1

@maroon jakieś pojedyncze odcinki widziałem to już nie pamiętam. Teraz tylko oryginalny dźwięk.
Tutaj te yo było istotne dla sceny dlatego je wypowiada lektor

0

@MichuZ44 lektor jak najlepiej chciał oddać scenę z filmu ale wiadomo, że lektor to zawsze lipa

0

@Laminedependencia za obrońcę tyle siana? Wątpię że przy tej taktyce coś sie zmieni w obronie nawet z jakimś Bastonim

5

@ZwyklyCuler48 mocna składnia

0

@ViscaelBarca2007 pewnie go sprzedadzą bo przyjdzie dobra oferta. To nie pilkarz na ławkę

1

@Fc112 Archiwum X niedawno pierwszy raz świadomie obejrzalem i lece z powtórką. Niedoceniany

2

@Bolton zielone lato piękniejsze

1

Oglądacie czasami jakiś serial więcej niż raz? Jeśli tak to jaki

3

2

Gdyby nie te nienaturalne zachowania ludzi to ciężko odróżnić od AI


0

@D10SLEO jakby Enrique przyszedl to ani trochę

0

@tbas a po co, zapomniałem o tym meczu. I tak mogl mieć asyste tam

2

Wszystkie mecze gdzie Roony grał w podstawie wyglądały jakoś lepiej w ataku

0

Ciekawe co z tym Bardadżim, jak on ma grać ogony w co 5 meczu albo tylko wtedy jak Yamal nie może, to bardzo nie fair dla niego. A jak tak dalej pójdzie to będzie w ofertach przebierał

0

@vangoor Bardghij

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na druga musi wejsc Bernal bo ten De Jong i tak tam nic nie robi

1

I tak to wszystko przez miejsce rozgrywanie meczu. Inaczej by Athletic wygrał

3

La la la atlhletic win

1

Wpierdol na Athleticu cieszy prawie tak jak na Realu

2

Roony - ławka, ławka, ławka, pierwszy skład, ławka, ławka, ławka, ławka..

0

@Filipem ale też nie ma pewności ze gdziekolwiek indziej są warunki do powstania życia

4

@macio_944 tak, bo jak leciałem samolotem to była płaska

1

@Filipem śmiesznie by było jakby w jakiejś odległej galaktyce istnialo to co na ziemii, ludzie itp. Ale tego nie zweryfikujemy

1

@July_6_BcN ale chyba nie ma żadnej naukowej teorii potwierdzonej skąd sie to wzięło wszystko, więc nawet ateista nie może mieć pewności co do swojej racji. To wtedy też wiara tylko w wielki wybuch

1

@macio_944 chętnie bym poczytał różne teorie po prostu o stworzeniu świata. Ciekawe czy sie przyjmie temat

6

Mnie zawsze ciekawi jaką ateiści mają wizje powstania świata. Nieskończony wszechświat, galaktyki, planety, i na tej jednej jedynej ziemii istnieje życie. Przynajmniej w świetle tego co jesteśmy w stanie ustalić naukowo na dzień dzisiejszy.
Do tego złożoność organizmów, procesów w naturze, jak to jest że mamy świadomość. Serio wielki wybuch to bardziej racjonalne wytłumaczenie niż Bóg? I że wszystko jest ze sobą połączone, zależne od siebie i ma sens, a nie jest totalnym chaosem który spowodowałby już dawno rozpad życia na ziemii albo całej planety? Dla mnie taka losowość, która sie układa w jedną spójność jest jeszcze bardziej nieprawdopodobna

0

@clyde a jakie są korzyści z braku wiary? Poza tym że możesz grzeszyć z czystym sumieniem. Raczej Ci nikt krzywdy nie robi w taki sposób mówiąc o wierze

0

@Trojanek23 ale w Barcelonie nie ma polityki grania samymi Katalońcami. To jest coś innego

0

@Bogan a oni nie grają dla hajsu? Obaj zarabiają najwięcej w Atleticu a tu zakrywają sie kibicami i jakimiś wartościami. Ciekawe czy by tam dalej gnili gdyby nie te podwyżki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?