Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nawet Borek z sensem gada jak na Madryciaka. Naprawdę dobrze komentuje
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Negreira, negreira, realmadrid.tv rób materiał xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W canal + 50 reklam, a tu w tvp od 10 min transmisja ze stadionu, bez reklam
0
W tvp sport śmieszkuja ze Perez kupił sędziego xdd
0
Uwielbiam ten klimat LM w tvp, mogliby na wyłączność mieć, albo eleven
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I kupon do kosza, bo ten Garcia wsadzi jakiegoś hattricka
0
Ciekawe czy
Fabregas by zdradził i poszedl Madrytu?
0
@Mateonvious w zeszłym sezonie większość grała świetnie, właśnie chodzi o to utrwalenie schematów a jak nie idzie to przypomnienie ich
0
@mrboom może, ale nawet piłkarski kretyn jak mu wpajasz jakąś nauke powinien po czasie chociaż troche załapać, a tu nic. Jest co raz gorszy jakby nie wiedzial co ma robić
0
Pamiętacie jak Balde miał być Daviesem Flicka? Jakoś nim nie jest. W ogóle ja bym nie obwinial samego Balde, bo nawet będąc piłkarskim nieogarem, to już drugi sezon a on jedyne co umie to biegnie, albo podaje piłkę i wybiega od razu do przodu nie patrząc co sie dzieje dookola.
Dla mnie to taktycznie coś tu nie styka, bo trener powinien go złapać za łeb i wytłumaczyć jak sie zachowywać na boisku
0
@clyde nie zapominaj, że mają Kurtuła a nie Ter Stegena
1
@noface City lub remis, 1,5 over gola
PSG win
0
@AmigoBlancos mi właśnie wchodzą jak stawiam na "lepszych"
0
@AmigoBlancos psg nie wygra z tymi cieniasami?
0
@AmigoBlancos mi zostały te 2 na 6, ciekawe który uwali
https://zapodaj.net/plik-f4jE63YCSS
1
@AmigoBlancos wyjmuj bo to nie wejdzie
0
@escarabajo a Real sporo traci, ale za to ma problem w konstruowaniu akcji
0
@gumaz haha śmiesznie wyszło
2
@lajcior Real na mordę dzisiaj, pozdrawiam
1
@Katalonik97 jak nie przegra teraz to znowu za parę dni, poleci tak czy inaczej
5
Ten to nawet nie ma świadomości jak słabo gra
3
@AmigoBlancos no o te gole. Mi często nawet btts nie wejdzie
0
@Patinka353 bo tu tak jest, Raphinha tam nawet setke zmarnował i nic nie zrobił, ale to Yamal obrywa.
Jak Yamalowi sie znudzi gra ze słabiakami i przejdzie do jakiegoś PSG to wtedy go docenią.
Yamal macha łapami bo go wkurza partolenie kolegów
0
@Derean zatrzymałem sie na 3-1 w każdym razie wygrywają i to nawet z mocnymi rywalami
1
@Patinka353 ten klub byłby w głębokim gównie gdyby nie Yamal. On co mecz coś wyczaruje.
Teraz już narzekają nawet na straty i drybling, ciężko nie stracić jak masz 3 rywali przy sobie
0
Atleti w lidze z jakimś Bilbao przegrywa, a przychodzi LM i wygrywają sporą przewagą
0
@damian16161212 Yamal robi asyste, a Raphinha nie. Co teraz powiesz?