Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium dobry jest, oglądałem ostatnio młodych
0
Jak ja to uwielbiam u naszych. Co mu dalo to wyjście spod pressingu jak i tak podal do tylu.
Naprawdę Barca z tymi podaniami do tylu nadmiernymi ma jakieś zboczenie. Gracze bez wizji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 no tylko po strzeleniu gola juz im nie zależało na kolejnych
0
@FcPortoFan1999 tak to jest jak sie nie ogląda Ekstraklapy i w ciemno daje na nich.
3
No i dupa, jeden gol mnie dzielił od tego sukcesu xd
1
@blakkudium wiem ale ogladam, nie maja sił
1
@blakkudium 1 gol Jagielloni, nie uda sie
2
@Stinger_ statystycznie to niemożliwe zeby dwa dni z rzędu mi się udało
2
@blakkudium już na tych hiszpańskich ogórków nie warto stawiać
3
Jeszcze jeden gol Jagielloni i 1 gol Strasburga lub Palace i powinno wejsc
@blakkudium
0
Prawie wszystko wchodzi tylko ta Jagiellonia, wiedziałem xD
1
@blakkudium jeszcze Strasburg
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie da sie słuchać przez te AI
6
@Stinger_ byle Jagielona wygrala
3
Lyon prawie siedzi. Jeszcze 3
0
@Frimpong Black Juice
1
@blakkudium ta jagiellonia risky
https://zapodaj.net/plik-AKNclGtvqw
https://zapodaj.net/plik-8XIMhpoP3I
2
@Stinger_ pgromna loteria, teraz zrobilem bezpieczny. Jak nie wejdzie to zostaje LM i la liga lub PL. Reszty nie ruszam
1
Wkurłem sie i skleilem nowy kupon
@blakkudium
1
@blakkudium ta, spalone.
Jednak lepiej grać to co znasz i najbardziej bezpiecznie jak można, czyli ten lub ten wygra xD i 4 zakłady na kupon max
1
@blakkudium mi to nic nie wejdzie xd jakie dno
1
Co jest wszyscy faworyci dostają oklep
@blakkudium
2
Ladna akcja Porto, ale moglo by Nice też strzelić
0
@July_6_BcN ja nie lubię być w gorących akurat, a po drugie oglądam mecze
0
Proto linia obrony niczym Barca
0
@July_6_BcN wieczór jeszcze trwa, jeszcze możesz zdobyć przewagę
1
@July_6_BcN 5 minut minęlo Julka
0
@Frimpong wytwórnia filmowa. Następne pytanie
1
Nie wiem jak to sie stało, ale już
@gumaz