Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 daj sie pośmiać z głupot
2
Co ten Messi spożywa
3
@barcuśl pomarańczowy
0
@ViscaelBarca2007 można pressowac, ale nie świeżo po powrocie z kontuzji caly mecz, kiedy wygrywamy.
Piłkarze to nie robocopy i Raphinha też
0
@Aragorn33 no i Raphinha z przeciążeniem
0
@blakkudium po co ten szalony pressing gdy wygrywamy
0
@Safrani fizyczne to jedno, ale mental spada jak nie grasz. Będzie sie bał wchodzic w pojedynki np
1
Fajnie, że zagra Rooni ale ja tego nie rozumiem. Przyspawany gość do lawki, na pewno ma pewnośc siebie na niskim poziomie przez to, a potem wychodzi w 11. Trzeba nimi bardziej rotować i dawac minuty
0
@Aragorn33 no jak on od razu po powrocie pressuje jak wsciekly przy wyniku 2:1. Trzeba czasem zwolnić. Tu sie każdy cieszy, że pressing a potem znowu cos nie tak
0
@Aragorn33 a on nie prosil o zmianę ostatnio?
3
Raphinha pewnie uraz, bo nie wierze ze tak z dupy sobie Roonego daje ktorego schowal do lodówki
1
@HypeR to niezle rozkladanie nóg
https://zapodaj.net/plik-X8ifm6dFMg
0
@HypeR rozklada nogi to Atheltic,
Betis przecież zawsze walczy i ma sytuacje
0
@fejkenq w meczu Barcy będzie i wystarczy
0
@Frimpong na szczęście tylko 1, na drugim mialem po prostu btts
0
@FcPortoFan1999 przecież Ty nie grasz w hazard
0
Dobrze że mnie nie posłuchałeś z tym Arsenalem
@FcPortoFan1999
4
Oglądam po hiszpańsku i ten komentator na Casha mówi el polaco. Fajnie
0
@FcPortoFan1999 pieniądze leżą pod nogami
1
Grajcie Live na Arsenal, oni to wezmą
1
@KamQiX pamiętam byla taka seria kogo nie zwyzywalem to strzelal bramkę
0
Pocisnąłem Sake to nagle gra dobrze, klasyczek
0
Dobrze, bo kupon. Druga polowa duzo lepsza
0
Dużo ich meczów nie widziałem, ale bez Odegarda ta piłka szybciej chodzila w tym Arsenalu
1
@Frimpong Ok, ale nudy to nie wiem czy dam rade
1
@Eklerek ile razy oglądam Arsenl to zawsze ten Saka gówno gra
1
W obecnej piłce jest wiecej fauli niz sytuacji bramkowych
0
Koszlki i spodenki w tym samym odcieniu u jednych i drugich. Przecież to slaby dobór strojów
2
@AmigoBlancos u mojego buka tak nie można łączyć niestety strzałów
3
Olmo mial inny mental w tym meczu. Musi mieć taki tez ze słabszymi rywalami