1

@Gibbon_FCB w ogóle leniwy jest, a zajal slota Argentyńczyka przez swoj status

3

Bellingham sie nadawal do tapinów, a nie do rozgrywania. Nakupowali śpo, jak ten Mastautono i Guler a w środku paździerz

0

@robsesh ale na pewno nie w takich nachalny narzucajacy ci co masz myśleć sposób jak eleveniarze. Padolino Rodrigo kontrowersja haha

4

W ogóle to komentarz w piłce nie powinien być stronniczy, albo opiniotwórzy. Powinni tylko komentowac co sie dzieje na boisku a nie wyglaszac swoje teorie. Tak jest w tych meczach jak oglądasz po angielsku

4

Jak mam wybierac angielskiego streama, lub słuchać tych manipulatorów madryckich po polsku, to wybieram streama

0

Ten komentator to nie ma wstydu, co za cieć. Kopniety w noge hahhaa

3

Po co ja ogladam tych nurków obrzydliwych. Tylko sie czlowiek irytuje

0

@Fc112 za ogol, brak kartek, rudiger faulujacy bez gwizdka

0

Karny pewniaczek mowilem. Ale madryciak ten sędzia

2

Co ci eleveniarze pierdolą on caly czas rękoma pracuje xdd

5

Rudiger ma immunitet na przytrzymawanie łapami przeciwników, przeciez to nie jest walka bark w bark tylko faul

3

Typ go trzyma lapami i to nie faul, aha. Jakby to byl Araujo to czerwo

0

Poprawiam sie, kurs na faul Tchumeniego to bylo 1,62 xD
@Traba727

3

Tebas niszcząc lige zapomnial, że niszczy tez swoj klubik. Gorsi przeciwnicy to i poziom gry spada

2

@Traba727 no lepsze niz na zwycięstwo Realu. Wczoraj na cubarsiego bylo chyba nawet wyżej i mi siadło.
Jeszcze tak pomyslalem zeby grac na faul przeciwników po stronie Yamala, przeciez to darmowy hajs

1

@Traba727 1,42 na jego 0,5 faulu

7

Siedzi faul Tuchmeniego, pewniaczek zawsze

0

Sedzia madryciak, nie znam nazwiska ale z twarzy juz ich rozpoznaje
Będzie karny

0

U nas scauting leży. Wiadomo, że nie mamy kasy, ale nawet mieliśmy jakiś hajs to poszedl na Olmo. Przegapiliśmy tego Nuse, Alvareza, pewnie kilku jeszcze sie znajdzie. A jak są jakiekolwiek transfery łączone z nami to graczy już sprawdzonych i bardzo drogich jak ten Diaz całe lato czy N. Williams.
Nic odkrywczego, ale kiedyś przynajmniej probowaliśmy sprowadzac jakies talenty, ale nie zawsze to wypaliło.
Ze szkółki tez nikogo nie wprowadzamy w tym sezonie

0

@RosjaninBut to są kultowe.
Ja lubię wyszukiwać kino mniej znane np.
Postrach Nocy
Zły wpływ księżyca
Substancja
Porywacze ciał

1

@MesQueUnClub_87 horrory z lat 80 - 00, nawet te niszowe biją na łeb klimatem te dzisiejsze hity. Nie tylko horrory zresztą.
Ja swojego czasu lubiłem wyszukiwać takie mniej znane nawet i każdy jeden dobry

4

@Barceloniarz987 bo Cucurella musi uważac na kartkę

0

@Michael24 De Jong najwyzej do sędziego sie spruje, ale w grze będzie bierny

1

Moze Cucurella na pograniczu czerwa, ale zobaczcie jak on przeszkadza temu Sace. A teraz pomyslcie co robi Balde czy jakikolwiek nasz obrońca, biegnie za przeciwnikiem i patrzy co zrobi

0

Postawilem na jego żółta kartke to dostanie czerwoną, oczywiste

1

@mekston no nabrałem sie na niego, a weszlo 5 zakładów tylko nie to xd mbappe tez sie wystrzelał, a przewiduje ciężki mecz Realu

0

@mekston w ogóle juz nie gram bramek jak przez Messiego nie dostalem 70 złociszy. Ale gram karnego Realu

0

Faul Tchumeniego 0,5, raczej pewniak też jak ktoś chce podbić sobie kurs

1

@blakkudium albo kolejne kupony, gratki. Ja dzisiaj na jednym gram karnego Realu xD

0

@blakkudium coś mi sie zdaje, że jednak Chelsi dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?