@don'T.R.I.P.e Tak i albo będzie grał na pół gwizdka,żeby nic sobie nie zrobić,albo zagra na zastrzykach na maksa i pogłębie kontuzję,w najgorszym przypadku zerwie całkiem,świetnie
@ZwyklyKibicBarcy04 Na Euro to będzie w ogóle inne granie,tam akurat Lewy choćby nic nie grał to się przyda do zastawienia piłki i przytrzymania,w czym reszta naszych napastników(ani pomocników właściwie) nie umie
@Nazio_87 Widocznie Zalewski nie jest gotowy na 90min intensywnej gry,przy tak małej ilości minut w Romie,akurat sztab medyczny w reprze nie ma wpływu dużego na przygotowanie gracza
Na ten moment nie widzę dla nas nadzieji na jakiekolwiek punkty z Holandią,jutro pewnie te szanse jeszcze spadną,przed Euro samym lekko wzrosną,a skończy się z 0-3 16 czerwca
@FcPortoFan1999 Jeszcze wczoraj eksperci mówili,że to 'nie jest ta Holandia,dużo ma problemów' i że mamy z nimi większe szanse na wynik niż z Austrią,to ciekawe co jutro powiedzą jak przeorali tę Kanadę nawet nie 1 składem galowym
@macio_944 Równie dobrze możemy podziękować selekcjonerom Hiszpanii,że zajechali Pedriego i Gaviego,bo dzięki temu młodzi z La Masii dostali szansę :P W sensie no fajnie,że dał im szansę czy to nie było trochę tak,że nie miał kim grać?
@Faro Nie wyciągałbym pochopnych wniosków po takim meczu,fakt czasem potrafią przyspieszyć i ładnie poklepać,ale na Euro mają bardzo ciężką grupę,w sumie dziwi mnie że towarzyskie zagrają z tak słabymi drużynami jak Andora i Irlandia Płn
1
@kuz Aha,ja bardziej myślałem o tych 2 ostatnich meczach towarzyskich
0
@kuz Lepsze przygotowanie fizyczne?No bez jaj,przecież po 60min nie ma nikt pary biegać,nie mówiąc o kontuzjach
1
@don'T.R.I.P.e Tak i albo będzie grał na pół gwizdka,żeby nic sobie nie zrobić,albo zagra na zastrzykach na maksa i pogłębie kontuzję,w najgorszym przypadku zerwie całkiem,świetnie
0
@MesQueUnClub96 Tylko botoks sprawia,że stoi w jednym kawałku :P
0
@Prorokk Przecież ona ma na boku flagę Austrii,ale tak generalnie to niezbyt ciekawy ten autokar
0
@Zoker Jak pokazał jeden odcinek Kiepskich nie jest to wcale takie łatwe Panie
0
@Aferzysta Żenada,ale cóż-takie czasy
0
@BARCA1899Messi Jestem mega zaskoczony,bo pod koniec sezonu kiepsko wyglądał w Barcelonie
1
@Kamazinho W obecnych czasach wszystko się da obejrzeć :) PW jak coś
0
@jedrek7000 Dymy!
0
@FabianekMrozek powiem więcej,jest nawet odmiana piłki nożnej gdzie nie możesz biegać i jedynie owy chód sportowy jest dozwolony
0
@Encore Jaylen dziś o 20(u was 14) na TVN 7 HP i Więzień Azkabanu leci :)
1
@michal26 Najważniejsze żeby się dobrze przygotowała do Igrzysk bo to jest dla niej złota szansa
1
@PatrychoO W AO Tennis 2 można było pobierać kreacje tenisistów,kortów dzięki temu wszystko było dostępne w grze
0
@daniel32778 Nie był wypadek,tylko wtedy Wloszka wierzyła że ma szanse i grała na wysokim poziomie
2
Mecz z Osaką to był prawdziwy finał RG24
0
@Barcasub Gdyby grała obecnie to jakiegoś szlema by wygrała
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Na Euro to będzie w ogóle inne granie,tam akurat Lewy choćby nic nie grał to się przyda do zastawienia piłki i przytrzymania,w czym reszta naszych napastników(ani pomocników właściwie) nie umie
0
@Matheu12 Zgadzam się,już widać że będzie problem żeby na takiej intensywności jak na początku meczu grali po 90min
1
@Nazio_87 Widocznie Zalewski nie jest gotowy na 90min intensywnej gry,przy tak małej ilości minut w Romie,akurat sztab medyczny w reprze nie ma wpływu dużego na przygotowanie gracza
0
@FanBarcy22 Skóraś raczej pojedzie,bo za mało opcji będzie miał na wachadła Probierz
0
Dzisiejszy mecz to wygląda jak za kadencji Sousy czyli super do przodu ofensywna gra i fatalne błędy w defensywie-wynik odzwierciedla
0
@kuz Nie wygramy,bo jesteśmy słabsi,zwłaszcza w takim składzie eksperymentalnym
4
Na ten moment nie widzę dla nas nadzieji na jakiekolwiek punkty z Holandią,jutro pewnie te szanse jeszcze spadną,przed Euro samym lekko wzrosną,a skończy się z 0-3 16 czerwca
0
@FcPortoFan1999 Ja tam myślę,że da Frankowskiego na lewą stronę,bo tylko on jest w stanie się z nim ścigać
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze wczoraj eksperci mówili,że to 'nie jest ta Holandia,dużo ma problemów' i że mamy z nimi większe szanse na wynik niż z Austrią,to ciekawe co jutro powiedzą jak przeorali tę Kanadę nawet nie 1 składem galowym
0
@FCB24 Aua,no rzeczywiście
0
@FcPortoFan1999 ciekawe kto ma u nas zatrzymać tego Frimponga,bo chyba nie Bereś czy Zalewski?
1
@macio_944 Równie dobrze możemy podziękować selekcjonerom Hiszpanii,że zajechali Pedriego i Gaviego,bo dzięki temu młodzi z La Masii dostali szansę :P W sensie no fajnie,że dał im szansę czy to nie było trochę tak,że nie miał kim grać?
0
@Faro Nie wyciągałbym pochopnych wniosków po takim meczu,fakt czasem potrafią przyspieszyć i ładnie poklepać,ale na Euro mają bardzo ciężką grupę,w sumie dziwi mnie że towarzyskie zagrają z tak słabymi drużynami jak Andora i Irlandia Płn