0

@Gibbon_FCB Moim zdaniem nie,co najwyżej Puchar Króla mu zostawi,ale po takich babolach to nie jestem pewien

0

@filip1998 Serio myślisz,że PK też mu Flick zabierze?

1

@dzefrej234 I Bednarka,byłby cały kręgosłup zdrowy

0

@norbi77 Smaczki?Część scen jest żywcem wyjęta z pierwszych części,albo dialogi.Nie mówię,że był to film zupełnie zły,ale jak dla mnie trochę dużo tych odniesień do oryginalnych części,fajne były nawiązania z kolei do gry Alien:Isolation świetnego survival horroru btw.Co do głupoty bohaterów to niestety trochę jest jak w horrorach,że bohaterowie podejmują durne decyzje aby fabuła mogła się rozpędzać czyt.postacie ginąć :)

0

@Fake69 Ona zaczęła od sportu więc ciało od młodości przyzwyczajone do zupełnie innych ruchów,już się raczej nie da jakiej 'lekkosci osiągnąć

0

@norbi77 Jakby Szczęsny nie złapał czerwa i zagral z Betisem dobrze to byłaby szansa na coś więcej niż PK,ale tak to nie sądzę,dziennikarze mają pożywkę

0

@ViscaelBarca2007 Do Tebasa w Tebach ofiary składać,najlepiej nieoznakowanych banknotach

0

@LeoMessiiBarcaPepa Różnie na to można patrzeć,od strony zdjęć to jest top no i nie przepisuje po prostu scen z Aliena I-IV

1

@Andrzej_Majonez No jak na razie to 1 dziennikarz V.Navarro to podał i reszta powtarza,ale mi coś się wydaje że to tylko plotka i Wojtek jedynie w Pucharze Hiszpanii

2

@Lionel_Messi10 Jak oni strzelają te karne :o

1

@Lionel_Messi10 Pewnie graliby karne i tak,mimo braku remisu :P

1

@Lionel_Messi10 Ale siadło,szkoda że Barca tak nie może jak goni wynik

2

@Lionel_Messi10 Tylko z 'Daleko od noszy' ją jeszcze kojarzę,ona chyba nie pograła za dużo bo już nie chciała grać stereotypowych głupich blondynek z walorami

2

@Maoao zdecydowanie przydałoby się mieć jakiś plan B na takie mecze

0

@Bzyczekk w dupie to mam,przynajmniej robią jakieś studia przedmeczowe i powtórki/analizy po,a no i eleven kosztuje 15zl a nie 75,jak ci przeszkadza to nie oglądaj meczów realu tam,proste

0

@Godlo ja raczej nie wierzę w ligę w tym roku już,nie gdzie w momencie jak strzelamy po 5 bramek Realowi i Betisowi i nie potrafimy wygrać z Getafe,kadra jest za wąska i się spinają na te 'ważniejsze mecze' a w La Liga zdobywamy 8pt na 8 spotkań ostatnich

0

@Bzyczekk A ja wolę,żeby całą La Liga miało Eleven i co

0

@Popitek12 zależy w jakim aucie,bo to od obrotów zależy,generalnie w większości aut to nie ma chyba potrzeby wrzucania 4 w mieście?

0

@mrboom a jakie są inne rozwinięcia

0

@Stinger_ trzecie H co oznacza w tym przydomku?

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz to po tej kontuzji w ogóle słabiej gra,serwis mu bardzo siadł

0

@mcsarna 20 stycznia

1

@Comentateiro OCB?Bo mi właśnie wyskakuje jakieś okienko zaloguj dziwne na górze strony,mimo że jestem zalogowany i miałem pytać

0

@Marian_Pazdzioch Cisza!Bo zamienię w szczura!

0

@urbipl Olmo xd to chyba prowokacja

0

@Pedri16Future Ja bym dał Fatiego w rozliczeniu,kiedyś go chcieli :D

0

@Kidd Nie no w porównaniu do Barcelony to na pewno mają lepszy doping,ale czy najlepszy w Europie to nie wiem

0

@Kidd No właśnie nie wiem,bo jak słuchałem podcastu z 9CAMPNOU i oni zdawali relację z wyjazdu do Dortmundu to wcale tak zachwyceni nie byli,chyba że na Bundesligę inaczej się mobilizują

2

@Marian_Pazdzioch Już nie musi panie Marianie"

0

@Safrani Dziś chyba faktycznie więcejbi faktycznie na wiki jest ze wczoraj 42tys było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?