Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stawiacie na City? Real w takiej fromie ma szanse?
@blakkudium @AmigoBlancos @Cyzix
1
@VegetaPolska właśnie szufladkujesz zadając to pytanie. Tak jakby każda taka osoba była taka sama i ktoś tutaj ma wiedzieć jaka jest
1
@wojopancer u niego to wyszla już jak chcial płacić 400 dolarów alimentów
1
Komentarz usunięty
43
@VegetaPolska to nie jest definicja chłopczycy
7
To samo wczoraj pomyślałem. On albo Pep. Bez szans dla nich.
W ogóle Enrique i Mbappe to nie przejdzie
0
Ciekawe jakby działał atak Raphinha, Ferran/Lewy, Rooni a za nimi Yamal.
Bo Rashford ostatnio coś tam biega, ale ogólnie tak sobie
0
@Eklerek mi sie ten Fede nie podoba od dawna. Dla mnie to taki ich De Jong, dużo pochwal, mało gry
15
@gumaz grubo odklejeni z wypranymi mózgami
1
@Eklerek Paz > cała pomoc Realu
0
@Eklerek będzie tak kręcił Cubarsim za rok
0
@Zelazny_Mike od deszczu zależy czy masz iść do pracy?
0
Co raz mądrzejsze rzeczy na tym yt
0
@Frimpong Argentyna i Hiszpania
3
Świetna jest ta muza z tego intro
0
@July_6_BcN słaby mental
1
@Czyhrynski to może byc na odwrót i nieoczywisty kandydat może okazac sie lepszy niz ten oczywisty
0
Lubię te podcasty madryciaków słuchać jak eljarek z leszczem próbują sobie racjonalizować bardzo złą gre Realu
3
@NeroTFP1 ten Bellingham jaka reakcja
1
Szczerze narzekałem na Flicka w tym sezonie, ale patrząc co sie dzieje w Realu to go bardziej doceniam.
Tylko żeby dawał więcej grać takiemu Roonemu czy Bernalowi
0
@robsesh Raphinha to ma kontuzje tylko to ukrywają
2
@tomek8756 to nie jego wina i to wyjdzie po zwolnieniu
0
Może Siuuu na trenera Realu. Wtedy ich nauczy skuteczniejszych technik nurkowych
1
@kanver_ coś tam jest z ta murawą, to jest niemożliwe
0
@Popitek12 @jowita
0
@Popitek12 jest piękna jak gra Realu Madryt
1
@qbsonFCBarca tak to bylo po aferze z Viniciusem
1
@ViscaelBarca2007 dał sobie wejść na łeb, a najbardziej pytając zawodników co ma w sobie zmienic. Totalna postawa beciaka
0
@Kgorecki2500 bez przesady, taal jakby to nyla tylko jego wina. Jakoś w Bayerze było git
0
@Matt_i1992 co Ty, nie wiedzialem. Chyba z jakieś powodu go zwolnili i ten etap gdzoe wygrywal minął.
Akurat od przyjscia Mbappe skończył wygrywanie