Jednak można kupić dobrego młodego Brazola a nie takiego drewniaka jak Roque,kiedy my wyłowiliśmy jakiś dobry talent z Ameryki Południowej w ogóle? ;wysyp żartów o Douglasie start;
@MesQueUnClub_87 Nie wiem,gość od serwisu kotła i instalacji gazowej powiedział,że to nie jest takie bezbłędne wcale,ale może chciał coś od siebie wcisnąć kto wie
@Xxxbarca4ever Tzn jaki masz pomysł to naprawić? Problem ten był od zawsze jeszcze bez doliczania punktów, tzn lepiej krócej ale bardziej stylowo (np Małysz w Willingen), może nie za 250 ale no za rekord skoczni myślę że jakaś premia powinna być
@marcin62 W Forzy Horizon się płaci za szybką podróż od zawsze tylko,że $ z gry :P Wiesz,ostatecznie no to możesz spokojnie przejść grę bez dopłacania,to jest dla leniwych co im się nie chce grindować a trochę takich ludzi jest
1
Ostatnio byłem tak zdziwiony jak 1 kwietnia był Prima Aprillis
1
Jednak można kupić dobrego młodego Brazola a nie takiego drewniaka jak Roque,kiedy my wyłowiliśmy jakiś dobry talent z Ameryki Południowej w ogóle?
;wysyp żartów o Douglasie start;
1
@Rewolucja123 Już Osman strzelił do szatni
0
Real Madryt to najlepszy klub,kto nie wierzy-niech zapyta sędziów! #104
4
@MessiForeverTheBest fuck off,z calym szacunkiem
0
@tribo Dzisiaj też, PP i PH
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem,gość od serwisu kotła i instalacji gazowej powiedział,że to nie jest takie bezbłędne wcale,ale może chciał coś od siebie wcisnąć kto wie
0
@clyde Te czujniki to szmelc pewnie, człowiek piernie czy dezyderantem popsika i się włączają
0
@VegetaPolska Taki jesteś pewien,że coś jeszcze osiągnie ktoś z tej trójki?W sensie medalu jakiejś imprezy czy co?
1
@Lionel_Messi10 Wiesz może gdzie można obejrzeć powtórkę meczu I.Miami z wczoraj?
0
Nie rozumiem tych zmian Flicka,Yamal i Pedri ile już minut mają od przerwy reprezentacyjnej :o
0
To jest ten mecz co Yamal miał coś odpocząć?
0
@szczurzysyn J.Tomaszewski to Ty? :D
0
No i o co chodzi z tym Romeu,nie ma go czyli nie zapłacili aby zdjąć klauzule strachu?
0
@mekston Myślę że nie, ale Słowenia k250 wydaje się realna :)
0
@Criss18Barca Masz gdzies link do tej rozmowy bo akurat do kuchni poszedłem jak była
0
@Xxxbarca4ever Tzn jaki masz pomysł to naprawić? Problem ten był od zawsze jeszcze bez doliczania punktów, tzn lepiej krócej ale bardziej stylowo (np Małysz w Willingen), może nie za 250 ale no za rekord skoczni myślę że jakaś premia powinna być
1
@tadzik447 Szkoda, no ale miał cały sezon żeby ciut więcej uzbierać
0
Za skoki 250+ powinni dawać dodatkowe punkty za odległość,bo logiczne że lądowanie wtedy ucierpi
0
@Xxxbarca4ever Żenada, nawet rozmiaru skoczni nie przekroczył
2
@PatrychoO Wolę takie mecze bez historii niż te 6pt naszej repeentacji
0
Imo to oznacza tyle,żę Yamal z Gironą nie zacznie od początku,no bo nie ma opcji żeby tyle minut przed Atletico miał rozegrać
0
Niech ktoś powie Flickowi,że gramy mecz praktycznie co 2dni więc Yamala i Pedriego należy zmieniać
0
@FCB24 Flick ma kosę z Fatim,więc będzie zajeżdżał Yamala
0
@M_Kos trochę szkoda,ale z 2 strony uniknie się niezręcznego uczucia radości jak Yamal nam ładuje bramę po rozklepaniu przez Pedriego/Olmo
3
@barcelonaLM No i spoko pary,choć trochę żałuję,że maszyna Probierza nie zmierzy się z Hiszpanią
1
Yamal czasem ma też takie rachityczne strzały w meczu,więc aż takiego zaskoczenia nie ma
1
Ktoś z realu nie strzeli karnego,zobaczycie
0
Yamal niech nie gra z Osasuną i tyle,w ogóle to się ciężki mecz zapowiada,piłkarze wykończeni po kadrze
0
@marcin62 W Forzy Horizon się płaci za szybką podróż od zawsze tylko,że $ z gry :P Wiesz,ostatecznie no to możesz spokojnie przejść grę bez dopłacania,to jest dla leniwych co im się nie chce grindować a trochę takich ludzi jest