0

W tym klubie chyba jest jakiś odgórny zakaz podawania do przodu pod polem karnym, wszystko musi iść przez skrzydło.
Z czego ostatnio strzelalismy? Z prostopadlych Pedriego, to co robimy, na skrzydło.
Żenada i brak taktyki

0

Ciężko być kibicem w tych czasach gdy mecze są tak nudne. Człowiek ogląda i nie wie po co, ale ogląda

0

@Sulimo że boi sie czwartoligowca? Bo jaki inny sens wystawiania Yamala

0

Dla mnie to już wygląda jakby Yamal sobie decydowal, że chce grać, a Flick spełnia jego zachcianki. Nie ma już wytlumaczenia na to

0

@MessiForeverTheBest zajmij sie sobą i swoimi komentarzami i nie kłam. Chyba że wyliczyłeś to z wzoru Hajto

0

@MessiForeverTheBest typie wyjeżdżasz z jakimś komentarzem sprzed pół roku i zgrywasz mądrego, bo ktoś ma inne zdanie. Get a life

0

@MessiForeverTheBest słabe, jak chcesz obrazić to miej jaja a nie boisz sie moderacji

0

@Filipem o każdym bym to samo napisał, tak samo o Yamalu gdyby jego ojciec ryczał o nagrody dla niego.
Z siostry CR każdy miał bekę a teraz nic w tym złego nagle

1

Gadanie i użalanie żony Raphinhi tylko mu szkodzi. Może w następnym roku by go dostrzegli, a tak będzie miał łatkę tego co sie upomina o nagrody i będzie jeszcze mniej doceniony.
Dla mnie wiocha taka sama jak siostra Ronaldo

1

@Filipem ciekawe kto i jaki by miał cel. Foliarstwo

1

@Filipem to z czym sie nie kryją. Ona sugeruje spisek, jaki?

1

@Messibestplayerintheworld z czym, rasizm? Czy jaką ma teorie?

0

@europejczyk ale czego, bo w Warszawie to od lat nie ma takiego Sylwestra bo bieda xD

0

@Esteban_ to też

5

Kiedyś tego słuchałem. Normalnie hymn @July_6_BcN do @Kessie


0

@malicinho każdy wyznaje inne podejście. U mnie to były natychmiastowe "strzały". Nie wiem czy bym miał cierpliwość na poznawanie i czekanie.
Z tym wiekiem to też nieprawda

0

@Popitek12 ja 2 razy, praktycznie do tego samego stopnia, więc można

0

@July_6_BcN a skąd pewność że bez?

0

To jak lecimy matrymonalnie to pytanie.
Są tu osoby, które nigdy nie były zakochane?
Albo inaczej, ile razy wy byliście zakochani

1

Żadną szansa, bo i tak będzie lawkowiczem na max 10 minut dla Flicka

0

@Herato przede wszystkim to jego dzieciaki tam mieszkają

0

@July_6_BcN z Polski Ci będzie trudno go poderwać

1

Jednak to prawda z Pedrim


@July_6_BcN

1

@BARCELONISTAnr1 ostatnio wzial udział w jakiejś akcji chociażby. Byla tez akcja w Angli zeby dzieciaki mialy darmowe posilki


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bardziej by mnie rozczuliła jakby zrobili prezenty świąteczne nie wiem dzięciom z domu dziecka i to wrzucili. A takie epatowanie bogactwem nie wiem czemu ma służyć.
Dlatego u nas w klubie największy szacun to Rashford

2

@Laminedependencia W Choroszczy

1

Słychać od razu ze Grande i Gaga to dzieła wytwórni


1

@LeoMessiiBarcaPepa to częściowo rozwiązuje problem, ale nie masz tam np potencjalnej 9 czy obrońcy i musisz kogoś kupić

9

Real ogląda plecy bankruta, który od kilku okienek praktycznie nie może robić normalnych transferów i jeszcze zwalają coś na błędy sędziów. Wstyd by mi było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?