1

@Eto'o9 R10 na mundial chyba Neuer pojedzie, więc Ter Stegen bez szans.
Garcia powinien bronić tez w Pucharze po prostu

1

@Patinka353 ja już dawno o tym pisałem, w tamtym sezonie jak potrafil zrobić rajd srodkiem albo zagrać ze środka świetne podanie. Ma drybling ale on się marnuje na skrzydle, bo ma też wizje do rozegrania. Co raz bardziej przypomina Messiego, gdyby nie wykonczenie do poprawy

1

@FcPortoFan1999 muszę to przemyśleć bo ostatnio nie idzie mi coś.
Zawsze ktoś uwali

4

Nadal jestem podjarany wczorajszym występem Roonego i Yamala na 10. Oby częściej tak. Chłopaki mają chemie na boisku ze sobą


3

Fermin poza golami i asystami, nigdy nie bedzie robil przewagi w rozegraniu. Yamal ktory tam nie gra robił to lepiej

1

De jong wszedl i jakos kontroli srodka nie widzę. Nawet na zmęczonego rywala on nie daje rady

11

Roony jakiś powiew świeżości wniósł dzisiaj swoja grą

0

@cymanski15 świetnie gra na 10

0

Chce oglądać Yamala na 10 w nastepnych meczach. Nawet nie macha łapami, tak jakby sie poczul bardziej odpowiedzialny za grę

4

Pedri ostatnio asysta, dzisiaj 2. Może jak coś ruszy z tymi liczbami to będzie bardziej doceniony

2

@JaCules1211 bo on ma wrodzona inteligencje boiskową, to pokazywal od zawsze

0

@MessiForeverTheBest bo on wie ze Balde to zepsuje, chlop nie umie podawać

2

Roony tym jednym meczem pożarł te 15 meczów Mastautono

0

W ataku Rashford troche w cieniu ale mial fajna akcje którą Balde zje*al, ciężko bedzie jakiemukolwiek LS grać z Balde

0

@LukaszFan Raohinha tez PS, a w razie co na LS kombinować

0

Yamal na 10 częściej pod grą niz na PS, a najlepsi pilkarze pownni byc jak najczęściej przy piłce. Fajnie mu idzie

2

Yamal znowu zajebisty pass ze środka

24

Yamal i Roony w tym ustawieniu musza grac częściej, ogarniaja kombinacyjnie a Yamal sie nie popisuje na skrzydle, tylko pomaga w środku rozgrywać

1

@HypeR zwracam honor

1

Pedri ciśnie z asystami

0

Yamal ogarnia na 10, bo to inteligentny zawodnik

0

Ten ziomuś musi grać teraz, gdzie go upcha Fkick

0

To jakis top grajek ten Roony i na lawie siedzi

0

Ale Cubarsiego jest łatwo przejść albo zaskoczyc podaniem

0

Yamal z Roonym sie dobrze rozumieją

1

Roony teraz musi grac po tym meczu regularnie

0

Roony to jednak topka

0

Ladnie Roony z pierwszej odegral

2

Yamal dzisiaj tak


1

@Adran360 jeszcze Como niech wbije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?