0

@Encore Na pewno Fermin w swoim wieku jest lepszy niż był Olmo,najgorzej że on na 6lat przyjdzie,złapie później jakiś uraz i oczywiście będzie problem go sprzedać,ja nic do niego nie mam personalnie po prostu to nie jest potrzebny na teraz nam zawodnik

2

@fart Nie mieli już timeoutu i przekroczony limit,trzeba było albo faulować od razu no i nie Currego jak on ma >90% FT w karierze :)

2

@Encore Warto też docenić jak podziałał w obronie,gdzie był błąd strony Bogdanovica

0

@tbas To są gracze NBA,oni nie odpuszczą do ostatniej akcji,wykorzystali że Jokic musiał grać mniej agresywnie przez faule,Durant się w końcu stawił i Embiid +Curry Lebron wzięli w 4 ten mecz

0

@MesQueUnClub96 Embiid teraz szaleje,bo Jokić 1 faul i wylatuje

2

@TheNekro94 Ja bym się tak nie rozpędzal,jeszcze jest dużo czasu,a USA ma taki team że KAŻDY może się odpalić w crunch time

0

@Colon Niekoniecznie,średnia wieku kończących karierę się podniesie,ale Lebron to jest ewenement

0

@kiper09 I zdawaniu sobie sprawy

0

@PIWOSZ89 Może lepiej nie,bo grają u siebie jakby nie patrzeć

0

@zadafcb Ale bida przycisła po stracie stołka,jakiś netbook a nie kurła tv 90cali w kancelarii xd

1

@misterio Nie do końca się zgodzę,bo był olbrzymi problem żeby bezpośrednio punkt z ataku zrobić przez 1,5seta

0

@Uukasz_93 Do koszykówki też w sumie tak podchodzą Amerykanie

0

@Colon Też sobie o tej sytuacji w trakcie tych zawodów pomyślałem

0

@Coutinho007 No Ty żeś już pokazał jak skrzydło za 140mln powinno chodzić xd

0

@ketrab321 Tak samo było z Coutinho,ale w Barcy nikt się nie uczy na błędach

0

@Mistrzgry1 A co z Ferminem?Chłopak ma duże szanse zostać MVP turnieju IO,strzelił 11 bramek w tamtym sezonie i co ma grzać ławę?

0

@filip1998 Dla mnie to taki transfer powrotny jak Fabregas,który był właśnie upychany i nie pokazywał pełni potencjału przy tak obsadzonym środku pola w Barcy

0

@zodiak_10 No ładnie wypowiedziała,wcale nie takie łatwe dla obcokrajowców polskie słowo,ludzie którzy mają tzw słuch muzyczny dużo łatwiej przyswajają sobie wymowę

0

30 lat temu 1.08.94 r. zespół Portishead wydał ten singiel z debiutanckiej płyty Dummy,tworząc podwaliny trip-hopu.Wrzucam świetne wykonanie Sour Times na żywo:


btw.świetnie ta piosenka by pasowała do czołówki filmu o Bondzie :)

0

@barcelonaLM Ja nie znam chyba żadnej jej piosenki xd ale wiem,że hype na nią jest przeogromny,w sumie nie wiem czemu

0

@MesQueUnClub96 Kiedy ktoś pisze taki statement w necie to myślę sobie-w 90% bait,jeśli nie to w sumie po co to piszesz tu?Tzn na jakie odpowiedzi liczysz

2

@Culer9002 czytałem niedawno trochę na ten temat i nie ma żadnych dowodów,że urodził się mężczyzną,są doniesienia że może mieć jakieś zaburzenia genetyczne,że ma cechy męskie jak chcecie tu można coś poczytać
https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436

1

@DLFCB a co dziećmi,zostawią je bez opieki? :P Szczerze,to taka sytuacja może mieć dwa oblicza,kobieta jest przewrażliwiona i boi się wody na plaży,2 że te dzieci cały czas jej przeszkadzały,zwracała uwagę im i dziadkowi a on nic nie robił,dzieci w dzisiejszych czasach potrafią być też mega rozpieszczone a rodzice ich w ogóle nie stopują,osobna kwestia to sama interwencja policji

0

@barcelonaLM No raczej,jak nie wygra niech nie wraca do Polski -wstyd,hańba itd :D Szczere to ja nie bardzo kojarzę tą Schmiedlovą a trochę WTA oglądam

0

@krol211 tzn gdzie na yt?

0

Ej ten Oriol u nas zostaje?W ogóle połowa okienka a u nas 0 ruchów transferowych :/

0

@Mutas95 I zamierzasz bez snu to wszystko zaliczyć?

0

Haaland sondował u kuzyna możliwość transferu do Rakowa Częstochowa

0

@Pedri16Future To Eleven nadaje już? :o

0

@Jackazz No jak na tych piłkarzy co są na tournee w USA to ta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?