O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 255
  • Liczba komentarzy 133
  • Polecenia 246

Komentarze

0

No jak Barcelona jedyne co może zaproponować to Pjanic, 3 piłki i karnet miesięczny na AquaPark to nie ma co się dziwić

0

Panowie moi dordzy. Może przestańcie się skupiać ? Co sie skupiacie na kolejnym meczu to bardzo słabo to wychodzi. Może to ten błąd...

1

@monsterrize A co z obroną, przecież to jest jak ser z dziurami, albo sie uda albo sie nie uda

3

No i UEFA złapała towarzystwo za mordki

2

Stracone bramki City i Chelsea pokazują różnice

Zobacz wszystkie

42

Te komentarze wołają o pomste do nieba. Dopiero 3 mecz a już jest kolosalna różnica między tym co prezentował Valverde/Setien. Wystarczy popatrzeć chociaż na bieganie. Każdy biegał w presignu, szybko odzyskiwaliśmy piłkę. Teraz tworzenie akcji - akcje ofensywne nie wyglądają już tak " piłka do Messiego my stoimy i czekamy co wymyśli". W wielu akcjach nie brał udziału lub udział był niewielki co jest dobre bo stworzyliśmy mnóstwo okazji i oddaliśmy sporo groźnych strzałów. Brakowało tylko dobrych ostatecznych decyzji i skuteczności, a to nie jest wielki problem. Dzieci płaczą bo nie było 5:0. Napiszecie, że Elche ogórki. Przypominam, że pare miesięcy temu ze spadkowymi drużynami oddawaliśmy 2 strzały w tym jeden niecelny, akcje były tworzone tylko przez Messiego, a 80 minut meczu podawaliśmy na swojej połowie. Nie mieliśmy żadnej kontroli nad meczem nawet z tymi drużynami. To, że czasami wpadły 4 bramki to nie był wynik dobrej gry tylko zawodników którzy mieli przebłyski geniuszu. Dziś widzieliśmy dobrą gre, bramki nie padły, ale mogły paść kilkukrotnie. Podejrzewam, że bedzię coraz lepiej. Ocenimy za kilka miesięcy. Podsumowując, czytając te komentarze odechciewa sie zaglądać na ten portal.

14

@CuleLbn wow, widze, że obejrzałeś tylko skrót meczu z niewykorzystanych sytuacji.

13

Nie znam większości tych zawodników, ich liczb również. Niemniej jednak wydaje mi się, że Cristiano został trochę pokrzywdzony.

10

Bayern. Szybki oklep i do domku.

10

@Baros1990 Seiten to chłopiec do bicia. Dał się zjeść to go zjedli. Trenerzy są od tego by prowadzić zespół twardą ręką. Większość piłkarzy to gwiazdy, jak trener da im sobie wejść na głowę to po ptakach. Dlatego najlepsi trenerzy sa charyzmatyczni, a nie nijacy.