@Vegeta88 Ja bym się nawet poświęcił odnieść to do Biedronki osiedlowej,żeby nie wysypywały się na mnie plastiki z kosza,no ale właśnie,na osiedlu a nie że 1 Biedra w centrum miasta ma automat
@pluszek Gdyby to było na stałe w biedronce koło mnie to może, ale raczej nie będę składować 100 butelek no bo niby gdzie w mieszkaniu xD i tak jest problem z ilością plastiku
@draxidox Mnie ona też coś irytuje,ale tutaj no to ona z nim z Houston przyleciała,więc co miała szybko pobiec do innych witających w Kolonii i tam udawać że go wita? :P
@MirusAmisz Szczerze to ja bym sobie wyobrażał,że Laporta mu daje w prezencie koszulkę Lamine Yamal 10 fajnie by to wyszło,no ale może się rozmarzyłem :P
@kamiVeB Ja tam nie żałuje,jeszcze niejeden fianał WTA z nią zagra,a takie zwycięstwo jest dla Igi niesmowicie budujące,bo ogólnie to średni moment w karierze miała ten sezon
Najgorzej dla Anisimovej,że nie może pomachać po prostu jak po zwykłym meczu i wyjść,tylko tam być podczas całej ceremonii i jeszcze przemawiać,dramat
@Criss18Barca Oczywiście zajmują się problem z d^py,byle miał polityczne podteksty,może by tak rząd się pochylił nad wnioskiem i sprawą depenalizacji marihuaen,który leży już parę miesięcy i miało być stanowisko premiera,ale oczywiście nikt nie raczył się ustosunkować
@clyde Nawet sporo,głównie sportowych rzeczy na yt,ale z takich 'youtuberów' z krwi i kości to Footroll i KeepTheBeat,jeszcze Michała Pola i Ćwiąkałę ewentualnie można zaliczyć :)
@Dejvo Niby czemu?po 1 ceny się zmieniły jak i przesunęła się granica prime'u zawodników,zobacz za ile Lewy przeszedł do nas w jakim wieku.Po 2 Liverpool wcale nie musi sprzedawać graczy a po śmierci D.Joty pewnie nie chce,więc ciężko żeby go oddali w okazyjnej cenie
@Borneo Może on wcale nie ma wielkich ambicji sportowych,a ważniejsze są dla niego $ i 'otoczenie'.Teraz jak dostał kontrakt na 10 lat i zamierza grać takie sezony jak ten poprzedni to wcale nie jest pewne,że będą kluby walić drzwiami i oknami,żeby opłacić za niego klauzulę 100mln
0
I co z tą prezentacja Rashforda,żadnego info nie ma
1
@PatrychoO Szkoda,że nie będzie serii jedenastek :/ Bramkarka włoska niestety nie poszła za piłką a tym bardziej piłkarki z pola
0
@Vegeta88 Ja bym się nawet poświęcił odnieść to do Biedronki osiedlowej,żeby nie wysypywały się na mnie plastiki z kosza,no ale właśnie,na osiedlu a nie że 1 Biedra w centrum miasta ma automat
0
@pluszek Gdyby to było na stałe w biedronce koło mnie to może, ale raczej nie będę składować 100 butelek no bo niby gdzie w mieszkaniu xD i tak jest problem z ilością plastiku
1
@esem91 Sasha nie rozumie jak można nie chcieć więcej BBC w kraju
1
Yamal z wyglądu to jest do matki bardziej podobny,oby nie poszedł w ślady ojca pod względem zachowania,bo trochę niestety wieje w tym kierunku
2
@draxidox Mnie ona też coś irytuje,ale tutaj no to ona z nim z Houston przyleciała,więc co miała szybko pobiec do innych witających w Kolonii i tam udawać że go wita? :P
0
@Joe_Pesci No i niech numer bierze,ale z kontraktem będzie problem w przyszłości
1
@Values Nie, piłkarze będą wychodzic z karłami na boisko zamiast z dziećmi
0
@MirusAmisz Szczerze to ja bym sobie wyobrażał,że Laporta mu daje w prezencie koszulkę Lamine Yamal 10 fajnie by to wyszło,no ale może się rozmarzyłem :P
0
I co,jest ta 10 dla Yamala czy jak,miało być ogłoszenie w urodziny?
0
@Bilon87 Dziś była taka wolna jakby wypaliła ramę szlugów z nerwów przed finałem
0
@kamiVeB Ja tam nie żałuje,jeszcze niejeden fianał WTA z nią zagra,a takie zwycięstwo jest dla Igi niesmowicie budujące,bo ogólnie to średni moment w karierze miała ten sezon
1
Najgorzej dla Anisimovej,że nie może pomachać po prostu jak po zwykłym meczu i wyjść,tylko tam być podczas całej ceremonii i jeszcze przemawiać,dramat
0
Pierwszy set to będzie łatwy dla Igi,w 2 może zacząć coś walczyć Anisimova,o ile się obudzi
2
@Criss18Barca Oczywiście zajmują się problem z d^py,byle miał polityczne podteksty,może by tak rząd się pochylił nad wnioskiem i sprawą depenalizacji marihuaen,który leży już parę miesięcy i miało być stanowisko premiera,ale oczywiście nikt nie raczył się ustosunkować
0
@HypeR No nie wiem,ja go kojarzę z gier Arkham to jakiś taki ciemniejszy był
0
Ma ktoś jakiś stream do Interu Miami?
0
Niezły ten Dembele, może bysmy go tak na LS zamiast Nico ściągneli? I na 9 może zagrać, Roberta odciążyć
0
@HypeR No ok,choć akurat do tej roli mogliby wziąć czarnoskórego aktora :P W ogóle to patrzę duża przerwa między tymi częściami ma być-5 lat
0
@michaleu 'Nie schodź z tej drogi'
0
@clyde Nawet sporo,głównie sportowych rzeczy na yt,ale z takich 'youtuberów' z krwi i kości to Footroll i KeepTheBeat,jeszcze Michała Pola i Ćwiąkałę ewentualnie można zaliczyć :)
0
@Blugrn Serio wierzysz,że Barcelona jeszcze będzie się z nim kontaktować? :P
0
Ciekawe czy Lapcio już telefonował do Milanu z zapytaniem czy ta wymiana Araujo na Leao dalej aktualna?
1
@Dejvo Niby czemu?po 1 ceny się zmieniły jak i przesunęła się granica prime'u zawodników,zobacz za ile Lewy przeszedł do nas w jakim wieku.Po 2 Liverpool wcale nie musi sprzedawać graczy a po śmierci D.Joty pewnie nie chce,więc ciężko żeby go oddali w okazyjnej cenie
0
@Borneo Może on wcale nie ma wielkich ambicji sportowych,a ważniejsze są dla niego $ i 'otoczenie'.Teraz jak dostał kontrakt na 10 lat i zamierza grać takie sezony jak ten poprzedni to wcale nie jest pewne,że będą kluby walić drzwiami i oknami,żeby opłacić za niego klauzulę 100mln
0
@KrychaFCB xD właśnie miałem to tu pisać
19
@maroon Jak wierzysz,że transfer upadł z powodu 'niepewnej rejestracji' to nieźle masz :P
0
@BIGCULES Z tej 3 tylko Lookman realny,ja tam się obawiam że skończy się na wypożyczeniu Rashforda
3
@ViscaelBarca2007 Moim zdaniem w obecnej sytuacji Live go nie puści,a na pewno za kwotę w naszym zasięgu :/