@Destroyer_of_Worlds Ludzie po szkole średniej prędzej z kilku powodów-nie mają tak dużo do stracenia,są jeszcze na tzw 'młodzieńczej fantazji' więc nie zdają sobie do końca ze wszystkiego sprawy ale też przede wszystkim są w najlepszej życiowej formie fizycznej.Tzn tak średnio wydaje mi się,że by wychodziło bo jeszcze jakieś wfy sport,a po 25 czy 30 to już się ludzie potrafią nieźle zapuścić,zwłaszcza w obecnych czasach jak rynek pracy wygląda no i ilość technologii w życiu codziennym etc.
@Jojek Ja mam odpaloną transmisję z Foxa i jak Polsat włącza reklamy to puszczam amerykańskie i one wcale dupy nie urywają,jakieś patelnie,duracell parę apeli typu stop hate i zapowiedź Jurassic World,nic ciekawego
@Herato Jak patrzę jak Suarez biega na boisku to aż czuję ból,podejście do treningów to jedno ale w sumie Lewy w karierze uniknął jakichś większych kontuzji co ma spory wpływ
No i dobra,E.Garcia niech dostaje minuty i żegnamy się z Christensenem,bo w ogóle można zapomnieć,że onw tym klubie jest jeszcze,a zarabia chyba więcej od Hiszpana
Nie wiem jak wy,ale ja wolę żeby swoje minuty otrzymywał Fermin niż Olmo,zbędny transfer bo Laporta musiał zabłysnąć,że ściągamy gracza co dobrze się na Euro pokazał,a Nico się nie udało
0
@SuperPatsonFCB Z tego samego wzoru co Real trafia na CIty,czyli wzoru UEFY
0
@FcPortoFan1999 co
1
@kejdzi Na 80% właśnie na nich trafimy,też wolałbym nie a niektórzy to sobie 'życzą' ich wylosować,żeby się odegrać lol
0
@Destroyer_of_Worlds Ludzie po szkole średniej prędzej z kilku powodów-nie mają tak dużo do stracenia,są jeszcze na tzw 'młodzieńczej fantazji' więc nie zdają sobie do końca ze wszystkiego sprawy ale też przede wszystkim są w najlepszej życiowej formie fizycznej.Tzn tak średnio wydaje mi się,że by wychodziło bo jeszcze jakieś wfy sport,a po 25 czy 30 to już się ludzie potrafią nieźle zapuścić,zwłaszcza w obecnych czasach jak rynek pracy wygląda no i ilość technologii w życiu codziennym etc.
1
@Marian_Pazdzioch Jeszcze jednego smsa ci wyśle,a wsadzę ci tego androida w dupę!
1
Nad czym oni się jeszcze zastanawiają,chyba że sam Roque blokuje,za rok będzie ciężko odzyskać za niego 10mln
3
@blakkudium Tymczasem puby dające transmisje ze strumyka ≧ω≦
0
@Marian_Pazdzioch Jeszcze jedno słowo,a rozdupcę ci czaszkę o podłogę Marian!
0
@4Fabregas4 gdzie masz tego psa
0
Dlaczego nasz mecz z Rayo jest w poniedziałek a nie w weekend skoro nie gramy w LM?
0
@Encore kurka wudka,nie zdążyłem nawet 1 meczu jego w Dallas obejrzeć
1
@fart Jak to ogląda 1/3 Amerykanów to widać się tym firmom opłaca
0
Czy te Kansas strzeli coś honorowo jak Valencia z nami 1:7 czy nie
2
@Encore Szkoda,że żadna pl stacja nie transmitowała tego,bo bym obejrzał może jak Puchacz wyjaśnia Salaha
0
@Jojek Ja mam odpaloną transmisję z Foxa i jak Polsat włącza reklamy to puszczam amerykańskie i one wcale dupy nie urywają,jakieś patelnie,duracell parę apeli typu stop hate i zapowiedź Jurassic World,nic ciekawego
0
@adamek20151 Już C+ przerywa wstęp w LM,żeby reklamy puścić,na Copa America w finale już był Halftime show,nie wiem jak na MŚ będzie
0
@Dieselzor Szkoda,że następne spotkanie jest w poniedziałek...
0
@Herato Jak patrzę jak Suarez biega na boisku to aż czuję ból,podejście do treningów to jedno ale w sumie Lewy w karierze uniknął jakichś większych kontuzji co ma spory wpływ
1
@Marcelinho99 Peni to ja bym się tak nie czepiał,co innego Fati
0
No i dobra,E.Garcia niech dostaje minuty i żegnamy się z Christensenem,bo w ogóle można zapomnieć,że onw tym klubie jest jeszcze,a zarabia chyba więcej od Hiszpana
0
@Sewren122 Swoje zrobił,doświadczenie w postaci grania z przewagą bramkową w osłabieniu może sięprzydać nawet -patrz PSG rok temu
0
Nie wiem jak wy,ale ja wolę żeby swoje minuty otrzymywał Fermin niż Olmo,zbędny transfer bo Laporta musiał zabłysnąć,że ściągamy gracza co dobrze się na Euro pokazał,a Nico się nie udało
0
@Marian_Pazdzioch Panie,ser stary i stare pieczary!
3
@Kgorecki2500 U mnie domowa:) bezpieczarkowa co się rzadko zdarza
https://zapodaj.net/plik-jXzE5X2kbB
1
@Adran360 Ok,dzięki :)
0
@Adran360 gdzie można oglądać?
0
Ej jak to jest,że derby Madrytu zawsze lecą na Eleven,nie kojarzę już kiedy na C+ były
0
@Encore Lakers też sobie nieźle bez niego radzą z Indianą póki co,Lebron nie gra i Luka
0
Jem prażynki solone(Przysnacki) i w ogóle nie są słone,o co chodzi
0
@jacobFCB Coś tam by z narkotykoturystyki zarobili ale kartele i tak działałalyby w szarej strefie