Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden według mnie on właśnie ma nieźle wykończenie. Wiadomo nie jak Haaland ale całkiem niezle, za to jego szybkość razi w oczy, bo wczoraj kilka piłek mial zagranych i nie dobiegł
4
@ShawnC zrobił robote tym golem, który byl decydujący
2
Mówiłem ostatnio, że Olmo wróci do formy i przypomni niektórym co potrafi. Szkoda tego urazu.
Mam wrażenie ze jego slabsza forma to mental a nie same umiejętności, wczoraj miał zupełnie inne nastawienie
0
@Mow_mi_Douglas bo jemu sie chce i jest skupiony
2
@Cyzix jak będzie karny to po prostu dzwonimy po Mbappe
0
@Barceloniarz987 podnieta przed meczem
0
@PIWOSZ89 znając życie to lęgle zagra swój prime
0
@PIWOSZ89 Alvarez z nami
0
@July_6_BcN ja wolę to bo mi sie fajnie kojarzy, ta wyżej mi sie przejadła
1
@esem91 wyplulem, nie zdążyłem usunąć
0
@Frimpong czemu te wszystkie świąteczne hity są o miłości, a nie o świętach
0
Coś mi zalatuje dzisiaj czerwem i to Martina
2
@Sysia11 nie no Martin ŚO
1
@barcuśl a dobra, i tak nie ma tych zakładów na ten mecz
1
Kto tam gra na Yamala, Molina? Bo trzeba u buka postawić na faul
0
Wyjaśniło sie dlaczego taki wysoki kurs na Atleti. Bo Gerard Maldini w pierwszym
0
@Arden ale co kit kat?
1
@July_6_BcN no tak w końcu pani adwokat
0
@PatrykBarca kiedy, nie był powołany.
1
@gumaz niestety, a byliby młodymi piłkarzami la masi, których Flick musiałby wprowadzić
0
O 19 gra Mallorca i potężny Virgili do którego mam ciągoty.
Jednak Virgili ławka, bo grają rezerwy
0
@JimMorrisonFCB i w nich Atleti zdobędzie bramkę
1
@Filipem angielski jak mnie ktoś na mieście zaczepi, obcokrajowiec
1
@July_6_BcN i co kupujesz sobie czy @Kessie Ci kupi?
0
@kulek22 pewnie tak typowo jak pluszak
1
@kulek22 ciekawa jaka cena, bo ja bym ze 3 wziął
3
Jak macie dziecka do obdarowania to pojawia się pomysł
0
@Zoker no właśnie taka dyskusja. Oglądałem ostatni gdzie wywalczyl karnego i zaliczyl asyste, nawet tu komentowałem. I jeszcze wcześniej tez jakiś oglądałem gdzie grał dobrze
0
@Zoker ale chłopak gra w la liga, ma przyspieszenie i robi dobre wrażenie, 4 asysty w 500 minut. Dzisiaj o 19 gra Mallorca to sobie odpal i zobacz
1
@MichuZ44 Dani bardzo inteligentnie zagral. Tego nam teraz brakuje u bicznych obrońców