0

Kiedy jesteś tak pezestawiony na poranne wstawanie, że nawet jak poszedłeś spać o 6, to budzisz się wyspany o 9

1

@WiecekFCB on grał w Barcy B na środku, bo nawet go oglądałem

0

@MirusAmisz myślisz że ma cos do gadania? Czy jednak Yamal ma bardziej

0

@Stinger_ teraz te wszystkie transfery po 100 mln sa bardzo ryzykowne. Nie wiadomo ile talentu w piłkarzu a ile taktyki

0

@MirusAmisz Yamal gra bo chce grać.

0

@SinMistico następny będzie Guille. Też sie wyróżnia w rezerwach i co z tym

0

@malypuzon na pewno. Flick w ogóle w tym nie maczał palców

1

Ładne ma wejście Virgili do la ligi, 4 asysty w 600 minut. I to nie przypadkowe odbitki tylko po akcjach indywidualnych, był tam też wywalczony karny ostatnio.

0

Brighton nie strzeli co za leszcze

1

@4drian0 chyba @FcPortoFan1999 ja już wydałem co miałem

2

Liverpool Brighton - Btts
Elche Mallorca - 0,5 goli Elche
Barca Osasuna - obie połowy powyżej 0,5 gola
Arsenal Handicap -1
Nie przepierdzielcie na głupoty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Patinka353 Raphinha dobry pressing i wyjście na pozycje.
U Ferrana z tym różnie

0

@ViscaelBarca2007 to może nie Ty, bo kojarze że ktoś miał zupełnie przeciwne zdanie

0

@ViscaelBarca2007 Torre np nie mógł go zbudować w żaden sposób

1

A ja bym chciał zobaczyć Raphinhe na 9, Yamala na 10, a na skrzydłach Rashford i Roony.
To sie nie wydarzy, ale ciekawie by było

0

@ViscaelBarca2007 tak z ciekawości, nie Ty sie ze mną kłóciłeś żeby Yamala nie dawać na 10? Noe czepiam się, tylko tak zapamiętałem

1

@Matt_i1992 tzw. hierarchia, tez mi sie nie podoba to. Fermin gówno zagrał wtedy z Betisem, a dostał pierwszy skład kostem Roonego np

1

@tbas w sumie nie grałem w to, może kiedyś na jakimś playstation to nie wiedziałem, że takie rzeczy tam są opisywane

2

@Kgorecki2500 lepiej znać angielski niż liczyć na napisy. I większy pożytek z tego

4

@gumaz przynoszę @Kessie na tą siłownię żeby rzygał na @Popitek12 leżący pod sztangą

9

@clyde dobrze, że karnego nie chciał w ramach reklamacji za kurs

1

@blakkudium Perez już ostrzy zęby

1

@gumaz a kto leży i kwiczy, ja

0

Synowie Pique chyba nie pójdą w piłkę


1

@blakkudium Rios coś śmiga w tej Benfice? Pamiętam go z CA dobry był

2

@kacperFCB_ Pedri to na mecz ma 30 odbiorów, nawet Rashford. A Blondas nic nie daje poza kółeczkami na własnej połowie

3

@partymaker 20 mln brutto za sezon znowu dostal, wiecej niz Yamal. Jak w tym klubie ma być dobrze.
Mi sie odechciewa oglądać mecze z nim

0

@directedbyfcb czasami talent to nie wszystko i trzeba go szlifować, oni sie zatrzymali w rozwoju i to nie trwa miesiąc

0

@directedbyfcb że niby Balde jest dobry?
Lepszy Oreilly, Carreras

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?