Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Balogun marnuje to jest masakra
2
@Krzyniu nie ejst, ale ma inne atuty, jak łatwość do goli, asyst, zdobywanie przestrzeni (czasem) jak cały zespół zle gra to ciężko wyciągnąć wnioski. On gra bardziej jako podwieszony napastnik a dwaj pozostali pomocnicy powinni robić robote w środku
5
@Krzyniu przecież to nie wina Fermina. Jakby byl w Chelsi wczoraj to by chodzil jak ta lala.
Obiboki jak De Jong , Kunde, Araujo z glupotą to sa problemy
0
@Guillegavira wiadomo, ale mlodzian szybko zaczął grac porządnie i nie potrzebowal 2 lat aklimatyzacji
0
@noface bardziej lubie Arsenal, ale myślę ze Bayern wygra
0
Może w końcu w drugiej połowie zagra duet Fati i Pogba
0
@Messibestplayerintheworld a Lewy chociażby, ale latwiej do tylu, bez ryzyka
0
@ViscaelBarca2007 nawet z ta kontuzja bym go przetestowal, bo nie wchodzi w drybling tak chętnie. Wtedy Raphinha na PS i Rashford LS i jazda
0
@AmigoBlancos im wiecej zdarzeń tym większa szansa że nie wejdzie
1
@Dankho94isback prędzej pomocnik by z niego byl, bo na skrzydlo raczej juz sie nie nadaje
0
@ViscaelBarca2007 Yamal z powodzeniem by mogl grać na 10, ze swoimi podaniami nawet bym tam lepiej grał
1
Perez ściągał wszystkich brazoli a możliwe, że największy talent przegapil
1
@lajcior też przychodzisz na tą siłownię?
0
@KamQiX rozegrać? A może wygrać? Po prostu nie wygramy LM a po to chyba sie gra w tych rozgrywkach i wiadomo że ludzie sa źli
1
@Encore już na Euro byl zajebisty i chcialem go w Barcy, ale niemożliwe
25
Yamal jest sfrustrowany grą kolegów, wie ze jak on coś nie zrobi to nic sie nie wydarzy. Tu nie chodzi o pressing, bo to powinno być opracowane na treningu żeby działało
0
@MessiForeverTheBest nie, ale w kontekście poziomu ligi. Przez co te zespoły na codzień mierzą sie z rywalami słabymi w lidze, a wtedy ciężej grać potem z lepszymi w Europie
0
@takisobiektos to nie moje slowa, tylko tej narracji jaka tu panowała
5
@Arden tylko to nie jest coś za co powinniśmy ich chwalic, to powinno być norma. W Chelsea każdy tak biegał
0
@directedbyfcb dziwne, że rok temu byliśmy najlepsi w Europie i gdybyśmy byli w finale z tym gupim PSG to byśmy wygrali :D ale nagle ta kadra mimo, ze prawie identyczna jest za słaba na Premier League
0
@directedbyfcb kadra sie praktycznie nie zmienila od poprzedniego sezonu. Rok temu byliśmy najlepsi, teraz raptem kadra gówniana. Skończcie juz z tą wymówką
0
@ViscaelBarca2007 to co ja widze to całkowita utrata tego wszystkiego co było wypracowane w tamtym sezonie u Flicka. Nic z tego nie zostalo, to co się stalo? Tak jakby na treningach nie pracowali nad utrzymaniem tych mechanizmów
0
@ViscaelBarca2007 tylko to inna sytuacja, bo on zaczął slabo a zespół rozwijal z czasem. Tu na odwrót zaczął świetnie a zespół zalicza ogromny zjazd.
Chyba logiczne jest, że jak robisz coś dłużej i pracujesz w danym miejscu dłużej, to powinno być lepiej a nie gorzej
0
@ViscaelBarca2007 te same śpiewki byly o Xavim. Przyszedl Flick i odmienil to w kilka miesięcy. Wiesz jaki jest problem? Że nie zdolal tego utrzymać i nic nie wskazuje żeby miał pomysl jak to zbudować od nowa
1
@L4ngusta Fabregas/Lucho
3
Pamiętam jak taki Pablo Torre w zeszłym sezonie co mecz gol/asysta, świetne prostopadle podania do Lewego. Może w Mallorce mu nie idzie, ale u nas szlo i za Pedriego jak najbardziej mógłby sie przydać. Ale po co, najlepiej bylo oddac za bezcen
7
@12Frost12 wczoraj Enzo mu pokazał jak sie gra, przepaść
0
Szczerze to ja już czekam na nowego trenera. Trzeba wprowadzić nowe porządki, nową hierarchie, nowe wybory personalne. Tej obecnej już nic nie zburzy. Pomijając taktyke, której brak, tak jak pomyslu na grę, to przecież nasza kadra nie ulegla takiej zmianie by tak wszystko sie posypało. Predysponowaliśmy sezon temu do miana najlepszej drużyny europy. Gdzie mental, gdzie motywacja, tego też brakuje a od tego jest trener. Zaraz zaczną sie pojazdy, ale ile będzie trwal parasol ochronny po tym jednym dobrym, nawet nie calym, bo wiosna byla kiepska, sezonie?
1
@Kalipso no z tych nagrań na żywo to wygląda jeszcze gorzej niz w TV
0
Ta dawna aktorka i ten prowadzący teraz takie gówniane rolki kręcą?