Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACRAB95 Rivaldo to był nad wyraz ułożony gość na tle brazoli tu był konflikt z trenerem.
2
@Kismeth Sprawdź sobie ile goli strzelił do 23 roku życia i po nim :)
0
@sopelinho Co masz do bani Rivlado, przy nim te wszystkie brazylijskie gwiazdeczki z ataku to były tylko imprezy i miedzy nimi mecze.
0
@dzefrej234 Przede wszystkim nie powinni go kupować zimą, ale tak to jest jak si kupuje zawodników poza trenerem.
0
@sergio5 Na szybko to widzę ze 12.
1
@Stoiczkow Wielu krajom to ja się nie dziwię że nie chcą utrzymywać armii, po co takiej Portugalii armia, chyba tylko na imigrantów, ale w takim wypadku lepiej dofinansowywać inne mundurówki.
@barcelonaLM Przede wszystkim zachodniej Europie nie mieści się w głowie że ktoś może jeść gruz byle by Rosja była wielka.
0
@Eklerek Wolę opieranie się na LM i bramkach niż na subietywnych złotych gałach.
1
Barcelona marzy by Neymar przestał marzyć.
1
@batoon Curbasi miał 17 lat madryciok ma 22 to kolosalna różnica.
0
@Mitch_Atleta Jest pełno takich krajów, jak widzę takie posty to mam wrażenie ze ludzie uważają ze to polks jest pionierem jakiegoś politycznego zepsucia :O
0
@michal26 No wedle mnie tylko jak tam zarobią bo jak nie to również będzie płacz że gdzie polska.
0
@Kondziubarca No i teraz nie wiem czy to ironia czy głupota....
0
@SelloutCrowd Chciałbym dopisać Forta ale flick to tak słabo na niego stawia, mnie się podoba jak gra.
1
@michal26 Trudno mi sobie wyobrazić by Portuglaczycy i Hiszpanie wysłali swoje wojska na ukrę pilnować pokoju a Polacy nie, jedyna możliwość to taka że ktoś uzna że nasze gorące głowy to tam tylko kłopot(a nieraz już słyszałem o takich określeniach polaków za granicą)
1
@Bossmantoja przecież to jego zwyczajowy cykl, co gorsza on gra o nowy kontrakt właściwie to o przyszłość i to niekoniecznie w Barcelonie a jakoś nie czuć większej mobilizacji w jego zachowaniu, podać sobie ręce i się pożegnać.
0
@jacobFCB Jak 20 lat temu Włosi i Grecja płakały o pomoc bo nie dawały sobie rady to reszta Europy miał to głęboko i to był początek.
Zresztą ostatnio ktoś z polskich ekspertów mówił że niby w Polsce nie chcemy migrantów ale urzędy dostają dziennie setki próśb od przedsiębiorców by im jednak kogoś załatwić, wiec podejrzewam że to samo jest w całej europie.
2
Andre curry szuka już kolejnego maybacha
3
@tribo W jakim wieku? Dzieli ich 4 lata to w piłce wieczność, jeden jest reprezentantem Hiszpanii i to w wielu kategoriach wiekowych i podstawowym graczem Barcelony drugi to no właśnie ciekawostka jak na razie do tego w reprze zero jak na pokoleniowy talent to dramat.
@Kamiloza91 chyba mu się Alba z Marcelo w nicku pomylił :)
1
@Jakchcesz Składy może i warte miliardy ale jak popatrzysz na dzisiejsze 11 to raczej szału nie ma :)
1
@turhiay Araujo dopiero aspiruje do sędziego liniowego....
0
@Trojanek23 Świry były zawsze ja raczej uważam że po prostu granica się przesuwa i ludzie się odpalają częściej złością czy nienawiścią niż czerpią przyjemność z piłki.
0
@barteq Casado-pierwszy sezon na tym poziomie każdy znosi inaczej młody złapał zadyszkę, do tego de jong wchodzi do pakietu z urusem.
de jong-on niezłe mecze zalicza jak Barca cierpi to wtedy na tle drużyny wygląda ok jak gniecie rywali i wszyscy wbijają piąty bieg to bardzo odstaje, mam nadzieję ze to jego końcówka w Barcy
Olmo to trochę taki z dużej chmury mały deszcz, piłkarz dobry ale to wszystko wokół niego chyba nie pozwoli by ten transfer był spektakularny, on nigdy nie zagra tak dobrze.
Co do Fermina to nie uwierzył bym że ktoś lubiący prosta jak na wychowanego w LM ofensywnego pomocnika piłkę tak mi podejdzie, świetny dzieciak i chyba oprócz Curbasiego najmilej mi się kojarzący.
0
@lithotripter Mają dlatego nie można uzależniać się w tak ogromnym stopniu od mniejszości, to na pewno nie wpływa na interes kraju, a czym jest szeroko pojęte bezpieczeństwo rozwój stabilność, nie wiem czy absurdalne ale pojemne.
0
@Lanosss Coś w twoich tematach @BorzyKrzys
0
@MesQueUnClub_87 Ja mam wrażenie ze piłka to ostatnio dużo więcej złych emocji w ludziach kumuluje a powinno być odwrotnie, nigdy nie rozumiałem tego wyzywania czy wulgarnej gestykulacji co do większości piłkarzy wiadomo ze jak widzisz Rudigera z odpałem albo chorego psychicznie pepe to możesz nie wytrzymać ale to są wyjątki.
0
@Bobo25 No ale zrobią ci że to ciało to tworzą przedstawiciel klubów ref i LL i potem wyjdzie ze to ludzie "z" rm mają większość. ref i LL nie zgodzą się by tylko przedstawiciele klubów tam byli to gra o większe wpływy albo zabawa w ciuciubabkę, na pewno rm nie jest za tym by sprawa z sędziami była bardziej przejrzysta.
6
To jest ten pokoleniowy talent realu?
0
@michal26 No w dobie social mediów nie da się tego ograniczyć i o ile chciałbym wprowadzić jakiś rodzaj kwalifikacji typu że kandydat na kandydata musi bez tego darmowego reklamowania się uzbierać te 10 czy 20 tysięcy podpisów ale jednak sociale są i będą.
Kryterium kasy na kampanię byłby pewnie niekonstytucyjny bo ograniczał by równość kandydatów, ale kusi bo przynajmniej ta reklama i małpowanienie było by darmowe.
0
@Bobo25 No przy udziale wszystkich stworzą jakieś nowe ciało mające więcej władzy i potem obsadza je medryciokami tak to się skończy, i tego się wszyscy boją, real jest w dobrej sytuacji dlaczego ktoś kto wychodzi na obecnej opcji najlepiej ma chcieć zmian które by go pokrzywdziły, tu nie widzisz braku logiki?
0
@Bobo25 No skoro real chce zmian to uważasz że ot tak sobie wchodzą do jamy tygrysa.
Nie wszystko ustawione jest pod real a i tak ciągle są na wierzchu, wyobraź sobie co by było gdyby zwiększyć kompetencje klubów ale zrobić to tak by i tak za wszystko pociągali ludzie z madrytu chodzący na santiago bernabue :)