5

Nawet Borek z sensem gada jak na Madryciaka. Naprawdę dobrze komentuje

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Negreira, negreira, realmadrid.tv rób materiał xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W canal + 50 reklam, a tu w tvp od 10 min transmisja ze stadionu, bez reklam

0

W tvp sport śmieszkuja ze Perez kupił sędziego xdd

0

Uwielbiam ten klimat LM w tvp, mogliby na wyłączność mieć, albo eleven

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I kupon do kosza, bo ten Garcia wsadzi jakiegoś hattricka

0

Ciekawe czy
Fabregas by zdradził i poszedl Madrytu?

0

@Mateonvious w zeszłym sezonie większość grała świetnie, właśnie chodzi o to utrwalenie schematów a jak nie idzie to przypomnienie ich

0

@mrboom może, ale nawet piłkarski kretyn jak mu wpajasz jakąś nauke powinien po czasie chociaż troche załapać, a tu nic. Jest co raz gorszy jakby nie wiedzial co ma robić

0

Pamiętacie jak Balde miał być Daviesem Flicka? Jakoś nim nie jest. W ogóle ja bym nie obwinial samego Balde, bo nawet będąc piłkarskim nieogarem, to już drugi sezon a on jedyne co umie to biegnie, albo podaje piłkę i wybiega od razu do przodu nie patrząc co sie dzieje dookola.
Dla mnie to taktycznie coś tu nie styka, bo trener powinien go złapać za łeb i wytłumaczyć jak sie zachowywać na boisku

0

@clyde nie zapominaj, że mają Kurtuła a nie Ter Stegena

1

@noface City lub remis, 1,5 over gola
PSG win

0

@AmigoBlancos mi właśnie wchodzą jak stawiam na "lepszych"

0

@AmigoBlancos psg nie wygra z tymi cieniasami?

0

@AmigoBlancos mi zostały te 2 na 6, ciekawe który uwali
https://zapodaj.net/plik-f4jE63YCSS

1

@AmigoBlancos wyjmuj bo to nie wejdzie

0

@escarabajo a Real sporo traci, ale za to ma problem w konstruowaniu akcji

0

@gumaz haha śmiesznie wyszło

2

@lajcior Real na mordę dzisiaj, pozdrawiam

1

@Katalonik97 jak nie przegra teraz to znowu za parę dni, poleci tak czy inaczej

5

Ten to nawet nie ma świadomości jak słabo gra


3

@AmigoBlancos no o te gole. Mi często nawet btts nie wejdzie

0

@Patinka353 bo tu tak jest, Raphinha tam nawet setke zmarnował i nic nie zrobił, ale to Yamal obrywa.
Jak Yamalowi sie znudzi gra ze słabiakami i przejdzie do jakiegoś PSG to wtedy go docenią.
Yamal macha łapami bo go wkurza partolenie kolegów

0

@Derean zatrzymałem sie na 3-1 w każdym razie wygrywają i to nawet z mocnymi rywalami

1

@Patinka353 ten klub byłby w głębokim gównie gdyby nie Yamal. On co mecz coś wyczaruje.
Teraz już narzekają nawet na straty i drybling, ciężko nie stracić jak masz 3 rywali przy sobie

0

Atleti w lidze z jakimś Bilbao przegrywa, a przychodzi LM i wygrywają sporą przewagą

0

@damian16161212 Yamal robi asyste, a Raphinha nie. Co teraz powiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?