Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu mój ulubiony FANNYMAGNET
1
@norbi77 nie fair do Yamala, bo z Interem to akurat on nas w ogóle ratowal ze byliśmy w grze. Raohinha wtedy gral słabo
0
@AmigoBlancos mi gol Messiego nie wszedl a dostalbym za to 7 dych
0
@KujawiakA tylko pressing to nie jest coś co będzie dzialac w każdym meczu i zawsze bo dojdzie do zajechania
1
@Laminedependencia ale jak ominiesz pressing a świetnym technicznie piłkarzom to sie udaje, to masz bardzo dużo dziur i miejsca
5
Pressing i pressing, może to działa na ogórków z La Liga i wykopią piłkę przed siebie, ale nie na takie Chelsea, Arsnela, PSG, które świetnie operują piłką. Tu trzeba bronić systemowo, ostatnio w meczu Bayern - Arsenal można bylo popatrzeć jak wygląda kolektywne bronienie, przede wszystkim zamykanie luk i przestrzeni, by przeciwnicy nie mieli miejsca na rozgrywanie
0
Messi dlaczego akurat dziś musiałeś nie strzelić
0
@JanuszKorwinMikke bo niektórzy pilkarze sie rozwijaja wolniej, ale sufit mają wyżej. Balde wystrzelił a potem sie zaczął cofac w rozwoju, a Cucu rośnie
0
@norbi77 a pamiętasz mecz z Newcastle
0
@cchesterr43 te spalone Atleti też na styk
1
@blakkudium nie oglądam ich, bo śpię w nocy, ale Messi tam chyba co mecz coś wbija
1
@gumaz @blakkudium jeszcze ten w grze. Wszystko w nogach Messiego
https://zapodaj.net/plik-oSmCipcv82
https://zapodaj.net/plik-VlI6xZxoda
1
@blakkudium chyba przejdę na te 3 zakłady poki co, bo 4 rzadko wchodzą
1
Jakieś drobniaki ale sie trochę odkuje xd
@blakkudium
https://zapodaj.net/plik-aJnVqmJktG
1
@kuz tak bo wszyscy winni tylko nie ten biedny Flick
1
@blakkudium te pewniaczki to scam, gram spalone/faule xD
0
Tak w sumie czy Lenglet jest gorszy niz Araujo?
0
@bartulek98 dawno o tym pisalem, że on tylko dobrze gra jak sobie wkręci ten swój mental rekina. Bez tego jest słaby
0
Kolejny kupon uwala PSG, dwa jeszcze w grze
@blakkudium
1
Spalone niezle wchodzą
@blakkudium
https://zapodaj.net/plik-clbqiaWO2B
1
Mamy ogromny kłopot w obronie. Ta formacja jest do przebudowy
0
Ja tylko przypomne, ze Ferran jest następny w kolejce do przedłużenia kontraktu
0
Oni umieja przytrzymac ta piłkę czy atakuja niepotrzebnie
0
Nie wiem na co on zmienia Cubarsiego na stopera, ktory nic nie gra w takim momencie meczu
1
@blakkudium kurde, nie wiem tyle ich mam. Później spojrzę
1
Jest faul Cubarsiego w końcu siadl xd
@blakkudium
1
Kounde następny z bandażem, serio juz w te ozdoby nie wierzę xd
0
Co sie stalo z Jofre Torrentsem? Ten Kounde to gra takie gówno
0
Ale ten Kounde dziwnie obiega tego Yamala
1
Coś te gole Haalanda i Kane nie siedzą
@AmigoBlancos