0

Moje miasto takie piękne i wolne-zakaz sprzedaży alkoholu w godz 23-6 od wakacji #Szczecin

2

@Gomess Ja najchętniej to bym poświęcił Olmo,albo zwyczajnie go nie kupował

1

@Pawel13sz Bez szans,żaden zysk dla klubu ze sprzedaży Olmo,a najprędzej strata,imo trzeba było go w ogóle nie kupować,transfer wizerunkowy Laporty

0

@Rupert_Haubica W sumie tylko Nico brakuje,ale do pierwszej 11,bo na ławkę to ktoś na boki obrony by się przydał np kosztem ŚO

3

Ale M.Fręch jedzie z Andriejewą w 3 secie! :)

0

Słuchajcie,niech ktoś powie-ten J.Garcia to jest taki kot,że z miejsca ma nr1?Bo nie oglądałem aż tak dużo Espanyolu,w meczu z nami to faktycznie kojarzę powyjmował trochę.A zastanawiam się bo czy jest opcja,że ter Stegen liczy,że w tym sezonie będzie grał regularnie w lidze a nowy bramkarz na puchary czy w ogóle nie wchodzi to w grę>

4

Lenglet mastermind nie będzie się żyłował na jakichś pożalsieboże rozgrywkach

1

@Lionel_Messi10 Brakuje Alby,a Suarez niestety nic nie daje,imo do zmiany

0

@Lionel_Messi10 No tylko,że to było chyba zwyczajnie niemożliwe,żeby nie było w grupie drużyny europejskiej,a zobacz sobie,że są grupy gdzie są 2 ekipy z EU

0

@Lionel_Messi10 A którą mieliby łatwiejszą Twoim zdaniem?

1

Ale im dziś Ustari ratuje dupę,ale z przodu to niewiele niestety Inter

0

I.Miami dostał łatwą grupę na tych KMŚ a i tak mam wrażenie(i przed turniejem już),że będą brutalnie zweryfikowani,jeszcze sezon temu to jakoś wyglądali,ale w tym co widziałem to lipa

0

@Kgorecki2500 Czemu Chińczycy apropo Dying Light?

0

@tomek8756 Paint

5

@Kgorecki2500 To są 3 gwiazdki co najmniej

0

Niezły ten Abde, widzielibyscie go na LS u nas?

0

@barcanawieki Bez przesady z tym 5h, ok 3dni THC amfetamina, zależy ile ktoś zażywa bo może być też dłużej

0

Ale Lewy zamyka mordy dziś, szkoda że doznał tej kontuzji...

0

@KacperVEB Tylko on już jest nie do wyciągnięcia praktycznie

2

@Adran360 Słabo to wygląda w tym sezonie,za Taty Martino dużo lepiej im szło i się to oglądało

0

Nie no nie może tak być,że przeciwniczka jeszcze nie oddała strzału a już ręce w górze że spalony,jeszcze jakby to było poza polem karnym a nie przy polu bramkowym...

1

@kuz Jeszcze Senyszyn brakuje

2

@FcPortoFan1999 Jak Pogoń w PP rok temu

0

@Michall99 tak, widać że jest zmęczony ksmpanią, trochę słabo jego sztab to rozegrał, biorąc pod uwagę jak rzadko się w debatach pojawia

1

@fart jego reakcje na pytania innych kandydatów tragicznie w TV wyglądają

0

@L4ngusta Woch w debacie Republiki świetnie wypadł dziś dużo gorzej

5

Niech ktoś zada wprost pytanie Maciakowi czy na umowę o dzieło czy zlecenie tylko od ruskich

5

Wladimir Maciak ja cie proszę ty dont push the button

1

Dziś Nawrocki wypada o wiele lepiej niż w poprzednich debatach, widać że go przygotowali

1

Woch oczywiście nie ma szans w tych wyborach, ale jakaś rozpoznawalność zdobywa więc w parlamentarnych kto wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?