@FcPortoFan1999 Ja myślę tak od 2lat że się nie załapiemy no ale zobaczymy,ze zwykłej statystyki nie zawsze nam się uda w tych barażach,a no i trzeba się jeszcze do nich dostać
Ten Taylor to mocno schowany do szafy,nie wiem czy dlatego,że nie z Ameryki Płd. i Messiemu nie podoba się,ale na początku przygody Leo w Miami to ten R.Taylor świetnie się prezentował
Niby zajebiście,bo w końcu oficjalnie koniec tej sagi,ale czej jednak nie,bo dalej nie wrócimy do zasady 1:1 i nie uda się normalnie zarejestrować graczy obecnego składu :P
Dobrze się ogląda ten mecz Coco-Sabalenka,nie wiem czy dlatego ze Aryna przegrywa czy dobre spotkanie po prostu-poziom,na którym chyba obecnie nie jest Iga zwyczajnie ¯\_ (ツ)_/`
0
@tribo Messi go blokował
0
@FcPortoFan1999 Może być,byle nie Walia bo już dość meczów z nimi,no i trzeba jeszcze nie przegrać ze Szkocją
0
@FcPortoFan1999 Ja myślę tak od 2lat że się nie załapiemy no ale zobaczymy,ze zwykłej statystyki nie zawsze nam się uda w tych barażach,a no i trzeba się jeszcze do nich dostać
0
@barcanawieki Probierz:no błędy się zdarzają,czynnik ludzki :P
1
@Lucyfffer No nie wiem,niestety to dopiero 5 rano u nas,myślę że Netflix da to z odtworzenia jak się ma suba
2
@Lionel_Messi10 postraszył tym strzałem papugi na stadionie
0
@Encore Uderzył podobnie beznadziejnie jak ostatnio Świderski w MLS przeciw Orlando w konkursie 11:
0
@macio_944 Wy już chyba zapomnieliście jak oni rysowali te linie spalonego :P
0
@13th W Ameryce nie ma już słabych drużyn"
7
Cubarsí miał ciężki wypadek, ale kiedy zobaczyliśmy że jest już przytomny,uznaliśmy,że jest gotowy
0
@MesQueUnClub96 Tylko,że Fati to ostatnio kontuzje łapie na treningach A nie w meczach...
1
@TheNekro94 Moje to wino,kobiety,naleśniki i krokiety,dobre nie?
1
@damianex10 - No i co to ma być?
- No jak to co, ryba ucha, mówi to Panu coś?
2
@kubix05 Miałem taka w domu,ale nigdy nie używałem:P
0
@Zieliniak ALe co se wygrali sezon regularny to ich
0
@Vane No ale 1 powrót co zrobił,to pokazał reszcie I.Miami(poza amigosami) że tu trzeba wybiegać czasem
0
@Szmulek Dzieciom na kadrze? :P
0
@!34RC3!_0N4 Popychają się też jak w jakiejś okręgówce i bez kartek :o
0
Ten Taylor to mocno schowany do szafy,nie wiem czy dlatego,że nie z Ameryki Płd. i Messiemu nie podoba się,ale na początku przygody Leo w Miami to ten R.Taylor świetnie się prezentował
1
@Adran360 Widać,że to polska szkoła od Zibiego Bońka,że gra się aż sędzia gwiźnie
0
Ale posędziowali,chyba od amigosów się tego nauczyli...
1
@Adran360 No,fatalnie to strzelił,Charlotte out
2
Niby zajebiście,bo w końcu oficjalnie koniec tej sagi,ale czej jednak nie,bo dalej nie wrócimy do zasady 1:1 i nie uda się normalnie zarejestrować graczy obecnego składu :P
0
@David_Martin Nie ma szans,żeby Kappa dała ofertę nawet na 1/3 tego co Nike
0
@zodiak_10 Tylko,że mecz jest o 14 :P
0
Dobrze się ogląda ten mecz Coco-Sabalenka,nie wiem czy dlatego ze Aryna przegrywa czy dobre spotkanie po prostu-poziom,na którym chyba obecnie nie jest Iga zwyczajnie
¯\_ (ツ)_/`
0
@Awtameok_Klana Teraz jak Barca tak śmiga to nie mogą sobie zbytnio pozwalać
0
@Criss18Barca gdzie to powiedział
0
@Nazio_87 Na Epicu była za darmo,ale nie brałem
0
@Elvisek Też nieźle,ale jest coś takiego w ogóle grane?