Dobra ja już mogę wpisać do kategorii najlepsze,najgorsze po meczu:świetnie wyglądający Pedri.Najlepsze,bo potrzebujemy go w top dyspozycji,najgorsze bo zaraz de la Fuente będzie zajeżdżać
@Aragorn33 To ile oni chlali,że jeszcze kaca mają,takie organizmy szybko powinny sobie poradzić z rozkładem alkoholu.Btw de Bruyne wyglądał na najtrzeźwiejszego na tych zdjęciach jak wychodzili z klubu a dziś totalna padlina zagrana
@Wojtas823 Flick może nie chciał wracać do Bayernu z którym zrobił historyczny wynik i tylko mógłby sobie tam legendę popsuć,tutaj może napisać nową kartę
0
@BartqRKO Będzie 4:2 dla Dallas
0
@Faro Bellingham został piłkarzem sezonu La Liga,więc pewnie dlatego postanowili uhonorować kogoś jeszcze
0
@Stinger_ Zawsze można by powołać jednak Casha zamiast 1 z nich
0
Sprawy przyjęły poważny obrót tj kolacja z Lapciem
7
Ależ centrostrzał,polska piłka dumna!
0
Dlaczego matka Roberta Lewandowskiego odbiera nagrodę dla Yamala?
0
@VegetaPolska GTA San Andreas bezdyskusyjnie
2
@Czarny_ck On przed meczem to wyglądał jakby dobrego gibona spalił
1
Nic zmiennicy nie pokazują praktycznie...
0
Dobra ja już mogę wpisać do kategorii najlepsze,najgorsze po meczu:świetnie wyglądający Pedri.Najlepsze,bo potrzebujemy go w top dyspozycji,najgorsze bo zaraz de la Fuente będzie zajeżdżać
0
Robercik zrobił logo Bundesligi-gol na cześć przyjścia Flicka
0
@damianex10 Niech chociaż 1 jeszcze dołoży,żeby miał 20 w lidze
2
@marcin62 Ja też otwierałem browar zębami w latach liceum i również mnie te nakrętki nowe denerwują,no i co?
1
Nasser Al Khelaifi po raz ostatni ściska rękę Mambeppe po odebraniu medalu za Puchar Francji
0
Ej wie ktoś czy my już kończymy sezon po meczu Sevillą oficjalnie?Czy już żadnego towarzyskiego spotkania po nim nie będzie?
1
@Pawci023x W polskiej tv nie ma transmisji Pucharu Francji
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tak już w finale LE pokazał :P
0
@Pedri16Future Ona to coś często ma kontuzje co?
0
@Aragorn33 To ile oni chlali,że jeszcze kaca mają,takie organizmy szybko powinny sobie poradzić z rozkładem alkoholu.Btw de Bruyne wyglądał na najtrzeźwiejszego na tych zdjęciach jak wychodzili z klubu a dziś totalna padlina zagrana
4
I to jest to wielkie City nad którym spuszcza się pół Europy?W przyszłym sezonie Herr Flick pokaże im miejsce w szeregu
0
@Hosh
Herr Flick mówi to Panu coś?
https://alloallo.fandom.com/wiki/Otto_Flick
0
@Wojtas823 Flick może nie chciał wracać do Bayernu z którym zrobił historyczny wynik i tylko mógłby sobie tam legendę popsuć,tutaj może napisać nową kartę
0
@Rupert_Haubica Raczej nie postawi na Roque,bo on się z nim w ogóle nie dogada imo pójdzie na wypożyczenie,ciekawe natomiast co z Raphinią
0
@Encore Bez przesady teraz jest jednocyfrowa strata a jeszcze połowa nie minęła
2
@kanver_ To jest wczesna godzina jak na USA :D ciekawe czy w ogóle dokończą ten mecz
0
@adamLeo66 tylko liny go trzymały w pionie a gong uratował
0
@Barcasub Ja tam się cieszę,bo dopiero piwo do zamrażarki włożyłem,zresztą nie ma co narzekać jak gale są zwykle w środku nocy nad ranem
0
@Barcasub która część?
0
@Chucky Ja z gier mam sentyment do soundtracków Harrego Pottera początkowych kompozycji Jeremyego Soule'a :)
1
Piłkarki Sociedad chyba po meczu pozwą Barcę o gwałt :P 8-0 63min