0

@July_6_BcN bo to nierealistyczne, w życiu nie ma jakichś regulaminów, w prawdziwych rozmowach

0

@Popitek12 to co tam sie kryje w twojej głowie

2

Czy gdyby nie surowy regulamin i bany, pozwolilibyście sobie na więcej tutaj?

1

@Popitek12 świat nie jest na to gotów

1

@BorzyKrzys bo tak im sie pomieszało we łbach, że psy są jak ludzie. Bo człowiek by się zmęczył w ten sposób

0

@kanver_ miejsce jest w razie kontuzji, czy na odciążenie a chlopak nawet na tournee nie poleciał. Flick wolał jakoegoś Dro gdzie te mamy obsadzona 10, mnie ten chłopaczek nie przekonuje. Guille to naprawde ciekawy zawodnik i odpali pewnie w jakiejś BVB. To ni tez zapomniany a ma talent

0

@kanver_ może Virgili by u nas został, albo dostał cień szansy. Albo Guille moim zdaniem to dużo lepsza alternatywa dla De Jonga, rotacja dla Pedriego. Fort może by u nas grał

0

@ZuczekFCB1899 Flick nie dorasta do pięt Pepowi

0

@kanver_ gdyby Xavi u nas był, ciekawe jakie jeszcze talenty by sie objawiły. Bo na pewno byloby ich więcej

0

@Popitek12 Pep zawsze i wszędzie

0

@maroon on go chyba oznacza żeby grok wkleił wiec nie manipuluje odpowiedzią

1

@maroon to AI z exa

0

@Gall a to jest AI, przeciez jest wywiad. Chyba ze mowisz o lektorze, ale to da sie wyłączyć

3

Ciekawa historia dzieciństwa o której większośc nie wie "Kevina".


7

@Luciano99 słyszałem o wróżeniu z fusów, z rąk, ale nie ze stóp

7

@Luciano99 nowy fetysz odblokowałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 for money

0

@michaleu oni pewnie sami na kacu dlatego tak grają

0

Serio wczoraj byl sylwester a oni każą komuś mecze grać, przesada

2

@Popitek12 nie wszystko co pisze chat gpt to prawda

1

@tomek8756 Brajan Kiełbasa

1

@Comentateiro odwala wam już

0

@July_6_BcN i okej

1

@Hasszz seriale z dubbingiem albo lektorem w tych czasach xd

1

To jakie macie postanowienia? Tylko bez głupich żartów.
Ja zaczne leciutko, wyszlifować angielski na perfect.
Za rok zrobimy checklistę komu się udało

4

@Luciano99 to nie jedz, bo już stary

0

@vivalaice21 nie, ja wpisywałem co potrzebuje i dawali, ale to tez nie były jakieś skomplikowane leki. Np steryd do nosa

1

@tomek8756 romantyk

1

@Comentateiro a ja na odwrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?