1

Woch oczywiście nie ma szans w tych wyborach, ale jakaś rozpoznawalność zdobywa więc w parlamentarnych kto wie

0

@Deathwing112 Akurat dziś był u mnie typ naprawić okno balkonowe no i nie są to tanie rzeczy

2

@addept Jeśli będzie dostępny to i tak wejdzie,bo Ferran nie potrafi utrzymać poziomu przez pełne 90min

0

@blakkudium Xavi to imo prędzej wróci do Kataru czy do jakiejś Arabii pójdzie

0

Czy GOAT Leo Messi jest obecny na tym GP Miami?

0

Orgazm,ograzm Labogi

1

@MesQueUnClub_87 Niestety,ale raczej pewne info sam Dab już to ogłosił...

0

@ramon59 To jest jeszcze młody, niograny gracz. Przynajmniej ma jakieś przerzuty a nie tylko podanie do najbliższego jak G.Martin

0

Hansi ściągnij Gaviego bo się wykartkuje i będzie problem

0

@SinMistico no, jak już to bym Gaviego ściągał ale chodzi tylko o odpoczynek i kartki bo slabo dziś P. VICTOR bardzo

0

@Matt_i1992 Też bym za tym optował, niewidoczny w grze ani warunków fizycznych nie ma

3

Gerard Martin nie potrafi przedryblowac leżącego przeciwnika :P #Baldemusisz

1

Szczerze to nie wiem czemu Flick nie próbuje zbyt Fatiego na 9,akurat strzał i jakiś podstawowe przełożenie przeciwnika mu zostało a ten Pau Victor kompletnie mnie nie przekonuje

0

@Fantastyczny Chłopiec Abde tez miał i co z tego

0

@Katalonik97 Oby nie,najlepiej zamknąć mecz juz w 1 połowie a w 2 tryb oszczędzania energii

2

@Torto Super,życzę mu zdobycia MŚ w tym sezonie :)

1

@Metalowy14 Chodzi o to ze są duże rotacje,ale Pedri ma tym wszystkim dyrygować,jak gole wpadną szybko to zejdzie odpoczywać

0

@MessiForeverTheBest Tak Flicka coś nie napisało robie edIT :)

0

Nie no to jest hit-Tomaszewski powiedział ze jak Barca z Interem odpadnie to kibice powinni Flicka białymi chusteczkami na stadionie żegnać xddd

1

Wywieszacie flagę Polski 1 maja?Czy wywieszacie np jutro albo w ogóle nie macie takiego zamiaru?

0

@wariacik96 Nie zagra w sobotę,pozdro

0

@Criss18Barca Zatwierdzi,ale niektóre imprezy i tak się odbędą jak 120 Rap Fest w Łodzi

1

@PatrychoO Nie chodzi o to czy zasługiwał tylko na ile on jest przygotowany

0

Ej a to jest 100% pewne,że my w tym Pucharze Króla w sobotę zagramy czy też istnieje możliwość,że będzie przełożony?

0

@Technik Tak to już czas na Kessiego

0

@Marcelinho99 No ta,ale ja to się bardziej obawiam dwumeczu z Interem,że Lewego może brakować i będzie bicie głową w mur
@Fake69 na przestrzeni 1-2 meczów brak Lewego faktycznie nie będzie problemem,ale w ciągu tych 2-3 tygodni to już tak,bo chyba nie zapomnieliśmy jak Ferran potrafi nic nie grać

3

Niektórzy narzekają jak real na eleven bo komentarz promadryccki no to macie C+ :P

0

@Gaucho Nie można by go teraz już ściągnąć?

0

Panowie jest challenge-zdobywamy tryplet ale trzeba zjeść sto jaj na twardo i żabę,wchodzi ktoś?Są święta akurat to już kilka macie na liczniku pewnie

1

@JanneAhonen Boże Narodzenie na następnych zawodach Cię pokonam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?