Szczerze to nie wiem czemu Flick nie próbuje zbyt Fatiego na 9,akurat strzał i jakiś podstawowe przełożenie przeciwnika mu zostało a ten Pau Victor kompletnie mnie nie przekonuje
@Marcelinho99 No ta,ale ja to się bardziej obawiam dwumeczu z Interem,że Lewego może brakować i będzie bicie głową w mur @Fake69 na przestrzeni 1-2 meczów brak Lewego faktycznie nie będzie problemem,ale w ciągu tych 2-3 tygodni to już tak,bo chyba nie zapomnieliśmy jak Ferran potrafi nic nie grać
1
Woch oczywiście nie ma szans w tych wyborach, ale jakaś rozpoznawalność zdobywa więc w parlamentarnych kto wie
0
@Deathwing112 Akurat dziś był u mnie typ naprawić okno balkonowe no i nie są to tanie rzeczy
2
@addept Jeśli będzie dostępny to i tak wejdzie,bo Ferran nie potrafi utrzymać poziomu przez pełne 90min
0
@blakkudium Xavi to imo prędzej wróci do Kataru czy do jakiejś Arabii pójdzie
0
Czy GOAT Leo Messi jest obecny na tym GP Miami?
0
Orgazm,ograzm Labogi
1
@MesQueUnClub_87 Niestety,ale raczej pewne info sam Dab już to ogłosił...
0
@ramon59 To jest jeszcze młody, niograny gracz. Przynajmniej ma jakieś przerzuty a nie tylko podanie do najbliższego jak G.Martin
0
Hansi ściągnij Gaviego bo się wykartkuje i będzie problem
0
@SinMistico no, jak już to bym Gaviego ściągał ale chodzi tylko o odpoczynek i kartki bo slabo dziś P. VICTOR bardzo
0
@Matt_i1992 Też bym za tym optował, niewidoczny w grze ani warunków fizycznych nie ma
3
Gerard Martin nie potrafi przedryblowac leżącego przeciwnika :P #Baldemusisz
1
Szczerze to nie wiem czemu Flick nie próbuje zbyt Fatiego na 9,akurat strzał i jakiś podstawowe przełożenie przeciwnika mu zostało a ten Pau Victor kompletnie mnie nie przekonuje
0
@Fantastyczny Chłopiec Abde tez miał i co z tego
0
@Katalonik97 Oby nie,najlepiej zamknąć mecz juz w 1 połowie a w 2 tryb oszczędzania energii
2
@Torto Super,życzę mu zdobycia MŚ w tym sezonie :)
1
@Metalowy14 Chodzi o to ze są duże rotacje,ale Pedri ma tym wszystkim dyrygować,jak gole wpadną szybko to zejdzie odpoczywać
0
@MessiForeverTheBest Tak Flicka coś nie napisało robie edIT :)
0
Nie no to jest hit-Tomaszewski powiedział ze jak Barca z Interem odpadnie to kibice powinni Flicka białymi chusteczkami na stadionie żegnać xddd
1
Wywieszacie flagę Polski 1 maja?Czy wywieszacie np jutro albo w ogóle nie macie takiego zamiaru?
0
@wariacik96 Nie zagra w sobotę,pozdro
0
@Criss18Barca Zatwierdzi,ale niektóre imprezy i tak się odbędą jak 120 Rap Fest w Łodzi
1
@PatrychoO Nie chodzi o to czy zasługiwał tylko na ile on jest przygotowany
0
Ej a to jest 100% pewne,że my w tym Pucharze Króla w sobotę zagramy czy też istnieje możliwość,że będzie przełożony?
0
@Technik Tak to już czas na Kessiego
0
@Marcelinho99 No ta,ale ja to się bardziej obawiam dwumeczu z Interem,że Lewego może brakować i będzie bicie głową w mur
@Fake69 na przestrzeni 1-2 meczów brak Lewego faktycznie nie będzie problemem,ale w ciągu tych 2-3 tygodni to już tak,bo chyba nie zapomnieliśmy jak Ferran potrafi nic nie grać
3
Niektórzy narzekają jak real na eleven bo komentarz promadryccki no to macie C+ :P
0
@Gaucho Nie można by go teraz już ściągnąć?
0
Panowie jest challenge-zdobywamy tryplet ale trzeba zjeść sto jaj na twardo i żabę,wchodzi ktoś?Są święta akurat to już kilka macie na liczniku pewnie
1
@JanneAhonen Boże Narodzenie na następnych zawodach Cię pokonam!