Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu nie obstawiasz Ekstraklapy
@FcPortoFan1999
0
@norbi77 te mendy nas pozbawiły Nico Williamsa
0
@FCBparasiempre reszta gra Puchar
0
@Limaker ale ten ziomuś nie umie w czyste odbiory
0
@FcPortoFan1999 Takim, że pewnie nie siądzie
0
@FcPortoFan1999 postawiłem 2 zł i będzie 5 zł z tego o 21:00.
Tak sie mnoży kasę
2
Tchumeni faule powyżej 1,5 - kurs 2.45
Hajs leży na ulicy.
1
@FcPortoFan1999 Gole Dżud i Mekambe
0
@Sinirsey w Tajlandi?
1
Czutka na dzisiaj
Real win +1,5 gola Realu
Arsenal win
Chelsea win
12
Przygotowania do świąt u @Luciano99 i @jowita
1
@blakkudium zwycięstwa i w obu 1,5 gola
1
@blakkudium ja postawiłem na Chelsea i Arsenal, jak mi 2 nie wejdą na jednym kupinie to nie ma to sensu
3
Fejk?
@Kessie
1
@blakkudium co dzisiaj grasz?
0
Lajki srajki
2
@Matheu12 Bernal powinien sie ogrywać i też będzie świetny
2
@Seledynowy to przez te studia wszystko. Zamiast sie skupić na piłce to sobie wymyślił studiowanie. Powinien wziąć przykład z Yamala
4
@July_6_BcN że jest zielona
4
@cules100pro nie idzmy drogą samych bramek. Yamal w takim razie też gorszy od Ferrana
0
@PatrykBarca Real over 1,5 niestety
1
@gumaz dobra, już mam sklejony, pewny win
1
@gumaz jak ja już wszystko przegrałem u buka
0
@Pedri16Future tylko też wątpię w taką passe bez wygranej Realu
4
@Sysia11 gorzej jak wyjdą Brazylijskie korzenie
1
Ja bym dzisiaj nie liczył na Arhletic, są tragicznie słabi. Co prawda Real też, ale..
2
@Torras ona jest za twarda, ja się np jej boję
6
@Sysia11 może ktoś z Argentyny by się znalazł
0
W ogóle to co z lożami VIP, bo Camp nou wróciło, a tu ani widu ani słychu o tym
0
@mrboom mam te same spostrzeżenia. Nie raz tu pisalem, że za mało takich zagrań prostopadłych środkiem, w tym i od Pedriego to byłem jechany, że Pedri takich ma dużo podczas meczów i wymyślam głupoty. No nie wydaje mi sie, a widać że on to potrafi i powinien być do tego mocno zachęcany przez Flicka