Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri Każda z powyższych jest ładna ale żadna mnie nie porywa :)
2
@Borneo A to jak przejściowy to ok :O
0
@thorin Czyli jak jest legitne pismo to powołują i jeszcze cię czekają badania. Ja nie dostałem ale się spodziewam, średnio co dwa lata się po tym dziadostwie )(badania) tułam.
0
@Faro Dembele był na trybunach będąc zdrowym i podobno zapieprzajac na treningach w czasie gdy klub nie miał PS????
0
@Ptasior Z Raphinhy taki skrzydłowy jak z FDJ pomocnik kompletny.
0
@mcsarna Bo tam ich karmią czymś że zaraz bucowatość im rośnie.
0
@thorin Ale byłeś już na badaniach ?
0
@Rifek @KamQiX o w takim razie zazdroszczę kelnerce technik ninja nie mrugania oczyma.
1
@Faro Tylko ty mogłeś w jakieś postępy uwierzyć.
0
@Antimadridista_WR Bo to pewnie właśnie o lewego chodzi :)
Sam uważam jego karne za brzydkie ale są skuteczne.
0
@draxidox No część pisu jes tak samo jak część po a łączą ich milionowe interesy z ruskimi.
1
@michal26 To po co się ogłaszał, właśnie dlatego trzeba to darmowe promowanie się ukrócić.
0
@Don Lucas Żaden uśmiech tylko Radkiem trudniej sterować i dla wielu z PO on wciąż jest obcy.
0
@Cule2013 chyba o to ja tylko przeklejam :) bo nie oglądalem https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15321435#comment-15321435
0
@Destroyer_of_Worlds Ale piątego etapu nie będzie.
1
@michal26 No nie żył w skromności ale to właśnie żona najpierw go skubała a przy rozwodzie rozebrała.
0
Na nie.
Zwyczajowy cykl 3 niezłe mecze na 10
Wciąż te same maniery i odpuszczanie
Im lepsza Barca w tym sezonie tym bardzie odstaje od reszty zespołu
Jeśli chce zostać to nie widać większego zaangażowania zwyczajowego dla tych którzy walczą o nowe kontrakty
Z małych rzeczy mniej waznych 6 lat w klubie, niby kapitan, paplanie głupot.
1
@michal26 Bardziej życie bo trafił na złą żonę a i lubił drogie samochody.
Akurat bankruci w sporcie to nic nowego.
0
@Stoiczkow Przecież powinieneś się cieszyć, więcej ludzi ich zobaczy, bez kontrowersji się nie obejdzie.
@Kozinho. bzdury żadne za nas ale to też nie tak że wynik tej wojny nam jest obojętny, chyba wolisz mieć tą obrzydliwą ukrainę za somsiada niż jeszcze gorszą rosje.
1
@Cule2013 Od razu czy w dłuższej perspektywie ? Jeśli wróci do swojej dobrej formy to jest najlepszym bramkarzem w kadrze.
4
Albo perez ma jeszcze większą władzę niż ludzie podejrzewają i wyjdzie na swoje albo potwornie przelicytuje, można być kibicem albo sympatyzować z RM ale jak ze wszystkich stron przez ten RM dostajesz pocisk gdzie kwintesencją są groźby śmierci to kończy się zabawa i zaczynają poważne sprawy.
Ja osobiście uważam że ostatnio RM trochę jakby nie do końca wyczuwał nastroje a jego propaganda dużo mniej skuteczna.
0
@norbi77 Nie no nie przesadzaj z trzech lepszych to w sekundę wymienię.
0
@Tomason Co? Coś chyba zgubiłeś ostatnio, największy sojusznik który w niczym nie zagraża usa ma być słaby i to ma być ten interes, takiej analizy to nawet na la bambie się nie spodziewałem.
0
@FioletoweOczy Sorry ja tego nie kupuję w europie zachodniej/północnej nie wybito inteligencji a nie jest lepiej.
2
@Quahoo Jak oglądasz mecze i słuchasz komentarzy i przy bramkach jednych ma statyczny głos a przy drugich słychać podniecenie i radość to dochodzisz do wniosku jakiego?
0
@jacobFCB Tak ze polska i inne kraje na północ miały i maja to gdzieś, tak samo jak gdzieś mają to w Portugali że putin na nas nasyła imigrantów.
0
@jacobFCB Akurat włosi i grecy od ponad dwóch dekad proszą europę o pomoc w walce z imigrantmai więc jak kulą w płot.
3
@Walker Śpiewających "solówki" znam wszystkich ale z chórków to już jest kilka nieznanych twarzy, no i produkcja to Quincy Jones więc jakość gwarantowana.
3
Całkiem nieźle ta tabela wygląda jak na przegraną ligę :O
0
@addept To samo co w Anglii, oczekiwano więcej z biegiem czasu.