0

Na miejscu pilkarzy Realu to bym sie wku.. że taki Mbappe rządzi. Na razie mamy przykład ze szpalerem, ale ostatnio było też coś, że chcial grać żeby pobić rekord czyli niejako on decydował o swojej grze w tym meczu.
Nic nie wygrał w tym Realu, przychodzi i jeszcze zarabia najwięcej i do tego rządzi jak u siebie. A reszta która już coś osiągnęła ma sie go sluchać, bo to pupilek Pereza. Nie dziwne, że tam gówniana atmosferka

0

@ZwyklyKibicBarcy04 musiał usprawiedliwić swojego ukochanego Mbappe xD

0

@Criss18Barca ja nic nie pisalem ale to fajnie ze spudłował czy jak?

1

@Ignareks ładna tam odklejka przy artykule o szpalerze "hejterzy Mbappe" biedny żółwik bez winy, to tylko hejterzy

0

@Hosh ten za kierownicą tez winny, a jak nie widzial chlopaka to nie powinien prowadzić bo to oznacza że jest ślepy

1

Mówcie co chcecie ale Migueza za free to my powinniśmy go brać do rotacji. My nie umiemy w te darmowe transfery

5

To jak za darmo będzie to czemu my go nie weźmiemy?

9

@Kapitan hawk przecież nie grał w Realu

2

@PeRRy to fajnie, że nasze barwy są niebiesko granatowe

0

@norbi77 zero szarpnięcia z przodu i zero korzysci w obronie. Ten Carreras co powinien wylecieć duzo lepszy i walczył dla zespolu. Balde sobie biega.
Jeden odbiór przez caly mecz, co wy tu wymyślcie xD
https://www.sofascore.com/pl/football/match/real-madrid-barcelona/rgbsEgb#tab:lineups

0

@directedbyfcb w czym niby, w ataku to on tylko biega i nic z tego nie wynika a w obronie wszyscy słabi. Przy golu na 1:1 on nawet nie zdążył wrócić na pozycje

0

To słabiak Balde na ławke, chyba zgoda. Jak ten chłop widząc, że mundial sie zbliża utrzymuje tą bezpieczną, słaba grę to jestem w szoku. Taki był potencjał w nim

6

Ciekawe jaką Thiago robi robote w sztabie, wczoraj mi mignął przy celebracji. Do jego powrotu gra była słaba


0

@clyde no to albo banujemy wszystkich za nieuzasadniona krytyke albo nie. Bo taki Yamal ma udział przy prawie każdej sytuacji bramkowej a byl hejtowany bo Rooni nie wszedł?

0

@D10SLEO bo to nie jest nawet pomocnik, ustawili go tam i stal sie przeciętnym grajkiem

1

Trochę zabawne, że Real jest słabszy z Mbappe niż był przed nim. A tak mieli nas lać i dominować jak wyszła oficjalka transferu. Piękne komentarze
https://www.fcbarca.com/118505-oficjalnie-kylian-mbappe-pilkarzem-realu-madryt.html

0

@Kai0 forma formą, a Inter? Tam nas Yamal wyciągał indywidualnym akcjami bo inaczej było po dwumeczu już w pierwszym. Brakuje takiego mentalu jak na Real z innymi mocnymi przeciwnikami

0

Mnie tylko zastanawia czemu takich madryciaków potrafimy rozgnieść jak robaka, a jakaś Chelsea nam robi z dupy kołowrotek, że nasi nie wiedzą co sie dzieje

1

@betonito dobrze grał, walczył w obronie i szybciej podawał niz zwykle

0

@StevenGastonMartin99 nic z tego nie będzie skoro jeden piłkarzyk rządzi resztą

0

@LOPEZ16 akurat gonił go obrońca wiec za dużo czas nie mial. Mógł próbować lewą

0

@RozowaPantera tyle co Mbappe złotych piłek

1

@LOPEZ16 tylko to nie byla pozycja na strzał prawą nogą

0

@NeroTFP1 gdyby nie Xavi to Yamal by grał w rezerwach, Fermin by był puszczony do jakiegoś drugoligowca. Tak obstawiam, Flick pomimo zalet nie stawia na młodych, których trzeba wypromować z la masii. Nawet taki Bardghij mimo świetnej formy przez swój brak nazwiska jest pomijany

21

@Aragorn33 chyba to jednak prawda że on byl problemem PSG

0

@Luciano99 czasami mu odbija sodówa pod wplywem emocji, ale kojarze że potrafil zachować klase w klasykach np pogratulować.

10

Mbappe ale frajerskie zachowanie, to nawet Vinicius ma więcej klasy jak akurat nie macha łapami.
Gostek chciał złota piłeczkę i LM, a tu nic nie idzie, ahh, ale ma złotego bucika z karnych przynajmniej

3

Jakby ten typ strzelil co nie powinien byc na placu to brak słów

5

De Jong w końcu gra jak mężczyzna dzisiaj

0

Wszystko jest zwalane na obrońców, a co z magiczną linią spalonego, dlaczego nagle każdy jest słaby w tej obronie. Ta gra obronna nie jest opracowana i przyjdzie jakiś Bastoni i myślicie ze problem sie sam rozwiąże? Xavi byl średni, ale obrona aż takiego gówna nie grala przy tym samym składzie osobowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?