1

@xvcWinterSoldier Arsenal bo Bergkamp....

1

@Ojciec5tkidzieci Filtry top.

0

@Azi Może 12 ale za to jakie, nieczęsto bramkarz RM wyciąga 4 bramki z czwarto ligowcem

0

@ObiwanKenobi Tak tylko przypomnę że to wcale nie jest trudne dla polityków by olać wyniki referendum o czym mówili politycy PIS w programie gozdyry wielokrotnie jak ich o to pytała.

0

@A4ron Ale jak on ma to zrobić? To to samo co lewy tylko przy mega sprzyjających okolicznościach, to nie ten typ zawodników że przedryblują dwóch albo hukną z 30 metrów.

1

@PatrykBarca A ile by był wart jakby grał? wedle śmiesznego transfermart ten nie tak dawno słaby casado już stoi 30 pamiętasz kto pisał jaki to jest słaby....

0

@ferdas_rawa Hola hola ja nie przywołałem dudy by tłumaczyć nowacką, tylko w kontrze do teorii że powiedziała to specjalnie, bo ministrowie się nie przejęzyczają.

A to co palnęła jest potworną kompromitacją bo już bez tego walczymy od lat z "polskimi obozami"

5

Staram się tego nie używać ale jedno wielkie XD
kosmos że ktoś się na tego bezpółciowca nabiera.

0

@ferdas_rawa No jak dla mnie to nie pojęte by Polak celowo się tak przejęzyczał.
Dlatego takie fikołki że minister polskiego rządu robi taki błąd celowo też nie mieszczą się w głowie, bo na tym kapitału politycznego zbić się nie da można tylko stracić.

1

@clyde A kiedy się skończyło?

0

@D10SLEO Prawda to jest tak a czy rządzi po czy pis to Polacy tak ciułają i ciułają. szkoda ze nie mamy świetnych rządów, tylko gdzie w Europie są świetne rzady? U nas przynajmniej jest wymówka że nam elyty wymordowali ....

0

@cules100pro Laporta był dyrektorem sportowym ? Ja wiem ze z nim nigdy nie wiadomo kto trzyma za lejce ale tu już kombinujesz....

0

@kanver_ I całkowicie rozumiem tą dramę bo on może mieć problemy by w top 3 być.

0

@Prorokk Czyli duda celowo mówił o bohaterskich rosyjskich żołnierzach z pod azowa :O

0

@Coutinho007 Przecież ten pierwszy to był realny wielki talent w Brazylii nieporównywalny do Roque, a że przy nim kręciły się podejrzane typki i ten transfer miał przedziwne momenty tak zakup Keirrisona się bardziej bronił niż Roque.

Problem jest taki że obydwaj byli kupieni trenerom a nie za ich przyzwoleniem, obydwa to pranie pieniędzy, jedyne czego nie pamiętam to czy był tam curry.

1

@Comentateiro No są sporty i "sporty" walenie się po głowie to raczej nie jest coś co fajnie wpływa na ciało w przeciwieństwie do np biegania.

1

@Pawlak1992 Jako po-pis tak ale jako tamte armie przydupasów nie, trochę się utrzymają, problem z partiami wodzowskimi jest taki że wodzowie wyrzynają ciekawe nowe twarze, ale jeśli pamiętasz to dołujące PO to i tak miało w granicach 20%.

0

@Mrzny Przecież tyle lat tu jest ten sam cykl 2-3 mecze fajne reszta mizerna, tylu trenerów tyle koncepcji i wszystkie dały w łeb, bo to zawodnik który lubi odpuścić, majacy wszystko ale na papierze.
Zresztą im drużyna gra lepiej tym on bardziej odstaje, jak są ciężary to tak tego nie widać.

Jeszcze teraz znów spina poślady by dostać nowy kontrakt, absolutnie nie rozumiem wiary w niego wręcz chciałbym napisać o nabieraniu się. Pożegnać się i wyciągnąć wnioski.

0

@Encore Jakby było odwrotnie to nawet nie byłbym w szoku jakby biali to przepchnęli kolanem, city w takiej dyspozycji to absolutnie nie do uwierzenia.

0

@Rhaan Jeden z najdroższych transfeów historii z ogromną pensją i prawie najdłuższym stażem ale w najlepszym wieku nie musi błyszczeć? To kto w takim razie musi?

0

@messi564 Sprzedać to trzeba urusa który wyjaśnił swoich fanów jak to fantastycznie pasuje do stylu flicka.

0

Ciekawe ile doliczy z 10 minut :)

0

@Bartula Który Messi? Bo pewnie nie ten 17-letni prawda?

No jeśli istnieje słownik piłkarski to właśnie tak określa się typowych skrzydłowych.

No jak nie ma do czego się doczepić to walimy ad jak zwykle....

1

Ten tap-in zaboli tylko głupców.

0

@Bartula Dla mnie (ale to ogłnie przyjęte o tak sie ich opisuje) typowy skrzydłowy to szybki zawodnik z dobrym dryblingiem biegający zadłuż linii i dośrodkowujący , Yamal absolutnie takim zawodnikiem nie jest.

Literki to ty musisz połączyć jak dla ciebie yamal to typowy skrzydłowy.

0

@Bartula To chyba inaczej typowych skrzydłowych rozumiemy.

0

@Chucky Lepiej grać dzieciakiem niż znów de jongiem....

0

@Arden A przed 2006 rokiem ? Pewnie za karę....

0

@messi564 Czyli w Bologni miał większy potencjał ludzki, to chcesz sugerować?

2

Raz na dekadę to nawet espanyol da się lubić.

Jakby od meczu mistrzostwo zależało to by realowi "trzecia" połowę doliczyli :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?