@marcin62 W Forzy Horizon się płaci za szybką podróż od zawsze tylko,że $ z gry :P Wiesz,ostatecznie no to możesz spokojnie przejść grę bez dopłacania,to jest dla leniwych co im się nie chce grindować a trochę takich ludzi jest
@Czarny_ck To jest nagroda za wybitny sezon zawodnika(no i jego drużyny),od czasów Messiego i CR7 ludzie mają za duże oczekiwania i pretensje,że taki Modrić dostał
0
Yamal niech nie gra z Osasuną i tyle,w ogóle to się ciężki mecz zapowiada,piłkarze wykończeni po kadrze
0
@marcin62 W Forzy Horizon się płaci za szybką podróż od zawsze tylko,że $ z gry :P Wiesz,ostatecznie no to możesz spokojnie przejść grę bez dopłacania,to jest dla leniwych co im się nie chce grindować a trochę takich ludzi jest
0
@marcin62 Nie no w Origins były już do kupienia bronie ze statami lepszymi, ogólnie to już praktycznie standard w grach, nie wiem czemu się dziwisz
0
@July_6_BcN Jasnowidzący Pawełek
0
@LeoMessiiBarcaPepa Jeszcze się trzeba na te turnieje zakwalifikować, kolego
0
@Qrek Ja widziałem na osiedlu takich ananasów na Sylwka bodajże 2 lata temu
0
@Kamiloza91 Ja mam całkiem fajna Barca Championa League, jak będę na kompie i nie zapomnę to podeślę
0
Ściągaj tego Lewego tu trzeba bronić wyniku
0
@Nazio_87 na yt komentuje z Cwiakala
1
Ten mecz to takie Wyspy Owcze 2.0
0
Wiadomo,jeszcze rewanż ale wcale bym się nie obraził jakby Hiszpania odpadła z tej LN i grała z Polską w grupie :)
0
Więcej meczów dla 17-18latków by się przydało, takie KMŚ i w u21 mogliby jeszcze pograć
1
@Playez Na początku sprzedawali z napisem Spotify a od grudnia jakoś samo logo
0
@Kgorecki2500 Lepiej powiedz mi kiedy będzie ta edycja z dodatkowymi misjami a nie dlc 3 skórki na krzyż
0
@Criss18Barca Trochę dziwna decyzja,zwłaszcza że C+ ma prawa do ligi hiszpańskiej którą on się najbardziej zajmuje i LM
0
@Criss18Barca Pokazują też ligę hiszpańską w kosza co jest spoko,no i trochę meczów ligi greckiej w nożną,których nigdzie indziej w pl nie ma
0
@Piotrek1993 Szkoda,że się większość hitów nakłada
1
Nie no niesamowite jest ile można drugiej drużynie prezentów podarować {Cracovia-Pogoni}
0
@Patrykl145 Gdzie? i skąd w ogóle info
0
@Uukasz_93 Dzięki,właśnie się zastanawiałem jak to jest
0
Właśnie B.Fernandes zaprezentował Chodynie jak się takie sytuacje wykańcza
0
@FcPortoFan1999 1punkt w tym dwumeczu będzie cudem,zresztą z Chelsea to samo o ile ofc Legia zdoła awansować
0
@kiper09 Włochy jeszcze w ogóle mają szansę przeskoczyć Hiszpanię?
0
@parpe Jedyna opcja,żeby Atletico przeszło to strzelą decydującą bramkę w 118+ minucie
0
@adamek20151 Mi na początku wywaliło,ale teraz idzie,szkoda że na polskim mam z 2min opóźnienia no ale cóż xd
0
@jacobFCB co edycję ta sama gadka xd właśnie nie,niech odpadną póki grają słabo i nie ma farta
0
@Czarny_ck To jest nagroda za wybitny sezon zawodnika(no i jego drużyny),od czasów Messiego i CR7 ludzie mają za duże oczekiwania i pretensje,że taki Modrić dostał
0
@Criss18Barca jeszcze 2 takie lata i wrócimy do mitycznej reguły 1:1 J.tebasa
0
@norbi77 Przecież TVP wybierali to pewnie przed pierwszymi meczami jeszcze,z plusów no to może Kiwior coś zagra
4
Odwróć Dembele,Liverpool na czele