0

@F3DO dwoma jak już

0

@Destroyer_of_Worlds A skąd wiesz,że nie Inter w 1/2 co wcale nie są łatwym rywalem

0

Gramy takie klepu-klepu,oby nie weszli z takim mentalem w mecz z Atletico znowu,że nam wcisną na samiutkim początku

1

@nike007 Moim zdaniem powinien odpuścić kadrę teraz,ale co będzie zobaczymy

4

Lewy to wygląda jak w swoim 1 sezonie w Barcelonie,świetna 1 połowa a od nowego roku mocny zjazd

0

@Pin0chet No właśnie żebyś się nie zdziwił,to też się traci szybkość reakcji jak i koncentrację gdy się człowiek starzeje

10

Gdyby Raphinia miał dziś but Lewandowskiego z meczu z RSSS do byłby spalony

0

PRzerwa po 15min na picie?ile tam jest stopni

0

@mekston wyjście ala Szczęsny tylko jeszcze gorsze,bo jakby nie faulował to i tak by mogli zdobyć bramkę

2

Ludzie,tak się podniecacie tym przeszkoleniem wojskowym,a to takie żarty premiera są z okazji Dnia Kobiet

0

@PatrychoO To jest oficjalne? :P Wszyscy się domagali Adama Drivera no ale cóż

1

@Majkmajki Requiem for a dream

5

Przepraszam to jest jakiś challenge Barcy,że wychodzą na olewce w mecz?

1

@LukaszFan Tak,tylko wiesz jak TVP wybierała Polaków no to było dla mnie bardziej zrozumiałe a nie,że mecz 1 wyboru tzn 'najlepszy' dla C+? gdzie hitem jest PSG-Live,im w sumie wszystko jedno bo pokazują wszystko a chcą zabrać oglądalnosć z publicznej

2

@Kamil689 To właśnie Canal+ to... bo leci PSG-Live a oni biorą na mecz 1 wyboru Barcę :D

0

@CZAJUN_119 To jest potwierdzone?

12

@MichalZZZ Nie wiem,ale przy jego szybkości to nie sądzę żeby był dobrym pomysłem na LO

0

@gora Na strumyku tak

0

@Cule2013 No tak,to jedyna możliwość,chodziło mi o to że jak C+ bierze na mecz 1 wyboru Barcę a nie PSG-Live to już zawsze wybierze Barcelonę

0

@Bartas7VeB No szkoda,jak i tego że żadnego meczu Barcy nie zobaczymy w TVP w tym sezonie,jak coś to rewanż z Benficą gramy o tej wcześniejszej godzinie :)

2

@Kgorecki2500 Jak to jaki,wszystkie mi dawaj!

0

Kurła,ale Tebas ustawił ten mecz z RSSS akurat jednocześnie z MŚ w skokach,ech

0

@Rewolucja123 Auu,sam kiedyś uprawiałem tzw. bredgens to już wiem,żeby po pijaku więcej nie robić

1

@norbi77 No właśnie i to,że wiele nie wnosiła poza nową oprawą to jest dla mnie +.po prostu przełożyli dobrą historię z animacji na rzeczywisty obraz i zrobili to nieźle,więc to taki był fundament wylany pod dalsze obrazy z uniwersum

0

@norbi77 Muszę wkrótce obejrzęc,zwłaszcze że już jest VOD,ogólnie to mi się ta 1 częśc-remake nawet podobała

0

@kamiVeB Messi wróci na puchar Gampera i tyle

0

@Faro Oni już mają w tym interes,że on tam gra u przyszedl za Free z Arabii,więc zgodzili się na to co Neymar zazyczyl sobie

0

@LukaszFan Pewnie jakaś kreatywna księgowość się odwala,na ten moment to żaden normalny dyrektor sportowy nie zaproponowałby za niego więcej niż 10mln

0

@krol211 No Ja też nie wiem i to za 20mln xd Wątpię czy 10 ktoś na niego wyłoży,ale faktycznie trochę Betis nas rżnie,bo Roque był odsunięty praktycznie od składu

0

@Herato Ja miałem ale dawno,za dzieciaka jak chodziłem do podstawówki.Teraz myślę że to było świadome sny do których po prostu chciałem wracać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?