0

Wie ktoś ile dziś kibiców jest na stadionie a ile wczoraj było na naszym?

0

@ali3gator Na tym samym-King Abdullah Sports City 60tys pojemności,więc to chyba największy stadion w Arabii w ogóle

0

@Pawel13sz Panie,prawdziwy portero to musi mieć oczy dookoła głowy,a nawet 1 w dupie!"

0

@KamQiX Nie no myślę że takie AL hilal to by się przejechało po każdym zespole z eklapy, co innego zespołu że środka tabeli tych lig czy końca

1

La Gazzetta dello Żort:

1

@BORO_12 Ja bym nie powiedział że 'Bilbao nie jest zagrozeniem' no ale i tak jeszcze Yamala był nie wpuszczał

0

@Fantastyczny Chłopiec Kilka lat zakazu stadionowego i parę tys grzywny

3

@blakkudium Ładnie Lautaro to zrobił

1

@sidi12843 Rap i funk,w który się wkręciłem przez taniec

0

Niech mi ktoś wyjaśni jak Araujo jest kapitanem jak de Jong jest przed nim w hierarchii?

2

@abram3k 100% to by było jakby Flick zakomunikował to na konfie a nie powiedział,że dobrze trenuje,dobry przekaz leci i jutro się zdecyduje

0

Boże,tak ciężko odpowiedzieć czy da w końcu Wojtkowi zagrać,jak zawsze ta sama gadka 'dobrze trenuje,blabla'

0

@PatrykBarca Tak proszę pana,oczywiście proszę pana,40% proszę pana,50% też może być, a i 60 proszę pana się znajdzie..

0

@TR3YWAY Za darmo nie,ale za zasługi oj tak

0

@FcPortoFan1999 Nowe życie na śniadanie

1

@gumaz W tym roku Maryla,Golcowie i Zenek na Polsacie,TVP odcina się od disco-sylwestra w Zakopanem

0

@gumaz Nawet jak zawiną przed 24 to wypuszczą w Nowy Rok,więc ¯\_(ツ)_/¯

2

@Bartinho1899

0

@addept Niestety,ale Kamil musi się raczej pogodzić z tym,że nie wróci do topu,szczerze to ja myślałem że on skończy karierę po tamtym sezonie,no ale jego decyzja...

0

@Xxxbarca4ever no i Jan Blecharz psycholog

0

@Faro Teraz przez tydzień temat będzie grzany w mediach,bo na widoku 5debiut Szczęsnego tym razem w PK

1

Chyba najciekawszy Christmas Day w NBA jaki oglądałem,ale tego ostatniego meczu nie dam rady już :o

1

@Marian_Pazdzioch Czyli co choinka się podoba w tym roku Helenie?

0

@Katalończyk 99 dobre pytanie, ms razie nie widzę go nigdzie na yt

0

@Pablozeusz 3 punkty to 3 punkty co by nie mówić

1

@draxidox Co to za dzieciak,wszędzie widzę to wrzucane

4

@barcelonaLM kiedyś bitboksowaliśmy to pytanie w gimnazjum :P

0

@gumaz No fajnie,ciekawe czy w tym sezonie pokażą jakiś mecz Barcy na Tvp5

1

@Eklerek Pierogi+barszcz,grzybowa

0

@Szklaner Najpierw on ukradł potem jemu łukardli,niech jeszcze ten Robin Hood biednym rozda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?