2

@Filipem a minus, że jeśli przegramy to nie wygramy

0

@Adrian_Borowiec ale Virgili zły bo za malo medialny

0

@LeoMessiiBarcaPepa 8 zł, ale zawsze.
Atleti pewnie będzie mialo swoje sytuacje a Barca kalsycznie będzie probowala łapać na spalonego

0

@BulaKG na bogato lecimy

0

@Gaucho Ta, pewnie zawołają 100 baniek. Jakby szli faktycznie to okej

0

@July_6_BcN za mało się dzieje tu, więc pisz

0

@Fabik87 nie pierwszą, jako zmiennik. Jak oddamy Rashforda to ja nie widze tego

2

Piszcie coś, bo przez was spamuje xD
Takie coś jeszcze skleiłem
https://zapodaj.net/plik-0ASl9raom8
@blakkudium @AmigoBlancos @Stinger_ i reszta hazardzistów

0

@Zoker to kim chcesz grać? Sam masz ciągoty do pisania głupot.
Zostaniemy ze szprotką, Raphinha i Yamalem

0

Suma spalonych w meczu Atletico over 3,5 kurs 1.82, pewniak

1

@blakkudium albo odda karnego Viniemu albo nie trafi

0

Skoro Rashforda wywalamy, to Virgili powinien wrócić

0

@icon3520 Torres to będzie podstawowa 9

0

Działa wam strona na operze w tel? Dalej jest cos o cloudfare
https://zapodaj.net/plik-quJCBnFeUZ
@Redakcja @wpwelement

1

@MatBac1991 zostaniemy z 3 piłkarzami w ataku

1

@Luciano99 Mbappe ma najlepszą średnią, jak mogłeś go nie przytoczyć

0

@Fc112 sędziowanie czy nie, u nas malo sie dzieje w jedenastce, wszystko przed

0

@PatrykBarca duża część skladu to nie poziom Barcy

0

Patrząc jak Real farmi te karne to jest naprawdę dziwne, że Barca ma ich tak malo mając Yamala. On powinien częściej wchodzić w pojedynki w polu karnym, bo rzadko to robi

2

@Luciano99 ile stawiasz?

0

@CLS63AMG kwestia naszej obrony, Atleti będzie tam wchodzić jak w masło

1

@Laminedependencia w PSG nie pamiętam zeby tak sie prosił o te karne

0

@Dankho94isback starzeje sie, normalne

0

@Safrani nie twierdzę, że to kraj idealny, bo jak każdy ma swoje wady. Ale tam nie ma sytuacji że za gwałt odsiedzisz dwa lata. Często to sa wyroki w dziesiątkach lat liczone. Trochę sie naoglądałem true crime to znam te sprawy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 ja po magazynie miałem taki długi korytarz gdzie mogłem sie przejechać xD

0

@Safrani za co wypuścił, bo za poważne przestępstwa sa poważne kary. A nie jak u nas

1

@marcin62 jeszcze ta dziennikarka opowiada jakby to byla ciekawa historyjka, chore

2

Kolejny przyklad chorego kraju, w USA by dostal ze 30 lat a w Polsce wychodzi na wolność


1

@TR3YWAY to była moja ulubiona rzecz w robocie albo jazda na tym jak na hulajnodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?