0

@BartqRKO Będzie 4:2 dla Dallas

0

@Faro Bellingham został piłkarzem sezonu La Liga,więc pewnie dlatego postanowili uhonorować kogoś jeszcze

0

@Stinger_ Zawsze można by powołać jednak Casha zamiast 1 z nich

0

Sprawy przyjęły poważny obrót tj kolacja z Lapciem

7

Ależ centrostrzał,polska piłka dumna!

0

Dlaczego matka Roberta Lewandowskiego odbiera nagrodę dla Yamala?

0

@VegetaPolska GTA San Andreas bezdyskusyjnie

2

@Czarny_ck On przed meczem to wyglądał jakby dobrego gibona spalił

1

Nic zmiennicy nie pokazują praktycznie...

0

Dobra ja już mogę wpisać do kategorii najlepsze,najgorsze po meczu:świetnie wyglądający Pedri.Najlepsze,bo potrzebujemy go w top dyspozycji,najgorsze bo zaraz de la Fuente będzie zajeżdżać

0

Robercik zrobił logo Bundesligi-gol na cześć przyjścia Flicka

0

@damianex10 Niech chociaż 1 jeszcze dołoży,żeby miał 20 w lidze

2

@marcin62 Ja też otwierałem browar zębami w latach liceum i również mnie te nakrętki nowe denerwują,no i co?

1

Nasser Al Khelaifi po raz ostatni ściska rękę Mambeppe po odebraniu medalu za Puchar Francji

0

Ej wie ktoś czy my już kończymy sezon po meczu Sevillą oficjalnie?Czy już żadnego towarzyskiego spotkania po nim nie będzie?

1

@Pawci023x W polskiej tv nie ma transmisji Pucharu Francji

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tak już w finale LE pokazał :P

0

@Pedri16Future Ona to coś często ma kontuzje co?

0

@Aragorn33 To ile oni chlali,że jeszcze kaca mają,takie organizmy szybko powinny sobie poradzić z rozkładem alkoholu.Btw de Bruyne wyglądał na najtrzeźwiejszego na tych zdjęciach jak wychodzili z klubu a dziś totalna padlina zagrana

4

I to jest to wielkie City nad którym spuszcza się pół Europy?W przyszłym sezonie Herr Flick pokaże im miejsce w szeregu

0

@Hosh

Herr Flick mówi to Panu coś?
https://alloallo.fandom.com/wiki/Otto_Flick

0

@Wojtas823 Flick może nie chciał wracać do Bayernu z którym zrobił historyczny wynik i tylko mógłby sobie tam legendę popsuć,tutaj może napisać nową kartę

0

@Rupert_Haubica Raczej nie postawi na Roque,bo on się z nim w ogóle nie dogada imo pójdzie na wypożyczenie,ciekawe natomiast co z Raphinią

0

@Encore Bez przesady teraz jest jednocyfrowa strata a jeszcze połowa nie minęła

2

@kanver_ To jest wczesna godzina jak na USA :D ciekawe czy w ogóle dokończą ten mecz

0

@adamLeo66 tylko liny go trzymały w pionie a gong uratował

0

@Barcasub Ja tam się cieszę,bo dopiero piwo do zamrażarki włożyłem,zresztą nie ma co narzekać jak gale są zwykle w środku nocy nad ranem

0

@Barcasub która część?

0

@Chucky Ja z gier mam sentyment do soundtracków Harrego Pottera początkowych kompozycji Jeremyego Soule'a :)

1

Piłkarki Sociedad chyba po meczu pozwą Barcę o gwałt :P 8-0 63min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?