9 stycznia 2025, 21:31
0
Wie ktoś ile dziś kibiców jest na stadionie a ile wczoraj było na naszym?
9 stycznia 2025, 20:28
@ali3gator Na tym samym-King Abdullah Sports City 60tys pojemności,więc to chyba największy stadion w Arabii w ogóle
8 stycznia 2025, 23:45
@Pawel13sz Panie,prawdziwy portero to musi mieć oczy dookoła głowy,a nawet 1 w dupie!"
7 stycznia 2025, 19:11
@KamQiX Nie no myślę że takie AL hilal to by się przejechało po każdym zespole z eklapy, co innego zespołu że środka tabeli tych lig czy końca
7 stycznia 2025, 18:47
1
La Gazzetta dello Żort:
7 stycznia 2025, 18:28
@BORO_12 Ja bym nie powiedział że 'Bilbao nie jest zagrozeniem' no ale i tak jeszcze Yamala był nie wpuszczał
7 stycznia 2025, 18:26
@Fantastyczny Chłopiec Kilka lat zakazu stadionowego i parę tys grzywny
6 stycznia 2025, 20:49
3
@blakkudium Ładnie Lautaro to zrobił
6 stycznia 2025, 05:29
@sidi12843 Rap i funk,w który się wkręciłem przez taniec
4 stycznia 2025, 19:14
Niech mi ktoś wyjaśni jak Araujo jest kapitanem jak de Jong jest przed nim w hierarchii?
3 stycznia 2025, 21:52
2
@abram3k 100% to by było jakby Flick zakomunikował to na konfie a nie powiedział,że dobrze trenuje,dobry przekaz leci i jutro się zdecyduje
3 stycznia 2025, 18:14
Boże,tak ciężko odpowiedzieć czy da w końcu Wojtkowi zagrać,jak zawsze ta sama gadka 'dobrze trenuje,blabla'
30 grudnia 2024, 22:33
@PatrykBarca Tak proszę pana,oczywiście proszę pana,40% proszę pana,50% też może być, a i 60 proszę pana się znajdzie..
30 grudnia 2024, 21:01
@TR3YWAY Za darmo nie,ale za zasługi oj tak
30 grudnia 2024, 21:00
@FcPortoFan1999 Nowe życie na śniadanie
30 grudnia 2024, 18:37
@gumaz W tym roku Maryla,Golcowie i Zenek na Polsacie,TVP odcina się od disco-sylwestra w Zakopanem
30 grudnia 2024, 18:28
@gumaz Nawet jak zawiną przed 24 to wypuszczą w Nowy Rok,więc ¯\_(ツ)_/¯
30 grudnia 2024, 00:09
@Bartinho1899
The Barcelona board have transmitted optimism to Dani Olmo's entourage regarding his registration.— @mundodeportivo https://t.co/82Xok117U0">pic.twitter.com/82Xok117U0— Barça Universal (@BarcaUniversal) December 29, 2024
The Barcelona board have transmitted optimism to Dani Olmo's entourage regarding his registration.— @mundodeportivo https://t.co/82Xok117U0">pic.twitter.com/82Xok117U0
29 grudnia 2024, 22:34
@addept Niestety,ale Kamil musi się raczej pogodzić z tym,że nie wróci do topu,szczerze to ja myślałem że on skończy karierę po tamtym sezonie,no ale jego decyzja...
29 grudnia 2024, 22:28
@Xxxbarca4ever no i Jan Blecharz psycholog
27 grudnia 2024, 19:31
@Faro Teraz przez tydzień temat będzie grzany w mediach,bo na widoku 5debiut Szczęsnego tym razem w PK
26 grudnia 2024, 04:29
Chyba najciekawszy Christmas Day w NBA jaki oglądałem,ale tego ostatniego meczu nie dam rady już :o
24 grudnia 2024, 01:41
@Marian_Pazdzioch Czyli co choinka się podoba w tym roku Helenie?
22 grudnia 2024, 18:36
@Katalończyk 99 dobre pytanie, ms razie nie widzę go nigdzie na yt
21 grudnia 2024, 20:26
@Pablozeusz 3 punkty to 3 punkty co by nie mówić
21 grudnia 2024, 04:10
@draxidox Co to za dzieciak,wszędzie widzę to wrzucane
20 grudnia 2024, 00:05
4
@barcelonaLM kiedyś bitboksowaliśmy to pytanie w gimnazjum :P
19 grudnia 2024, 13:59
@gumaz No fajnie,ciekawe czy w tym sezonie pokażą jakiś mecz Barcy na Tvp5
19 grudnia 2024, 13:57
@Eklerek Pierogi+barszcz,grzybowa
19 grudnia 2024, 13:54
@Szklaner Najpierw on ukradł potem jemu łukardli,niech jeszcze ten Robin Hood biednym rozda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wie ktoś ile dziś kibiców jest na stadionie a ile wczoraj było na naszym?
0
@ali3gator Na tym samym-King Abdullah Sports City 60tys pojemności,więc to chyba największy stadion w Arabii w ogóle
0
@Pawel13sz Panie,prawdziwy portero to musi mieć oczy dookoła głowy,a nawet 1 w dupie!"
0
@KamQiX Nie no myślę że takie AL hilal to by się przejechało po każdym zespole z eklapy, co innego zespołu że środka tabeli tych lig czy końca
1
La Gazzetta dello Żort:
1
@BORO_12 Ja bym nie powiedział że 'Bilbao nie jest zagrozeniem' no ale i tak jeszcze Yamala był nie wpuszczał
0
@Fantastyczny Chłopiec Kilka lat zakazu stadionowego i parę tys grzywny
3
@blakkudium Ładnie Lautaro to zrobił
1
@sidi12843 Rap i funk,w który się wkręciłem przez taniec
0
Niech mi ktoś wyjaśni jak Araujo jest kapitanem jak de Jong jest przed nim w hierarchii?
2
@abram3k 100% to by było jakby Flick zakomunikował to na konfie a nie powiedział,że dobrze trenuje,dobry przekaz leci i jutro się zdecyduje
0
Boże,tak ciężko odpowiedzieć czy da w końcu Wojtkowi zagrać,jak zawsze ta sama gadka 'dobrze trenuje,blabla'
0
@PatrykBarca Tak proszę pana,oczywiście proszę pana,40% proszę pana,50% też może być, a i 60 proszę pana się znajdzie..
0
@TR3YWAY Za darmo nie,ale za zasługi oj tak
0
@FcPortoFan1999 Nowe życie na śniadanie
1
@gumaz W tym roku Maryla,Golcowie i Zenek na Polsacie,TVP odcina się od disco-sylwestra w Zakopanem
0
@gumaz Nawet jak zawiną przed 24 to wypuszczą w Nowy Rok,więc ¯\_(ツ)_/¯
2
@Bartinho1899
0
@addept Niestety,ale Kamil musi się raczej pogodzić z tym,że nie wróci do topu,szczerze to ja myślałem że on skończy karierę po tamtym sezonie,no ale jego decyzja...
0
@Xxxbarca4ever no i Jan Blecharz psycholog
0
@Faro Teraz przez tydzień temat będzie grzany w mediach,bo na widoku 5debiut Szczęsnego tym razem w PK
1
Chyba najciekawszy Christmas Day w NBA jaki oglądałem,ale tego ostatniego meczu nie dam rady już :o
1
@Marian_Pazdzioch Czyli co choinka się podoba w tym roku Helenie?
0
@Katalończyk 99 dobre pytanie, ms razie nie widzę go nigdzie na yt
0
@Pablozeusz 3 punkty to 3 punkty co by nie mówić
1
@draxidox Co to za dzieciak,wszędzie widzę to wrzucane
4
@barcelonaLM kiedyś bitboksowaliśmy to pytanie w gimnazjum :P
0
@gumaz No fajnie,ciekawe czy w tym sezonie pokażą jakiś mecz Barcy na Tvp5
1
@Eklerek Pierogi+barszcz,grzybowa
0
@Szklaner Najpierw on ukradł potem jemu łukardli,niech jeszcze ten Robin Hood biednym rozda