Słuchajcie,niech ktoś powie-ten J.Garcia to jest taki kot,że z miejsca ma nr1?Bo nie oglądałem aż tak dużo Espanyolu,w meczu z nami to faktycznie kojarzę powyjmował trochę.A zastanawiam się bo czy jest opcja,że ter Stegen liczy,że w tym sezonie będzie grał regularnie w lidze a nowy bramkarz na puchary czy w ogóle nie wchodzi to w grę>
@Lionel_Messi10 No tylko,że to było chyba zwyczajnie niemożliwe,żeby nie było w grupie drużyny europejskiej,a zobacz sobie,że są grupy gdzie są 2 ekipy z EU
I.Miami dostał łatwą grupę na tych KMŚ a i tak mam wrażenie(i przed turniejem już),że będą brutalnie zweryfikowani,jeszcze sezon temu to jakoś wyglądali,ale w tym co widziałem to lipa
Nie no nie może tak być,że przeciwniczka jeszcze nie oddała strzału a już ręce w górze że spalony,jeszcze jakby to było poza polem karnym a nie przy polu bramkowym...
0
Moje miasto takie piękne i wolne-zakaz sprzedaży alkoholu w godz 23-6 od wakacji #Szczecin
2
@Gomess Ja najchętniej to bym poświęcił Olmo,albo zwyczajnie go nie kupował
1
@Pawel13sz Bez szans,żaden zysk dla klubu ze sprzedaży Olmo,a najprędzej strata,imo trzeba było go w ogóle nie kupować,transfer wizerunkowy Laporty
0
@Rupert_Haubica W sumie tylko Nico brakuje,ale do pierwszej 11,bo na ławkę to ktoś na boki obrony by się przydał np kosztem ŚO
3
Ale M.Fręch jedzie z Andriejewą w 3 secie! :)
0
Słuchajcie,niech ktoś powie-ten J.Garcia to jest taki kot,że z miejsca ma nr1?Bo nie oglądałem aż tak dużo Espanyolu,w meczu z nami to faktycznie kojarzę powyjmował trochę.A zastanawiam się bo czy jest opcja,że ter Stegen liczy,że w tym sezonie będzie grał regularnie w lidze a nowy bramkarz na puchary czy w ogóle nie wchodzi to w grę>
4
Lenglet mastermind nie będzie się żyłował na jakichś pożalsieboże rozgrywkach
1
@Lionel_Messi10 Brakuje Alby,a Suarez niestety nic nie daje,imo do zmiany
0
@Lionel_Messi10 No tylko,że to było chyba zwyczajnie niemożliwe,żeby nie było w grupie drużyny europejskiej,a zobacz sobie,że są grupy gdzie są 2 ekipy z EU
0
@Lionel_Messi10 A którą mieliby łatwiejszą Twoim zdaniem?
1
Ale im dziś Ustari ratuje dupę,ale z przodu to niewiele niestety Inter
0
I.Miami dostał łatwą grupę na tych KMŚ a i tak mam wrażenie(i przed turniejem już),że będą brutalnie zweryfikowani,jeszcze sezon temu to jakoś wyglądali,ale w tym co widziałem to lipa
0
@Kgorecki2500 Czemu Chińczycy apropo Dying Light?
0
@tomek8756 Paint
5
@Kgorecki2500 To są 3 gwiazdki co najmniej
0
Niezły ten Abde, widzielibyscie go na LS u nas?
0
@barcanawieki Bez przesady z tym 5h, ok 3dni THC amfetamina, zależy ile ktoś zażywa bo może być też dłużej
0
Ale Lewy zamyka mordy dziś, szkoda że doznał tej kontuzji...
0
@KacperVEB Tylko on już jest nie do wyciągnięcia praktycznie
2
@Adran360 Słabo to wygląda w tym sezonie,za Taty Martino dużo lepiej im szło i się to oglądało
0
Nie no nie może tak być,że przeciwniczka jeszcze nie oddała strzału a już ręce w górze że spalony,jeszcze jakby to było poza polem karnym a nie przy polu bramkowym...
1
@kuz Jeszcze Senyszyn brakuje
2
@FcPortoFan1999 Jak Pogoń w PP rok temu
0
@Michall99 tak, widać że jest zmęczony ksmpanią, trochę słabo jego sztab to rozegrał, biorąc pod uwagę jak rzadko się w debatach pojawia
1
@fart jego reakcje na pytania innych kandydatów tragicznie w TV wyglądają
0
@L4ngusta Woch w debacie Republiki świetnie wypadł dziś dużo gorzej
5
Niech ktoś zada wprost pytanie Maciakowi czy na umowę o dzieło czy zlecenie tylko od ruskich
5
Wladimir Maciak ja cie proszę ty dont push the button
1
Dziś Nawrocki wypada o wiele lepiej niż w poprzednich debatach, widać że go przygotowali
1
Woch oczywiście nie ma szans w tych wyborach, ale jakaś rozpoznawalność zdobywa więc w parlamentarnych kto wie