Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tatazolwinia szkoda, że braciszek nie narzeka że Nico zarabia 20 mln i znacząco obciąża budżet płacowy, a taki wyjazd to też zarobek
0
@maroon taki Valverde i Inaki, troche to brzmi jak narzekanie. Gdzie nie pojadą do Arabii czy gdziekolwiek to kibiców miec nie będą.
Mi to nie imponuje, tak jakaby sie uważali za coś lepszego a korzyści z tego żadnych. Kase mają i jakby sobie zrobili jakieś 3 miejsca na transfery spoza to by wyszli na plus
0
@FcPortoFan1999 pewnie wiecek radości by mieki gdyby byli w stanie rywalizować, czy wygrać jakaś lige europy, niż to że maja samych Basków w składzie
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to trochę jest chore, że te przekonania wpływają na ich poziom sportowy, a dalej sie tego trzymają i chca być frajerami do bicia
2
@FcPortoFan1999 a potem robią z siebie pokrzywdzonych przez ich własne wybory
20
Trochę śmieszne, że taki klub jak Atheltic, który uznaje tylko Basków, narzeka na brak kibiców poza ich regionem. A po co ktoś miałby im kibicować i jak sie z tym klubem utożsamiać nie będąc Baskiem
0
@xvcWinterSoldier a tydzień to długo?
1
@Kessie chyba wakacje sie szykują xD dobre
7
@Stinger_ odpowiedź w 4 sekundy, rekord
2
Ile kaw dziennie pijecie max?
5
@Laminedependencia jowita by Netflix
0
@karci0 wygląda na Ai bo poza jak z pornosa a nie z meczu
0
@gumaz nie, bo jakoś nie zwracałem nigdy uwagi na tusze
0
@Rastafarnianin a masz odwage jakiejś powiedzieć że jest gruba?
1
Dziecko z memów. Historia prawdziwa
2
@misterio mi sie wydaje że to cale AI to nie tylko randomowe, głupie, filmiki a o wiele więcej
0
@AdrianFCB10 a co ze słynnymi lozami vip
1
@Katalonik97 jak ten gość ma immunitet na granie od tylu lat
3
@RC28 ja tam Olmo lubie i uwazam ze potencjalem jest jednym z lepszych u nas, ale to..
0
Ciekawe jak długo jeszcze Barca będzie biedować. Stadion wrócił, mialy być te loże a my dalej z jakimiś półśrodkami, wypożyczenie za 4 mln.. co to ma być
4
4 mln za wypożyczenie, rekiny biznesu
3
@tbas endrick to PR
0
@Fc112 byłem u lekarza na starcie, a tu chciałem zasięgnąć porady ogólnej, bo jednak sa urazy gdzie postępuje sie podobnie
@Krzysztof1987 tak jak mówisz, trzeba sie chyba oprzeć na odczuciach bo ja za bardzo chcialem i coś znowu naciągnąłem najpewniej
0
@Krzysztof1987 właśnie z tą opuchlizną mam problem zeszła, ale wróciła. Nie wiem czy nie za szybko zacząłem wdrażać ruch i dlatego
0
@kuba1308VeB a jak ruch pogarsza sprawę?
0
@mrboom no dobra to jakby ktoś chcial odpowiedzieć na poważnie, to co najbardziej pomogło albo przyspieszylo regenrację
3
@mekston @UriBoyka dziękuję za pomocne odpowiedzi, jak zawsze
0
Miał ktoś z was uraz mięśniowy?
0
@Rastafarnianin a w drugą strone inaczej?
0
@macio_944 komu to przeszkadza co sprzedaja. Wystarczy nie kupować