Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy jesteś tak pezestawiony na poranne wstawanie, że nawet jak poszedłeś spać o 6, to budzisz się wyspany o 9
1
@WiecekFCB on grał w Barcy B na środku, bo nawet go oglądałem
0
@MirusAmisz myślisz że ma cos do gadania? Czy jednak Yamal ma bardziej
0
@Stinger_ teraz te wszystkie transfery po 100 mln sa bardzo ryzykowne. Nie wiadomo ile talentu w piłkarzu a ile taktyki
0
@MirusAmisz Yamal gra bo chce grać.
0
@SinMistico następny będzie Guille. Też sie wyróżnia w rezerwach i co z tym
0
@malypuzon na pewno. Flick w ogóle w tym nie maczał palców
1
Ładne ma wejście Virgili do la ligi, 4 asysty w 600 minut. I to nie przypadkowe odbitki tylko po akcjach indywidualnych, był tam też wywalczony karny ostatnio.
0
Brighton nie strzeli co za leszcze
1
@4drian0 chyba @FcPortoFan1999 ja już wydałem co miałem
2
Liverpool Brighton - Btts
Elche Mallorca - 0,5 goli Elche
Barca Osasuna - obie połowy powyżej 0,5 gola
Arsenal Handicap -1
Nie przepierdzielcie na głupoty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Patinka353 Raphinha dobry pressing i wyjście na pozycje.
U Ferrana z tym różnie
0
@ViscaelBarca2007 to może nie Ty, bo kojarze że ktoś miał zupełnie przeciwne zdanie
0
@ViscaelBarca2007 Torre np nie mógł go zbudować w żaden sposób
1
A ja bym chciał zobaczyć Raphinhe na 9, Yamala na 10, a na skrzydłach Rashford i Roony.
To sie nie wydarzy, ale ciekawie by było
0
@ViscaelBarca2007 tak z ciekawości, nie Ty sie ze mną kłóciłeś żeby Yamala nie dawać na 10? Noe czepiam się, tylko tak zapamiętałem
1
@Matt_i1992 tzw. hierarchia, tez mi sie nie podoba to. Fermin gówno zagrał wtedy z Betisem, a dostał pierwszy skład kostem Roonego np
1
@tbas w sumie nie grałem w to, może kiedyś na jakimś playstation to nie wiedziałem, że takie rzeczy tam są opisywane
2
@Kgorecki2500 lepiej znać angielski niż liczyć na napisy. I większy pożytek z tego
4
@gumaz przynoszę @Kessie na tą siłownię żeby rzygał na @Popitek12 leżący pod sztangą
9
@clyde dobrze, że karnego nie chciał w ramach reklamacji za kurs
1
@blakkudium Perez już ostrzy zęby
1
@gumaz a kto leży i kwiczy, ja
0
Synowie Pique chyba nie pójdą w piłkę
1
@blakkudium Rios coś śmiga w tej Benfice? Pamiętam go z CA dobry był
2
@kacperFCB_ Pedri to na mecz ma 30 odbiorów, nawet Rashford. A Blondas nic nie daje poza kółeczkami na własnej połowie
3
@partymaker 20 mln brutto za sezon znowu dostal, wiecej niz Yamal. Jak w tym klubie ma być dobrze.
Mi sie odechciewa oglądać mecze z nim
0
@directedbyfcb czasami talent to nie wszystko i trzeba go szlifować, oni sie zatrzymali w rozwoju i to nie trwa miesiąc
0
@directedbyfcb że niby Balde jest dobry?
Lepszy Oreilly, Carreras