Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB w ogóle leniwy jest, a zajal slota Argentyńczyka przez swoj status
3
Bellingham sie nadawal do tapinów, a nie do rozgrywania. Nakupowali śpo, jak ten Mastautono i Guler a w środku paździerz
0
@robsesh ale na pewno nie w takich nachalny narzucajacy ci co masz myśleć sposób jak eleveniarze. Padolino Rodrigo kontrowersja haha
4
W ogóle to komentarz w piłce nie powinien być stronniczy, albo opiniotwórzy. Powinni tylko komentowac co sie dzieje na boisku a nie wyglaszac swoje teorie. Tak jest w tych meczach jak oglądasz po angielsku
4
Jak mam wybierac angielskiego streama, lub słuchać tych manipulatorów madryckich po polsku, to wybieram streama
0
Ten komentator to nie ma wstydu, co za cieć. Kopniety w noge hahhaa
3
Po co ja ogladam tych nurków obrzydliwych. Tylko sie czlowiek irytuje
0
@Fc112 za ogol, brak kartek, rudiger faulujacy bez gwizdka
0
Karny pewniaczek mowilem. Ale madryciak ten sędzia
2
Co ci eleveniarze pierdolą on caly czas rękoma pracuje xdd
5
Rudiger ma immunitet na przytrzymawanie łapami przeciwników, przeciez to nie jest walka bark w bark tylko faul
3
Typ go trzyma lapami i to nie faul, aha. Jakby to byl Araujo to czerwo
0
Poprawiam sie, kurs na faul Tchumeniego to bylo 1,62 xD
@Traba727
3
Tebas niszcząc lige zapomnial, że niszczy tez swoj klubik. Gorsi przeciwnicy to i poziom gry spada
2
@Traba727 no lepsze niz na zwycięstwo Realu. Wczoraj na cubarsiego bylo chyba nawet wyżej i mi siadło.
Jeszcze tak pomyslalem zeby grac na faul przeciwników po stronie Yamala, przeciez to darmowy hajs
1
@Traba727 1,42 na jego 0,5 faulu
7
Siedzi faul Tuchmeniego, pewniaczek zawsze
0
Sedzia madryciak, nie znam nazwiska ale z twarzy juz ich rozpoznaje
Będzie karny
0
U nas scauting leży. Wiadomo, że nie mamy kasy, ale nawet mieliśmy jakiś hajs to poszedl na Olmo. Przegapiliśmy tego Nuse, Alvareza, pewnie kilku jeszcze sie znajdzie. A jak są jakiekolwiek transfery łączone z nami to graczy już sprawdzonych i bardzo drogich jak ten Diaz całe lato czy N. Williams.
Nic odkrywczego, ale kiedyś przynajmniej probowaliśmy sprowadzac jakies talenty, ale nie zawsze to wypaliło.
Ze szkółki tez nikogo nie wprowadzamy w tym sezonie
0
@RosjaninBut to są kultowe.
Ja lubię wyszukiwać kino mniej znane np.
Postrach Nocy
Zły wpływ księżyca
Substancja
Porywacze ciał
1
@MesQueUnClub_87 horrory z lat 80 - 00, nawet te niszowe biją na łeb klimatem te dzisiejsze hity. Nie tylko horrory zresztą.
Ja swojego czasu lubiłem wyszukiwać takie mniej znane nawet i każdy jeden dobry
4
@Barceloniarz987 bo Cucurella musi uważac na kartkę
0
@Michael24 De Jong najwyzej do sędziego sie spruje, ale w grze będzie bierny
1
Moze Cucurella na pograniczu czerwa, ale zobaczcie jak on przeszkadza temu Sace. A teraz pomyslcie co robi Balde czy jakikolwiek nasz obrońca, biegnie za przeciwnikiem i patrzy co zrobi
0
Postawilem na jego żółta kartke to dostanie czerwoną, oczywiste
1
@mekston no nabrałem sie na niego, a weszlo 5 zakładów tylko nie to xd mbappe tez sie wystrzelał, a przewiduje ciężki mecz Realu
0
@mekston w ogóle juz nie gram bramek jak przez Messiego nie dostalem 70 złociszy. Ale gram karnego Realu
0
Faul Tchumeniego 0,5, raczej pewniak też jak ktoś chce podbić sobie kurs
1
@blakkudium albo kolejne kupony, gratki. Ja dzisiaj na jednym gram karnego Realu xD
0
@blakkudium coś mi sie zdaje, że jednak Chelsi dziś