0

I co z tą prezentacja Rashforda,żadnego info nie ma

1

@PatrychoO Szkoda,że nie będzie serii jedenastek :/ Bramkarka włoska niestety nie poszła za piłką a tym bardziej piłkarki z pola

0

@Vegeta88 Ja bym się nawet poświęcił odnieść to do Biedronki osiedlowej,żeby nie wysypywały się na mnie plastiki z kosza,no ale właśnie,na osiedlu a nie że 1 Biedra w centrum miasta ma automat

0

@pluszek Gdyby to było na stałe w biedronce koło mnie to może, ale raczej nie będę składować 100 butelek no bo niby gdzie w mieszkaniu xD i tak jest problem z ilością plastiku

1

@esem91 Sasha nie rozumie jak można nie chcieć więcej BBC w kraju

1

Yamal z wyglądu to jest do matki bardziej podobny,oby nie poszedł w ślady ojca pod względem zachowania,bo trochę niestety wieje w tym kierunku

2

@draxidox Mnie ona też coś irytuje,ale tutaj no to ona z nim z Houston przyleciała,więc co miała szybko pobiec do innych witających w Kolonii i tam udawać że go wita? :P

0

@Joe_Pesci No i niech numer bierze,ale z kontraktem będzie problem w przyszłości

1

@Values Nie, piłkarze będą wychodzic z karłami na boisko zamiast z dziećmi

0

@MirusAmisz Szczerze to ja bym sobie wyobrażał,że Laporta mu daje w prezencie koszulkę Lamine Yamal 10 fajnie by to wyszło,no ale może się rozmarzyłem :P

0

I co,jest ta 10 dla Yamala czy jak,miało być ogłoszenie w urodziny?

0

@Bilon87 Dziś była taka wolna jakby wypaliła ramę szlugów z nerwów przed finałem

0

@kamiVeB Ja tam nie żałuje,jeszcze niejeden fianał WTA z nią zagra,a takie zwycięstwo jest dla Igi niesmowicie budujące,bo ogólnie to średni moment w karierze miała ten sezon

1


​​Najgorzej dla Anisimovej,że nie może pomachać po prostu jak po zwykłym meczu i wyjść,tylko tam być podczas całej ceremonii i jeszcze przemawiać,dramat

0

Pierwszy set to będzie łatwy dla Igi,w 2 może zacząć coś walczyć Anisimova,o ile się obudzi

2

@Criss18Barca Oczywiście zajmują się problem z d^py,byle miał polityczne podteksty,może by tak rząd się pochylił nad wnioskiem i sprawą depenalizacji marihuaen,który leży już parę miesięcy i miało być stanowisko premiera,ale oczywiście nikt nie raczył się ustosunkować

0

@HypeR No nie wiem,ja go kojarzę z gier Arkham to jakiś taki ciemniejszy był

0

Ma ktoś jakiś stream do Interu Miami?

0

Niezły ten Dembele, może bysmy go tak na LS zamiast Nico ściągneli? I na 9 może zagrać, Roberta odciążyć

0

@HypeR No ok,choć akurat do tej roli mogliby wziąć czarnoskórego aktora :P W ogóle to patrzę duża przerwa między tymi częściami ma być-5 lat

0

@michaleu 'Nie schodź z tej drogi'

0

@clyde Nawet sporo,głównie sportowych rzeczy na yt,ale z takich 'youtuberów' z krwi i kości to Footroll i KeepTheBeat,jeszcze Michała Pola i Ćwiąkałę ewentualnie można zaliczyć :)

0

@Blugrn Serio wierzysz,że Barcelona jeszcze będzie się z nim kontaktować? :P

0

Ciekawe czy Lapcio już telefonował do Milanu z zapytaniem czy ta wymiana Araujo na Leao dalej aktualna?

1

@Dejvo Niby czemu?po 1 ceny się zmieniły jak i przesunęła się granica prime'u zawodników,zobacz za ile Lewy przeszedł do nas w jakim wieku.Po 2 Liverpool wcale nie musi sprzedawać graczy a po śmierci D.Joty pewnie nie chce,więc ciężko żeby go oddali w okazyjnej cenie

0

@Borneo Może on wcale nie ma wielkich ambicji sportowych,a ważniejsze są dla niego $ i 'otoczenie'.Teraz jak dostał kontrakt na 10 lat i zamierza grać takie sezony jak ten poprzedni to wcale nie jest pewne,że będą kluby walić drzwiami i oknami,żeby opłacić za niego klauzulę 100mln

0

@KrychaFCB xD właśnie miałem to tu pisać

19

@maroon Jak wierzysz,że transfer upadł z powodu 'niepewnej rejestracji' to nieźle masz :P

0

@BIGCULES Z tej 3 tylko Lookman realny,ja tam się obawiam że skończy się na wypożyczeniu Rashforda

3

@ViscaelBarca2007 Moim zdaniem w obecnej sytuacji Live go nie puści,a na pewno za kwotę w naszym zasięgu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?