0

@Matt_i1992 trener ideal ma obie te cechy.
Ancelot tez mial szacunek pilkarzy i co z tego

0

Real sam sobie winny sprowadzając Galacticos, które jak nie będzie grało to się obrazi.
To widać na przykładzie Viniciusa jak pożarł Xabiego, bo go zdjął raz czy dwa. W Realu chyba nie ma szans, jaki trener by nie przyszedl by ci ze statusem gwiazdy nie robili dymów w szatni gdy usiądą na ławie, więc beda grali nieważne czy źle.
U nas chyba nie ma takich pilkarzy, nawet Lewy jest spokojny z faktem zmiany statusu

0

@JanuszKorwinMikke Xabi jak i Xavi nie mają charakteru na największe kluby

2

@MichalZZZ niby na co nam Salah, 20 mln pensji na ławkę?

5

Niech Vini będzie trenerem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fog_W_1899 wg mnie tam Valverde jest jeszcze gorszy

0

@MaziFCB niby tak, ale z drugiej strony tam wznawiali grę

1

@noface ciekawe ban na ile

1

@MaziFCB te zbliżenia na rozczarowanych lub sfrustrowanych kibiców byly ogólnie dobre

0

Historia zatacza koło. Mógłby nagrać nową wersje


0

Na trenera wielkiego klubi nie wystarczy mieć pomyslu na taktyke. Trzeba mieć charyzme i ogromne jaja. Jakoś nie kojarze trenera bez tych cech który odniósł wielka kariere. Może ktos kojarzy.
Taki Xabi niestety mową ciała wygląda na mięczaka

1

@Reviven trener ktory potrafi wziąć za morde i nauczyc grać w pilke Guardiola i Enrique, bez szans. Mam nadzieję ze ten drugi do nas

3

Jak Barca przegrywa to przynajmniej nie robi takich cyrków i pretensji jak wczoraj zademnostrowal Real. Dzicz normalnie

0

@PatrykBarca może sobie strzela, ale za to reszta pilkarzy Realu nie

6

Sędzia kozak, ma jaja. Ale Perez go zniszczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta murawa wygląda mega sztucznie, pilka dziwnie skacze

0

Co ten Real gra, śmiesznie sie patrzy na ich nieporadność. Sklad warty miliard nie umie jednej akcji zlepić xd

0

@esem91 bez przesady. Prędzej od kasy czy sławy mu odbije niz od ojca, ale ostatnio sie uspokoil Yamal

0

@esem91 ale co to wina Yamala wedlug typa od tego twitta?

1

@Dankho94isback tak, bo byl wtedy w Atleti widac po bluzie

3

@Herato gdzie wady

1

@FcPortoFan1999 na penalti jak im nie będzie szło

0

Czy Yamal powinien przejść na 10 na stałe, a na PS dac grać Roonemu?

1

@FcPortoFan1999 ja już tylko po 2, 3 zl ale może zaczne na live coś stawiać

1

@FcPortoFan1999 bo za dużo meczów. 3 to max. 4 to nie ma szans

1

1

Flick na Frankfrut mógłby wystawić ten sklad co ostatnio. Ewentualnie Bernal za Eric. Kto mówi nie

1

Kounde następny z bandażem


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?