Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 trener ideal ma obie te cechy.
Ancelot tez mial szacunek pilkarzy i co z tego
0
Real sam sobie winny sprowadzając Galacticos, które jak nie będzie grało to się obrazi.
To widać na przykładzie Viniciusa jak pożarł Xabiego, bo go zdjął raz czy dwa. W Realu chyba nie ma szans, jaki trener by nie przyszedl by ci ze statusem gwiazdy nie robili dymów w szatni gdy usiądą na ławie, więc beda grali nieważne czy źle.
U nas chyba nie ma takich pilkarzy, nawet Lewy jest spokojny z faktem zmiany statusu
0
@JanuszKorwinMikke Xabi jak i Xavi nie mają charakteru na największe kluby
2
@MichalZZZ niby na co nam Salah, 20 mln pensji na ławkę?
5
Niech Vini będzie trenerem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Fog_W_1899 wg mnie tam Valverde jest jeszcze gorszy
0
@MaziFCB niby tak, ale z drugiej strony tam wznawiali grę
1
@noface ciekawe ban na ile
1
@MaziFCB te zbliżenia na rozczarowanych lub sfrustrowanych kibiców byly ogólnie dobre
0
Historia zatacza koło. Mógłby nagrać nową wersje
0
Na trenera wielkiego klubi nie wystarczy mieć pomyslu na taktyke. Trzeba mieć charyzme i ogromne jaja. Jakoś nie kojarze trenera bez tych cech który odniósł wielka kariere. Może ktos kojarzy.
Taki Xabi niestety mową ciała wygląda na mięczaka
1
@Reviven trener ktory potrafi wziąć za morde i nauczyc grać w pilke Guardiola i Enrique, bez szans. Mam nadzieję ze ten drugi do nas
3
Jak Barca przegrywa to przynajmniej nie robi takich cyrków i pretensji jak wczoraj zademnostrowal Real. Dzicz normalnie
0
@PatrykBarca może sobie strzela, ale za to reszta pilkarzy Realu nie
6
Sędzia kozak, ma jaja. Ale Perez go zniszczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta murawa wygląda mega sztucznie, pilka dziwnie skacze
0
Co ten Real gra, śmiesznie sie patrzy na ich nieporadność. Sklad warty miliard nie umie jednej akcji zlepić xd
0
@esem91 bez przesady. Prędzej od kasy czy sławy mu odbije niz od ojca, ale ostatnio sie uspokoil Yamal
0
@esem91 ale co to wina Yamala wedlug typa od tego twitta?
1
@Dankho94isback tak, bo byl wtedy w Atleti widac po bluzie
3
@Herato gdzie wady
1
@FcPortoFan1999 na penalti jak im nie będzie szło
0
Czy Yamal powinien przejść na 10 na stałe, a na PS dac grać Roonemu?
1
@FcPortoFan1999 ja już tylko po 2, 3 zl ale może zaczne na live coś stawiać
1
@FcPortoFan1999 bo za dużo meczów. 3 to max. 4 to nie ma szans
1
Jak to nie wejdzie to ja już nie wiem
@FcPortoFan1999 @blakkudium @AmigoBlancos
https://zapodaj.net/plik-i9yr7r7AE8
1
Flick na Frankfrut mógłby wystawić ten sklad co ostatnio. Ewentualnie Bernal za Eric. Kto mówi nie
1
Kounde następny z bandażem