0

@marcin62 daj sie pośmiać z głupot

2

Co ten Messi spożywa


3

@barcuśl pomarańczowy

0

@ViscaelBarca2007 można pressowac, ale nie świeżo po powrocie z kontuzji caly mecz, kiedy wygrywamy.
Piłkarze to nie robocopy i Raphinha też

0

@Aragorn33 no i Raphinha z przeciążeniem

0

@blakkudium po co ten szalony pressing gdy wygrywamy

0

@Safrani fizyczne to jedno, ale mental spada jak nie grasz. Będzie sie bał wchodzic w pojedynki np

1

Fajnie, że zagra Rooni ale ja tego nie rozumiem. Przyspawany gość do lawki, na pewno ma pewnośc siebie na niskim poziomie przez to, a potem wychodzi w 11. Trzeba nimi bardziej rotować i dawac minuty

0

@Aragorn33 no jak on od razu po powrocie pressuje jak wsciekly przy wyniku 2:1. Trzeba czasem zwolnić. Tu sie każdy cieszy, że pressing a potem znowu cos nie tak

0

@Aragorn33 a on nie prosil o zmianę ostatnio?

3

Raphinha pewnie uraz, bo nie wierze ze tak z dupy sobie Roonego daje ktorego schowal do lodówki

1

@HypeR to niezle rozkladanie nóg
https://zapodaj.net/plik-X8ifm6dFMg

0

@HypeR rozklada nogi to Atheltic,
Betis przecież zawsze walczy i ma sytuacje

0

@fejkenq w meczu Barcy będzie i wystarczy

0

@Frimpong na szczęście tylko 1, na drugim mialem po prostu btts

0

@FcPortoFan1999 przecież Ty nie grasz w hazard

0

Dobrze że mnie nie posłuchałeś z tym Arsenalem
@FcPortoFan1999

4

Oglądam po hiszpańsku i ten komentator na Casha mówi el polaco. Fajnie

0

@FcPortoFan1999 pieniądze leżą pod nogami

1

Grajcie Live na Arsenal, oni to wezmą

1

@KamQiX pamiętam byla taka seria kogo nie zwyzywalem to strzelal bramkę

0

Pocisnąłem Sake to nagle gra dobrze, klasyczek

0

Dobrze, bo kupon. Druga polowa duzo lepsza

0

Dużo ich meczów nie widziałem, ale bez Odegarda ta piłka szybciej chodzila w tym Arsenalu

1

@Frimpong Ok, ale nudy to nie wiem czy dam rade

1

@Eklerek ile razy oglądam Arsenl to zawsze ten Saka gówno gra

1

W obecnej piłce jest wiecej fauli niz sytuacji bramkowych

0

Koszlki i spodenki w tym samym odcieniu u jednych i drugich. Przecież to slaby dobór strojów

2

@AmigoBlancos u mojego buka tak nie można łączyć niestety strzałów

3

Olmo mial inny mental w tym meczu. Musi mieć taki tez ze słabszymi rywalami


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?