0

Yamal niech nie gra z Osasuną i tyle,w ogóle to się ciężki mecz zapowiada,piłkarze wykończeni po kadrze

0

@marcin62 W Forzy Horizon się płaci za szybką podróż od zawsze tylko,że $ z gry :P Wiesz,ostatecznie no to możesz spokojnie przejść grę bez dopłacania,to jest dla leniwych co im się nie chce grindować a trochę takich ludzi jest

0

@marcin62 Nie no w Origins były już do kupienia bronie ze statami lepszymi, ogólnie to już praktycznie standard w grach, nie wiem czemu się dziwisz

0

@July_6_BcN Jasnowidzący Pawełek

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jeszcze się trzeba na te turnieje zakwalifikować, kolego

0

@Qrek Ja widziałem na osiedlu takich ananasów na Sylwka bodajże 2 lata temu

0

@Kamiloza91 Ja mam całkiem fajna Barca Championa League, jak będę na kompie i nie zapomnę to podeślę

0

Ściągaj tego Lewego tu trzeba bronić wyniku

0

@Nazio_87 na yt komentuje z Cwiakala

1

Ten mecz to takie Wyspy Owcze 2.0

0

Wiadomo,jeszcze rewanż ale wcale bym się nie obraził jakby Hiszpania odpadła z tej LN i grała z Polską w grupie :)

0

Więcej meczów dla 17-18latków by się przydało, takie KMŚ i w u21 mogliby jeszcze pograć

1

@Playez Na początku sprzedawali z napisem Spotify a od grudnia jakoś samo logo

0

@Kgorecki2500 Lepiej powiedz mi kiedy będzie ta edycja z dodatkowymi misjami a nie dlc 3 skórki na krzyż

0

@Criss18Barca Trochę dziwna decyzja,zwłaszcza że C+ ma prawa do ligi hiszpańskiej którą on się najbardziej zajmuje i LM

0

@Criss18Barca Pokazują też ligę hiszpańską w kosza co jest spoko,no i trochę meczów ligi greckiej w nożną,których nigdzie indziej w pl nie ma

0

@Piotrek1993 Szkoda,że się większość hitów nakłada

1

Nie no niesamowite jest ile można drugiej drużynie prezentów podarować {Cracovia-Pogoni}

0

@Patrykl145 Gdzie? i skąd w ogóle info

0

@Uukasz_93 Dzięki,właśnie się zastanawiałem jak to jest

0

Właśnie B.Fernandes zaprezentował Chodynie jak się takie sytuacje wykańcza

0

@FcPortoFan1999 1punkt w tym dwumeczu będzie cudem,zresztą z Chelsea to samo o ile ofc Legia zdoła awansować

0

@kiper09 Włochy jeszcze w ogóle mają szansę przeskoczyć Hiszpanię?

0

@parpe Jedyna opcja,żeby Atletico przeszło to strzelą decydującą bramkę w 118+ minucie

0

@adamek20151 Mi na początku wywaliło,ale teraz idzie,szkoda że na polskim mam z 2min opóźnienia no ale cóż xd

0

@jacobFCB co edycję ta sama gadka xd właśnie nie,niech odpadną póki grają słabo i nie ma farta

0

@Czarny_ck To jest nagroda za wybitny sezon zawodnika(no i jego drużyny),od czasów Messiego i CR7 ludzie mają za duże oczekiwania i pretensje,że taki Modrić dostał

0

@Criss18Barca jeszcze 2 takie lata i wrócimy do mitycznej reguły 1:1 J.tebasa

0

@norbi77 Przecież TVP wybierali to pewnie przed pierwszymi meczami jeszcze,z plusów no to może Kiwior coś zagra

4

Odwróć Dembele,Liverpool na czele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?