0

@mextexperu Ta,a mimo wszystko Hiszpania póki co bez klarownych sytuacji

0

@Rust_Cohle Euro do zapomnienia,noto chlup w ten pusty dziób

0

@Aneurysm bo procenty uciekają
Nie zakładaj sobie takich rzeczy :P Ja myślałem,że otworzę o 19 a otworzyłem o 18:58 tak trzeba żyć

0

Trzech Muszkieterów i Cucurella

1

@fejkenq Ludzie się niektórzy strasznie o to srają,a dali kawałek w stylu eurodance pochodzący z Niemiec,który w latach 80/90 podbijał Europę

0

@PaPo Co ty gadasz,fajny układ zrobili

1

@mordini123 W studio po finale mężczyzn

0

@FcPortoFan1999 Panie,a finał Copa?

0

@FCBparasiempre Szczerze,to nie wiem jak może Cię aż tak kręcić finał CA.Też będę oglądał,ale nie oszukujmy się Argentyna gra słaby turniej i to nijak ma się do emocji z finału Euro,przynajmniej dla mnie

0

@Zoker Nie znam jej,słyszałem to pytanie do Lewego,ale weź pod uwagę że jeśli ona robi kontent dla dzieci to Robert jako ojciec jest chcąc nie chcąc może odbiorcą tych treści?

1

@mordini123 Kurła,przegapiłem czekam na jakieś nagranie :D Widziałem jak Synówka 20 pompek robił,w przeciwieństwie do niektórych co się zakładają

0

@FcPortoFan1999 Czemu?Jak dla mnie może być,byleby Hiszpania wygrała

3

@sen moze grzeczniej

0

@michaleu Tenis,koszykówka,'breakdance',skateboarding,pewnie siatkówkę naszych no i oczywiście co akurat będzie lecieć z ciekawości :)

0

@Criss18Barca Jeśli już obstawiony mecz nie daje CI emocji to zostały tylko narkotyki

0

@Bernard777 Akurat w tenisie to nie jest wielka wada,grasz sam-nje ma to wpływu na zespół

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem,w sensie z taką grą jak od 2 seta z Putincewą to na pewno nie

0

@regatta52 Rok temu zdobył potrójną koronę i nie był w top 3,więc można zapomnieć

5

TVP Sport co odpaliło w studio 21 godzin i 37 minut odliczanie do anglia holandia xd

0

@Azrik Da radę,finał dopiero za 4-5dni zależy jak liczyć,a na Igrzyska nie jedzie

0

@Stinger_ @macio_944 nie rozpędzajcie się tak z tą Argentyną,Kanadę przejdą ale w finale to będzi ciężko z taką grą

0

@adamek20151 Nie ma formy od maja

0

Gra Hiszpanii może przechodzić metamorfozę,ale 1 pozostaje niezmienne-brak klasowej 9 czyt.Morata 1 skład i kapitan a do tego pluje na swój kraj przed półfinałem na EURO xd

1

Nico niby taki szybki a i tak taki Ferran osiągnął większą prędkość na Euro :P

0

@BORO_12 niezbyt to widzę,podobny mają profil,oczywiście że można by ich wcisnąć ale imo to byłoby jak z Griezmannem gdy grał z Messim,a mamy jescze Raphinię

0

@KonopaaEagle Nie wiem czy by to wypalił,no i jeszcze lewonożny Raphinia jest

0

@kuz Mamy Yamala,wątpię żeby dla obu było miejsce na boisku w 1 składzie

2

No dobry ten Guler jest,szkoda że wybrał Real,z 2 strony to mamy Yamala teraz na tej pozycji

1

Panowie,nie wiem co gorsze dla oczu mecz Anglia-Szwajcaria czy klęska Igi Świątek?

1

@sergio5 Minę ma w stylu 'co ja tutaj robię'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?