@Encore Na pewno Fermin w swoim wieku jest lepszy niż był Olmo,najgorzej że on na 6lat przyjdzie,złapie później jakiś uraz i oczywiście będzie problem go sprzedać,ja nic do niego nie mam personalnie po prostu to nie jest potrzebny na teraz nam zawodnik
@tbas To są gracze NBA,oni nie odpuszczą do ostatniej akcji,wykorzystali że Jokic musiał grać mniej agresywnie przez faule,Durant się w końcu stawił i Embiid +Curry Lebron wzięli w 4 ten mecz
@filip1998 Dla mnie to taki transfer powrotny jak Fabregas,który był właśnie upychany i nie pokazywał pełni potencjału przy tak obsadzonym środku pola w Barcy
@zodiak_10 No ładnie wypowiedziała,wcale nie takie łatwe dla obcokrajowców polskie słowo,ludzie którzy mają tzw słuch muzyczny dużo łatwiej przyswajają sobie wymowę
30 lat temu 1.08.94 r. zespół Portishead wydał ten singiel z debiutanckiej płyty Dummy,tworząc podwaliny trip-hopu.Wrzucam świetne wykonanie Sour Times na żywo:
btw.świetnie ta piosenka by pasowała do czołówki filmu o Bondzie :)
@MesQueUnClub96 Kiedy ktoś pisze taki statement w necie to myślę sobie-w 90% bait,jeśli nie to w sumie po co to piszesz tu?Tzn na jakie odpowiedzi liczysz
@Culer9002 czytałem niedawno trochę na ten temat i nie ma żadnych dowodów,że urodził się mężczyzną,są doniesienia że może mieć jakieś zaburzenia genetyczne,że ma cechy męskie jak chcecie tu można coś poczytać https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436
@DLFCB a co dziećmi,zostawią je bez opieki? :P Szczerze,to taka sytuacja może mieć dwa oblicza,kobieta jest przewrażliwiona i boi się wody na plaży,2 że te dzieci cały czas jej przeszkadzały,zwracała uwagę im i dziadkowi a on nic nie robił,dzieci w dzisiejszych czasach potrafią być też mega rozpieszczone a rodzice ich w ogóle nie stopują,osobna kwestia to sama interwencja policji
@barcelonaLM No raczej,jak nie wygra niech nie wraca do Polski -wstyd,hańba itd :D Szczere to ja nie bardzo kojarzę tą Schmiedlovą a trochę WTA oglądam
0
@Encore Na pewno Fermin w swoim wieku jest lepszy niż był Olmo,najgorzej że on na 6lat przyjdzie,złapie później jakiś uraz i oczywiście będzie problem go sprzedać,ja nic do niego nie mam personalnie po prostu to nie jest potrzebny na teraz nam zawodnik
2
@fart Nie mieli już timeoutu i przekroczony limit,trzeba było albo faulować od razu no i nie Currego jak on ma >90% FT w karierze :)
2
@Encore Warto też docenić jak podziałał w obronie,gdzie był błąd strony Bogdanovica
0
@tbas To są gracze NBA,oni nie odpuszczą do ostatniej akcji,wykorzystali że Jokic musiał grać mniej agresywnie przez faule,Durant się w końcu stawił i Embiid +Curry Lebron wzięli w 4 ten mecz
0
@MesQueUnClub96 Embiid teraz szaleje,bo Jokić 1 faul i wylatuje
2
@TheNekro94 Ja bym się tak nie rozpędzal,jeszcze jest dużo czasu,a USA ma taki team że KAŻDY może się odpalić w crunch time
0
@Colon Niekoniecznie,średnia wieku kończących karierę się podniesie,ale Lebron to jest ewenement
0
@kiper09 I zdawaniu sobie sprawy
0
@PIWOSZ89 Może lepiej nie,bo grają u siebie jakby nie patrzeć
0
@zadafcb Ale bida przycisła po stracie stołka,jakiś netbook a nie kurła tv 90cali w kancelarii xd
1
@misterio Nie do końca się zgodzę,bo był olbrzymi problem żeby bezpośrednio punkt z ataku zrobić przez 1,5seta
0
@Uukasz_93 Do koszykówki też w sumie tak podchodzą Amerykanie
0
@Colon Też sobie o tej sytuacji w trakcie tych zawodów pomyślałem
0
@Coutinho007 No Ty żeś już pokazał jak skrzydło za 140mln powinno chodzić xd
0
@ketrab321 Tak samo było z Coutinho,ale w Barcy nikt się nie uczy na błędach
0
@Mistrzgry1 A co z Ferminem?Chłopak ma duże szanse zostać MVP turnieju IO,strzelił 11 bramek w tamtym sezonie i co ma grzać ławę?
0
@filip1998 Dla mnie to taki transfer powrotny jak Fabregas,który był właśnie upychany i nie pokazywał pełni potencjału przy tak obsadzonym środku pola w Barcy
0
@zodiak_10 No ładnie wypowiedziała,wcale nie takie łatwe dla obcokrajowców polskie słowo,ludzie którzy mają tzw słuch muzyczny dużo łatwiej przyswajają sobie wymowę
0
30 lat temu 1.08.94 r. zespół Portishead wydał ten singiel z debiutanckiej płyty Dummy,tworząc podwaliny trip-hopu.Wrzucam świetne wykonanie Sour Times na żywo:
btw.świetnie ta piosenka by pasowała do czołówki filmu o Bondzie :)
0
@barcelonaLM Ja nie znam chyba żadnej jej piosenki xd ale wiem,że hype na nią jest przeogromny,w sumie nie wiem czemu
0
@MesQueUnClub96 Kiedy ktoś pisze taki statement w necie to myślę sobie-w 90% bait,jeśli nie to w sumie po co to piszesz tu?Tzn na jakie odpowiedzi liczysz
2
@Culer9002 czytałem niedawno trochę na ten temat i nie ma żadnych dowodów,że urodził się mężczyzną,są doniesienia że może mieć jakieś zaburzenia genetyczne,że ma cechy męskie jak chcecie tu można coś poczytać
https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436
1
@DLFCB a co dziećmi,zostawią je bez opieki? :P Szczerze,to taka sytuacja może mieć dwa oblicza,kobieta jest przewrażliwiona i boi się wody na plaży,2 że te dzieci cały czas jej przeszkadzały,zwracała uwagę im i dziadkowi a on nic nie robił,dzieci w dzisiejszych czasach potrafią być też mega rozpieszczone a rodzice ich w ogóle nie stopują,osobna kwestia to sama interwencja policji
0
@barcelonaLM No raczej,jak nie wygra niech nie wraca do Polski -wstyd,hańba itd :D Szczere to ja nie bardzo kojarzę tą Schmiedlovą a trochę WTA oglądam
0
@krol211 tzn gdzie na yt?
0
Ej ten Oriol u nas zostaje?W ogóle połowa okienka a u nas 0 ruchów transferowych :/
0
@Mutas95 I zamierzasz bez snu to wszystko zaliczyć?
0
Haaland sondował u kuzyna możliwość transferu do Rakowa Częstochowa
0
@Pedri16Future To Eleven nadaje już? :o
0
@Jackazz No jak na tych piłkarzy co są na tournee w USA to ta