0

@mekston z 2 to Włochy/Chorwacja z 1 miejsca najprawdopodobniej Dania

3

Szkocja Węgry 0:0 i niech tak zostanie,żaden z tych zespołów nie zasługuje na awans z 3 miejsca

0

@19Macio93 to w sume jak co roku...

0

@KamQiX No ale wtedy jaką korzyść by miały zespoły z 1 miejsca?

0

@Criss18Barca Czyli chrupków tych bekonowych nie będzie już?np peppiesów czy innych?

0

@Hindus aa o ćwierćfinale,ja mówię o 1/8 nie ma co się tak rozpędzać bo wcale z Włochami tak łatwo nie będzie jak wyjdą z 2 miejsca

1

@GeneralXavi żebyś się nie zdziwił z tym MŚ 2026,moim zdaniem tam nie będzie łatwo się dostać i nie ma jakichś gównobaraży bo ilość miejsc dla zespołów z Europy się nie zwiększyła,dlatego warto obejrzeć nasz ostatni mecz na wielkim turnieju do nie wiem kiedy

0

@Hindus Przecież oni przy obecnym wyniku trafiają na 2 miejsce z grupy B,Hiszpania już ma 1 zapewnione w grupie B

2

Lautaro nie fikaj tak,bo coś sobie zrobisz przy cieszynce jak Świder

1

@montiel Przypomina mi się mecz Argentyna Brazylia w el MŚ,boże co to była za kopanina,nie wiem czy kiedyś widziałem coś takiego,więcej fauli niż gry w piłkę

2

Nie no kiepskawo ten turniej Argentyna zaczęła,choć i tak lepiej niż niektóre potęgi z Euro

5

Messi xd przy dobitce powinien położyć przeciwnika i po ziemi poturlać

0

Też wam tak przecina strim Viaplay Copa America ze strimsów?

4

@MesQueUnClub_87 Czy ja wiem,przecież to silikon

0

@Emhyr Oczywiście,że głupota,bo jak mu ktoś znów przypadkiem przywali ze źle zrośniętym to będzie miał problem na starość koks w kinol walić

0

@Emhyr Jak mu Salamon łokciem wjedzie to inaczej będzie śpiewał

0

@Sysia11 Nie ma co jeszcze oceniać,bo Niemcy i Hiszpania na poważnie wyszli od 1 meczu a reszta faworytów to myśleli,że te mecze same się wygrają

0

@takisobiektos no chyba nie bo jest 0:1 a nie 4:6

0

@michaleu A mi Wiedźmin 3

0

@Foro a Niemcy?

5

TVP daje 4 rodzaje transmisji meczu a niektórzy i tak będą narzekać na komentatora :P

1

@Joe_Barbaro Oczywiście pojutrze będzie na balkonie wisieć :P

0

@Lisek a gdzie tak zimno,u mnie tak 9 na termometrze-Szczecin

0

@Messibestplayerintheworld Szanse na mecz pożegnalny stonks -/

0

@Mattems Ja oglądam też kosza,choć nie wszystkie mecze jak piłki nożnej

1

@Kapitan hawk No słaba,szkoda że ani jednego meczu o 21 nie gramy

3

@slayer O,to zupełnie jak u nas z piłkarzami xd Tylko kupujemy z xx milionów oddajemy za darmo albo 5mln

1

Dla przykładu sam mógłby zrzucić parę kg :D

1

@Pawel13sz Bredgens-taki taniec na głowie jakby ktoś nie wiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?