2

Stawiacie na City? Real w takiej fromie ma szanse?
@blakkudium @AmigoBlancos @Cyzix

1

@VegetaPolska właśnie szufladkujesz zadając to pytanie. Tak jakby każda taka osoba była taka sama i ktoś tutaj ma wiedzieć jaka jest

1

@wojopancer u niego to wyszla już jak chcial płacić 400 dolarów alimentów

1

Komentarz usunięty

43

@VegetaPolska to nie jest definicja chłopczycy

7

To samo wczoraj pomyślałem. On albo Pep. Bez szans dla nich.
W ogóle Enrique i Mbappe to nie przejdzie

0

Ciekawe jakby działał atak Raphinha, Ferran/Lewy, Rooni a za nimi Yamal.
Bo Rashford ostatnio coś tam biega, ale ogólnie tak sobie

0

@Eklerek mi sie ten Fede nie podoba od dawna. Dla mnie to taki ich De Jong, dużo pochwal, mało gry

15

@gumaz grubo odklejeni z wypranymi mózgami

1

@Eklerek Paz > cała pomoc Realu

0

@Eklerek będzie tak kręcił Cubarsim za rok

0

@Zelazny_Mike od deszczu zależy czy masz iść do pracy?

0

Co raz mądrzejsze rzeczy na tym yt


0

@Frimpong Argentyna i Hiszpania

3

Świetna jest ta muza z tego intro


0

@July_6_BcN słaby mental

1

@Czyhrynski to może byc na odwrót i nieoczywisty kandydat może okazac sie lepszy niz ten oczywisty

0

Lubię te podcasty madryciaków słuchać jak eljarek z leszczem próbują sobie racjonalizować bardzo złą gre Realu

3

@NeroTFP1 ten Bellingham jaka reakcja

1

Szczerze narzekałem na Flicka w tym sezonie, ale patrząc co sie dzieje w Realu to go bardziej doceniam.
Tylko żeby dawał więcej grać takiemu Roonemu czy Bernalowi

0

@robsesh Raphinha to ma kontuzje tylko to ukrywają

2

@tomek8756 to nie jego wina i to wyjdzie po zwolnieniu

0

Może Siuuu na trenera Realu. Wtedy ich nauczy skuteczniejszych technik nurkowych

1

@kanver_ coś tam jest z ta murawą, to jest niemożliwe

0

0

@Popitek12 jest piękna jak gra Realu Madryt

1

@qbsonFCBarca tak to bylo po aferze z Viniciusem

1

@ViscaelBarca2007 dał sobie wejść na łeb, a najbardziej pytając zawodników co ma w sobie zmienic. Totalna postawa beciaka

0

@Kgorecki2500 bez przesady, taal jakby to nyla tylko jego wina. Jakoś w Bayerze było git

0

@Matt_i1992 co Ty, nie wiedzialem. Chyba z jakieś powodu go zwolnili i ten etap gdzoe wygrywal minął.
Akurat od przyjscia Mbappe skończył wygrywanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?