Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium co to jest BB?
1
@Kgorecki2500 niski kurs, ja dalem na Barca i obie strzelą i mialem 4
0
@Kgorecki2500 Barca to pewniaczek?
0
Guille pierwsza polowa kiepska, ale w drugiej ma asyste, blisko byl drugiej i teraz dobra akcja
1
Barca u 19 z golem na 1:0, wygrywamy z Czelsi
1
Guille popalilo styki i kopie rywala z frustracji
1
@kuz no ale naprawdę wchodzi w drybling i dobre decyzje. tylko tez PS
0
U mlodzików młody Kluivert cos tam śmiga po skrzydle
3
Tunkara na ławce w Barcy u 19
0
Czelsi ma taka dobra młodzież ze na Barca u 19 taki kurs?
3
I to jest prawdziwy rap
3
@gaucho104 Messi z Milanem, wtedy pierwszy mecz przejebaliśmy, a w rewanżu remontada
0
@FcPortoFan1999 to taką co nie marudzi, grzeczną i fajną
1
@FcPortoFan1999 babe se musisz znaleźć bo testosteron buzuje
0
@FcPortoFan1999 a co wtedy się dzieje?
0
@FcPortoFan1999 co Ty ostatnio taki agresywny, aż się można przestraszyć
1
@AmigoBlancos prędzej asysta Rahsforda/gol Fermina
0
@lajcior zawsze możesz mu zamówić, ale ćpanie no nie ladnie @Unbe
1
@FcPortoFan1999 sam sos na obiad? Powodzi się
0
Mój pewniak na dzisiaj:
Barca wygra, obie strzelą. Kurs luźno 4 z czymś
36
@FcPortoFan1999 Manchester United
1
@Bykunn no też media społecznościowe to jedno, ale wiele funkcji internetowych bardzo ułatwia i usprawnia świat
0
@Frimpong do bana
1
@maroon teraz by nastała katastrofa psychiatryczna globalna gdybyś zabral internet
0
@cules100pro ostatnio sie opamiętal z tymi strzalami
1
@Colon Messi, Iniesta
0
@Arden no ale jak mu udowodnią, ze to przez kupon strzela? Kartke prędzej. Może nie ojciec faktycznie, ale ktoś o kim niewiadomo w opinii publicznej
0
Ciekawe czy Yamal ze swoim starym robią przekręty typu, Yamal będzie walil na bramke 15 razy, a ojciec ma to na kuponie xd
0
@krzywy to na bank
5
@xavi890 ostatnio Frrmin jest regularny