1

Cholibka,nigdy bym się nie spodziewał że Sabalenka będzie mniej jednowymiarową tenisistką od Igi

0

@Sulimo A ja właśnie z tych nowych odsłon pominąłem Odyssey,z Origins na AC Valhalla,choć 'na raty' ją przechodzę.Może kiedyś się ogra Odyseję,a to prawda że tam w ogóle nie ma ukrytego ostrza?

0

@Kgorecki2500 @Sulimo mam wrażenie,że się licytujecie która częśc Asasyna lepsza a nie mitologia :D

0

Jedyny argument jaki mają I.Miami to,że MŚ będą w USA,więc nie miałby problemów z adaptacją no i sprawy marketingowe,gdyby nie to z pewnością przeniósłby się na te pół roku do bardziej konkurencyjnej ligi,żeby się przygotować i wcale nie ma pewności,że tego nie zrobi

0

Trzeba iść szybko po Nico,póki Tebas nie zmienił zdania i możemy mu obiecać rejestrację :P

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiesz chyba jak wielka jest różnica między depenalizacją a legalizacją jak niektórych Stanach USA czy Holandii.Nawet w Niemczech nie zrobili punktów z otwartą sprzedażą trawy,a przypomnieć warto,że mają legalną prostytucję w kraju.No i mówimy tu o 'depenalizacji' a nie 'dekryminalizacji',czyli to jest nadal czyn zabroniony tylko nie jest karany w określonych ustawą warunkach

0

@Tomek54321 10 to legendarny nr na koszulce od czasów Pele,więc nie taki zwykły numer,szczerze to ja bym nie dawał Yamalowi teraz tej 10,zwłaszcza jak się potoczyła kariera jego poprzednika po tym jak nr 10 na koszulce przejął

0

@Kamil01 Oczywiście,że tak młody zawodnik nie powinien mieć nr 10,tylko pytanie kto w naszym klubie tak serio na to zasługuje?Generalnie nie ma takiego gracza,który 'powinien' nr 10 na plecach,bo albo nie ma stażu w drużynie albo wieku albo skilla godnego tego zaszczytu,niestety sytuacja ma miejsce aż od odejścia Messiego

0

@mekston czy deskorolka

0

@BISHBASHBOSH tak,tak a sytuacja z takim Dembele nic nie nauczyła?Co by nie mówić to Araujo ma zadatki na topowego defensora,może nie w systemie Flicka ale jednak

0

@Encore BBC mówi to panu coś?

0

@bartekvisca ale w 2 już nie

1

@jacobFCB Stasiu,ile sie tych pierogów wczoraj zeszło?

0

@Gujane No czaje, faktycznie bardzo dużo tego upchneli tam, szczerze to ja te grę już na 3 podejścia gram, tzn z przerwami po parę miesięcy, jakbym miał na raz cała łyknąć to faktycznie by znuzyla

1

Alle jestem stary skoro ten młody perspektywiczny napastnik posiwiał

0

@kulek22 Cioną po oczach

6

@Nazio_87 całe siano poszło na R10

0

@Tomcio Nie no bez przesady

0

@Encore Strzała w kolano przekreśłiła jego marzenia o Wielkim Szlemie

0

@Patry10 Mówi się o odejściu Ter Stegena,choć on nie chce o tym słyszeć

0

@Joe_Barbaro Polecam kawałek :)

0

@verdant Miała pecha przy matchballu przy swoim serwisie,ale też miała szczęście z 1 gem czy dwa wcześniej z piłką na taśmie,więc się zwróciło Sabalence.Rybakina no miała jeszcze spokojnie wszystko w swoich rękach,ale jej chyba mentalnie zajmuje trochę dłużej się podnieść niż przez 2-3 piłki

1

@Roobo Świetna fabuła,klimat,muzyka pod pewnymi względami jest lepsza od późniejszych odsłon,mechanika walki niestety toporna.Na Twoim miejscu nie wiem czy nie czekałbym już na remake,ale w żadnym wypadku nie odwodzę,ja teraz 3 na modach lecę,gram sobie Yennefer no cudo :)
btw.grałem w mod do 3 gdzie biega się po mapie Wyzimy z 1,fajna sprawa szkoda,że to pusta mapa

0

@waletpl Haha oby nie bo sezon w lidze już od 17.08

0

@Gujane Akurat 'pytajniki' w Valhalli są nawet spoko,bo część to loot zwykły,albo artefakty ale są też tajemnice czyli takie minimisje poboczne i to jest rozgraniczone,więc można np tylko te historyjki robić.w 90h zrobiłeś całą grę?Bo ja mam 111h i jeszcze nieskończone

0

@Sulimo Ja akurat te cześć odpuściłem, ograłem Origins(świetne) i przeszedłem do Valhalli, która ogrywam na kilka podejść już, bardzo rozlegla gra, nie jest zła, ale potrafi być nuzaca po czasie i tak jak ktoś napisał o Odyssey to ta Anglia niestety też jest mało różnorodna pod względem mapy

0

@Jaan11 Wątpię, Flick będzie chciał mieć trzon zespołu na presezon, na koniec będą dopinać ewentualnie uzupełnienia składu

2

@Tasde Puchar Gampera przegraliśmy przypominam

0

@TR3YWAY jeszcze Xavi by się przydał

0

@Kasy Oprócz reklam, to ja mam problem przy logowaniu się na tel z tym captcha, w kółko błąd, nie wiem czy ktoś jeszcze ma ten problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?