0

@SuperPatsonFCB Z tego samego wzoru co Real trafia na CIty,czyli wzoru UEFY

0

1

@kejdzi Na 80% właśnie na nich trafimy,też wolałbym nie a niektórzy to sobie 'życzą' ich wylosować,żeby się odegrać lol

0

@Destroyer_of_Worlds Ludzie po szkole średniej prędzej z kilku powodów-nie mają tak dużo do stracenia,są jeszcze na tzw 'młodzieńczej fantazji' więc nie zdają sobie do końca ze wszystkiego sprawy ale też przede wszystkim są w najlepszej życiowej formie fizycznej.Tzn tak średnio wydaje mi się,że by wychodziło bo jeszcze jakieś wfy sport,a po 25 czy 30 to już się ludzie potrafią nieźle zapuścić,zwłaszcza w obecnych czasach jak rynek pracy wygląda no i ilość technologii w życiu codziennym etc.

1

@Marian_Pazdzioch Jeszcze jednego smsa ci wyśle,a wsadzę ci tego androida w dupę!

1

Nad czym oni się jeszcze zastanawiają,chyba że sam Roque blokuje,za rok będzie ciężko odzyskać za niego 10mln

3

@blakkudium Tymczasem puby dające transmisje ze strumyka ≧ω≦

0

@Marian_Pazdzioch Jeszcze jedno słowo,a rozdupcę ci czaszkę o podłogę Marian!

0

@4Fabregas4 gdzie masz tego psa

0

Dlaczego nasz mecz z Rayo jest w poniedziałek a nie w weekend skoro nie gramy w LM?

0

@Encore kurka wudka,nie zdążyłem nawet 1 meczu jego w Dallas obejrzeć

1

@fart Jak to ogląda 1/3 Amerykanów to widać się tym firmom opłaca

0

Czy te Kansas strzeli coś honorowo jak Valencia z nami 1:7 czy nie

2

@Encore Szkoda,że żadna pl stacja nie transmitowała tego,bo bym obejrzał może jak Puchacz wyjaśnia Salaha

0

@Jojek Ja mam odpaloną transmisję z Foxa i jak Polsat włącza reklamy to puszczam amerykańskie i one wcale dupy nie urywają,jakieś patelnie,duracell parę apeli typu stop hate i zapowiedź Jurassic World,nic ciekawego

0

@adamek20151 Już C+ przerywa wstęp w LM,żeby reklamy puścić,na Copa America w finale już był Halftime show,nie wiem jak na MŚ będzie

0

@Dieselzor Szkoda,że następne spotkanie jest w poniedziałek...

0

@Herato Jak patrzę jak Suarez biega na boisku to aż czuję ból,podejście do treningów to jedno ale w sumie Lewy w karierze uniknął jakichś większych kontuzji co ma spory wpływ

1

@Marcelinho99 Peni to ja bym się tak nie czepiał,co innego Fati

0

No i dobra,E.Garcia niech dostaje minuty i żegnamy się z Christensenem,bo w ogóle można zapomnieć,że onw tym klubie jest jeszcze,a zarabia chyba więcej od Hiszpana

0

@Sewren122 Swoje zrobił,doświadczenie w postaci grania z przewagą bramkową w osłabieniu może sięprzydać nawet -patrz PSG rok temu

0

Nie wiem jak wy,ale ja wolę żeby swoje minuty otrzymywał Fermin niż Olmo,zbędny transfer bo Laporta musiał zabłysnąć,że ściągamy gracza co dobrze się na Euro pokazał,a Nico się nie udało

0

@Marian_Pazdzioch Panie,ser stary i stare pieczary!

3

@Kgorecki2500 U mnie domowa:) bezpieczarkowa co się rzadko zdarza
https://zapodaj.net/plik-jXzE5X2kbB

1

@Adran360 Ok,dzięki :)

0

@Adran360 gdzie można oglądać?

0

Ej jak to jest,że derby Madrytu zawsze lecą na Eleven,nie kojarzę już kiedy na C+ były

0

@Encore Lakers też sobie nieźle bez niego radzą z Indianą póki co,Lebron nie gra i Luka

0

Jem prażynki solone(Przysnacki) i w ogóle nie są słone,o co chodzi

0

@jacobFCB Coś tam by z narkotykoturystyki zarobili ale kartele i tak działałalyby w szarej strefie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?