogliby zrobić te PO wszystko do 2 wygranych
0
@Toretto Nie ma opcji,że on by się zgodził wchodzić z ławki moim zdaniem.Przed sezonem byłem na tak,ale kto wtedy wiedział że nasz zespół się będzie tak prezentować
1
@mekston Ok,dzięki za konkret odpowiedź
0
Włączyłem te derby saudyjskie i mam takie pytanie-co z Neymarem,bo ponoć coś tam wracał,a tu nie ma go nawet na ławce?
0
@Death_voice Tytuł ukradziony Romkowi Kołtoniowi z live po meczu z Borussią
0
@VegetaPolska Może być bardziej zmotywowany,choć myślę że frustracja przeważy,na pewno ta sytuacja nie poprawi jego współpracy z Mbappe
0
@verdant A,no jeśli tak to masz rację,ale w 10 ma szansę się znaleźć tak czy owak,zależy też kto te ME wygra
0
@ObiektywnyGosc Wygrał Copa America,w MLS 23 mecze -22 gole i 13 asyst i doprowadził I.Miami do rekordu ligi w sezonie zasadniczym.Jak dla mnie powinien być w 30,nie mówię że jakoś w 10,ale wśród nominowanych na pewno widziałem graczy ze słabszym sezonem
0
@Uukasz_93 Przeszło mi to przez myśl,ale może głosy na piłkarzy realu się rozłożyły po prostu + Vinicius miał słabe Copa,a w tamtych rejonach świata to ma duży wpływ
0
@nightwishygt Moim zdaniem to mu mogło zabraknąć głosów z Ameryki Płd. Tam ludzie są bardzo krytyczni wobec swoich piłkarzy-Vinicius miał słabe Copa a Brazylia gówno gra nadal,więc bym się nie zdziwił
1
Ta morda Figo rozgoryczonego xdd Proszę dajcie z tego kamerę spotlight jak na ostatnim meczu Messiego :P
4
A surprise to be sure but a welcome one :)
3
Czy Messi nie powinien być w 30?Moim zdaniem na spokojnie,tylko oczywiście byłby dym że dziennikarze z Afryki głosują,żeby wygrał :P
0
Myślicie,że jakby Barca Femeni znów zgarnęła tryplet to Ewa Pajor ma jakieś szanse na Złotą Piłkę czy przy A.Bonmati/A.Putellas to niemożliwe?
0
@Encore No niestety,ale jak sadzają Cię na najważniejszy mecz w rozgrywkach w których się popisywałeś to ciężko,żebyś dostał nagrodę za bycie najlepszym bramkarzem
0
@PatrykBarca real sam odebrał mu możliwość zgarnięcia tej nagrody nie wystawiając go na finał LM
1
@Comentateiro Przecież jest już
1
@Kapitan hawk 440min w klubie w sezonie 23/24 to Yamal tyle w miesiąc zalicza
2
@pioz123 Wizerunkowo to bardzo dużo tracą w ostatnich dniach
0
@BTW Nie ma z lektorem PL,trzeba się uczyć po angielsku i Yamal też niech się uczy :)
1
Czy Maciej Iwański z TVP również zbojkotował galę Złotej Piłki,bo nie ma transmisji 1 raz od x lat?
2
@Popitek12 Właśnie patrzyłem i w ogóle nie widać nigdzie pl transmisji zaplanowanej
0
Ależ pudło Dembele xdd
1
@D44H Dzisiaj jeszcze nie,ale lada chwila będzie pewnie za free na Barca One
2
Nie jest to dzień Messiego,ciekawe co z tym A.Fatim czy to tylko plotki,czy może faktycznie coś jest na rzeczy,jak dla mnie niech idzie,poogląda się go z amigosami a Riki Puć w MLS ponoć błyszczy :)
1
@ObiektywnyGosc Zarejestrowałem się na tym tiktoku tylko po to a tu taka lipa