@FCBparasiempre Szczerze,to nie wiem jak może Cię aż tak kręcić finał CA.Też będę oglądał,ale nie oszukujmy się Argentyna gra słaby turniej i to nijak ma się do emocji z finału Euro,przynajmniej dla mnie
@Zoker Nie znam jej,słyszałem to pytanie do Lewego,ale weź pod uwagę że jeśli ona robi kontent dla dzieci to Robert jako ojciec jest chcąc nie chcąc może odbiorcą tych treści?
Gra Hiszpanii może przechodzić metamorfozę,ale 1 pozostaje niezmienne-brak klasowej 9 czyt.Morata 1 skład i kapitan a do tego pluje na swój kraj przed półfinałem na EURO xd
@BORO_12 niezbyt to widzę,podobny mają profil,oczywiście że można by ich wcisnąć ale imo to byłoby jak z Griezmannem gdy grał z Messim,a mamy jescze Raphinię
0
@mextexperu Ta,a mimo wszystko Hiszpania póki co bez klarownych sytuacji
0
@Rust_Cohle Euro do zapomnienia,noto chlup w ten pusty dziób
0
@Aneurysm bo procenty uciekają
Nie zakładaj sobie takich rzeczy :P Ja myślałem,że otworzę o 19 a otworzyłem o 18:58 tak trzeba żyć
0
Trzech Muszkieterów i Cucurella
1
@fejkenq Ludzie się niektórzy strasznie o to srają,a dali kawałek w stylu eurodance pochodzący z Niemiec,który w latach 80/90 podbijał Europę
0
@PaPo Co ty gadasz,fajny układ zrobili
1
@mordini123 W studio po finale mężczyzn
0
@FcPortoFan1999 Panie,a finał Copa?
0
@FCBparasiempre Szczerze,to nie wiem jak może Cię aż tak kręcić finał CA.Też będę oglądał,ale nie oszukujmy się Argentyna gra słaby turniej i to nijak ma się do emocji z finału Euro,przynajmniej dla mnie
0
@Zoker Nie znam jej,słyszałem to pytanie do Lewego,ale weź pod uwagę że jeśli ona robi kontent dla dzieci to Robert jako ojciec jest chcąc nie chcąc może odbiorcą tych treści?
1
@mordini123 Kurła,przegapiłem czekam na jakieś nagranie :D Widziałem jak Synówka 20 pompek robił,w przeciwieństwie do niektórych co się zakładają
0
@FcPortoFan1999 Czemu?Jak dla mnie może być,byleby Hiszpania wygrała
3
@sen moze grzeczniej
0
@michaleu Tenis,koszykówka,'breakdance',skateboarding,pewnie siatkówkę naszych no i oczywiście co akurat będzie lecieć z ciekawości :)
0
@Criss18Barca Jeśli już obstawiony mecz nie daje CI emocji to zostały tylko narkotyki
0
@Bernard777 Akurat w tenisie to nie jest wielka wada,grasz sam-nje ma to wpływu na zespół
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem,w sensie z taką grą jak od 2 seta z Putincewą to na pewno nie
0
@regatta52 Rok temu zdobył potrójną koronę i nie był w top 3,więc można zapomnieć
5
TVP Sport co odpaliło w studio 21 godzin i 37 minut odliczanie do anglia holandia xd
0
@Azrik Da radę,finał dopiero za 4-5dni zależy jak liczyć,a na Igrzyska nie jedzie
0
@Stinger_ @macio_944 nie rozpędzajcie się tak z tą Argentyną,Kanadę przejdą ale w finale to będzi ciężko z taką grą
0
@adamek20151 Nie ma formy od maja
0
Gra Hiszpanii może przechodzić metamorfozę,ale 1 pozostaje niezmienne-brak klasowej 9 czyt.Morata 1 skład i kapitan a do tego pluje na swój kraj przed półfinałem na EURO xd
1
Nico niby taki szybki a i tak taki Ferran osiągnął większą prędkość na Euro :P
0
@BORO_12 niezbyt to widzę,podobny mają profil,oczywiście że można by ich wcisnąć ale imo to byłoby jak z Griezmannem gdy grał z Messim,a mamy jescze Raphinię
0
@KonopaaEagle Nie wiem czy by to wypalił,no i jeszcze lewonożny Raphinia jest
0
@kuz Mamy Yamala,wątpię żeby dla obu było miejsce na boisku w 1 składzie
2
No dobry ten Guler jest,szkoda że wybrał Real,z 2 strony to mamy Yamala teraz na tej pozycji
1
Panowie,nie wiem co gorsze dla oczu mecz Anglia-Szwajcaria czy klęska Igi Świątek?
1
@sergio5 Minę ma w stylu 'co ja tutaj robię'