1

@FCB_dimiC A historii tego Penii i tak byś nie zrozumiał

3

Powiem wam,że śmiesznie się ogląda na 1 ekranie Betis-Barca gdzie jasno,a na laptopie skoki w Wiśle gdzie jest ciemna noc,a to ta sama stefa czasowa :P

0

@Barcaa12 Na Puchar Arabii?

0

@kosiarz92 Jak odpale to w apce(Sweet.tv) w okno w oknie to się liczy? :D

0

@Astad W apce Barca One jest stream 24/7

0

@Stinger_ Przecież tu nie chodzi o najlepsze drużyny z całego globu,tylko o jak najwięcej rynków na których można sprzedać prawa telewizyjne

0

@michal26 No ok,rozumiem-zależy też jacy przedsiębiorcy,bo jak masz na myśli tych z branży żywieniowej to tak,słabo by było,ale wiesz tacy przedsiębiorcy od tych wielkich firm to nie padną od tak podwyższenia jakiegoś ZUSu

0

@michal26 A ludzie to nie mają stale zwiększanych kosztów wszystkiego?

1

@Kgorecki2500 No nie,tak samo cena soków pomarańczowych jest wysoko i w sumie nie wiem z czego ta podwyżka wynika

0

@FcPortoFan1999 Prawda,a w przedwczoraj był se na Wigilii' z Bońkiem,Włodarem,Kołtoniem etc. więc już w cug mogłby wpaść :P

4

1

@HypeR Ale musieli mu wypłacić pensję przy kontrakcie rozwiązanym za porozumieniem stron i ponoć to nie były małe $,które musiał im zwrócić po podpsaniu z Barceloną

1

@BarcArs Jeśli to prawda,to powinni brać te 17mln od Arabów z pocalowaniem ręki A nie liczyć na więcej i dawać mu złudne wrażenie nr 1 aby lepiej go spieniężyć

0

@Krystian1588 Nie zerwie kontraktu w styczniu bo prawdopodobnie wtedy zadebiutuje w Copa del Rey

0

@Filipem No ja tak mówię na podstawie jakichś wywiadów czy podcastow,nie znam hiszpańskiego,ale zaznaczam że to było jak walec Flicka był rozpedzony

0

@Filipem W Hiszpanii niekoniecznie tzn póki były wyniki,ale na świecie np Indie sporo osób chce Szczeny w bramce

0

@PatrykBarca Wiem,że Hiszpanie tak na to nie patrzą,ale jak poczytasz komentarze na fb ludzi że świata to spora grupa osób domaga się Szczęsnego.Dolek formy to jedno,ale klub z takimi aspiracjami musi mieć bramkarza z topu,co parę razy uratuje A ja I.Peni nie widzę jako takiego bramkarza.Przypomnij sobie jak w jakiej formie był MAtS jak zdobywaliśmy lige albo Cortouis jak Real LM zdobywał

0

@PatrykBarca Decyzja należy do trenera,ale czy my nie możemy Peni oceniać?albo decyzji przyjściu z emerytury Szczeny,który mimo bycia lepszym bramkarzem nic nie gra?Do tej pory wyniki i spalone broniły decyzję,ale jesteśmy dołku i wyników nie ma

0

No niestety Wojtek nie pogra sobie,szkoda że jego rola w klubie to jak Dudek w Realu,zwłaszcza że obiektywnie to jest bramkarzem lepszym od obecnie grającego...

0

Oglądałem konfe Flicka i co do debiutu Szczęsnego to nic się takiego nie wydarzy na dniach.Powiedzial że Inaki jest 1 i tyle" :(

0

@Michael24 Carol of The Bells A z Polski to nie znam praktycznie nie-kolęd albo wypadły mi z głowy

0

@Comentateiro Co to znaczy 'zycie w zdrowiu?

0

Sandro dałby nam więcej niż Ferran Torres,zapraszam do dyskusji

0

@WMIK13 Wyszli 10min przed tortem

0

Słuchajcie,w sprawie jutrzejszego jubileuszu klubu,są jakieś obchody jutro,jakiś live na yt,czy wszystko przed meczem w sobotę?

0

Ten mecz o 14 w sobotę to żart?Co to za godzina,jak tu piwkiem poswietowac 125lecie

0

@Marian_Pazdzioch Zuzanna nie zazna dzisiaj spokoju od swojego Pana,szatana Paździocha Mariana!

0

@FcPortoFan1999 Ta kobieta w ogóle dziwnie licytuje bo podbija mocniej po pareset A później oddaje mistrzom :P

0

@ranger3120 Myślisz,że on całą karierę będzie w City grał?

0

@FcPortoFan1999 Aha,rzeczywiście-duet Iwański-Węgrzyn :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?