Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN bo to nierealistyczne, w życiu nie ma jakichś regulaminów, w prawdziwych rozmowach
0
@Popitek12 to co tam sie kryje w twojej głowie
2
Czy gdyby nie surowy regulamin i bany, pozwolilibyście sobie na więcej tutaj?
1
@Popitek12 świat nie jest na to gotów
1
@BorzyKrzys bo tak im sie pomieszało we łbach, że psy są jak ludzie. Bo człowiek by się zmęczył w ten sposób
0
@kanver_ miejsce jest w razie kontuzji, czy na odciążenie a chlopak nawet na tournee nie poleciał. Flick wolał jakoegoś Dro gdzie te mamy obsadzona 10, mnie ten chłopaczek nie przekonuje. Guille to naprawde ciekawy zawodnik i odpali pewnie w jakiejś BVB. To ni tez zapomniany a ma talent
0
@kanver_ może Virgili by u nas został, albo dostał cień szansy. Albo Guille moim zdaniem to dużo lepsza alternatywa dla De Jonga, rotacja dla Pedriego. Fort może by u nas grał
0
@ZuczekFCB1899 Flick nie dorasta do pięt Pepowi
0
@kanver_ gdyby Xavi u nas był, ciekawe jakie jeszcze talenty by sie objawiły. Bo na pewno byloby ich więcej
0
@Popitek12 Pep zawsze i wszędzie
0
@maroon on go chyba oznacza żeby grok wkleił wiec nie manipuluje odpowiedzią
1
@maroon to AI z exa
0
@Gall a to jest AI, przeciez jest wywiad. Chyba ze mowisz o lektorze, ale to da sie wyłączyć
3
Ciekawa historia dzieciństwa o której większośc nie wie "Kevina".
7
@Luciano99 słyszałem o wróżeniu z fusów, z rąk, ale nie ze stóp
7
@Luciano99 nowy fetysz odblokowałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 for money
0
@michaleu oni pewnie sami na kacu dlatego tak grają
0
Serio wczoraj byl sylwester a oni każą komuś mecze grać, przesada
2
@Popitek12 nie wszystko co pisze chat gpt to prawda
1
@tomek8756 Brajan Kiełbasa
1
@Comentateiro odwala wam już
0
@July_6_BcN i okej
1
@Hasszz seriale z dubbingiem albo lektorem w tych czasach xd
1
To jakie macie postanowienia? Tylko bez głupich żartów.
Ja zaczne leciutko, wyszlifować angielski na perfect.
Za rok zrobimy checklistę komu się udało
4
@Luciano99 to nie jedz, bo już stary
0
@vivalaice21 nie, ja wpisywałem co potrzebuje i dawali, ale to tez nie były jakieś skomplikowane leki. Np steryd do nosa
1
@tomek8756 romantyk
1
@Comentateiro a ja na odwrót