O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 420
  • Liczba komentarzy 397
  • Polecenia 678

Komentarze

1

@Barca_Big_Moment Benfica przyjedzie po 3 punkty. To my możemy ewentualnie spróbować "powalczyć"

2

Pozdrawiam wszystkich, którzy mają już zdjęcia Hohlanda w koszulce Barcy na tapecie.

0

@LatajacyHolender Przestałem czytać jak zacząłeś wymieniać "sukcesy" Koemana. Jeżeli uważasz za sukcesy to co napisałeś to życzę szczęścia w dalszej podróży po Twoim świecie. Zainteresuj się trochę chociaż jak wyglądały jego sezony w tych klubach a nie piszesz że z 11 miejsca zrobił 7. Weź chłopie lekki rozbieg i wiesz co dalej. Nie licząc Holandii, z którą coś rzeczywiście udało mu się zrobić reszta Twojego komentarza to jakieś szukanie sukcesu na siłę w człowieku, który go nigdy nie osiągnął. Może napiszesz biografie "10 lat sukcesów Koemana". Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Przejrzyj trochę dokładniej jego "karierę" trenerską. Trenowanie w jednym miejscu dłużej niż sezon to dla niego osiągnięcie. To jakie miał statystki w tych klubach mówi swoje.
"Pocchettino, Klopp, Wenger, LVGaal, Mourinho, to samo robił w Evertonie (słynne 4-0 z City Guardioli), w kadrze Holandii bił Loewa, Southgatea, Deschampsa, F.Santosa, mówi ci to coś? Naprawdę takiemu trenerowi można wmówić że jest rozpracowywany przez dobrych trenerów?"
O czym Ty mówisz ? Każdy trener czasem przegrywa to jest sport. Ale jak ktoś raz po raz przegrywa z trenerami którzy są uważani za dobrych, i to przegrywa taktycznie, bo widać to w formacji, w wyjściowym składzie jak i w przebiegu meczu włącznie ze zmianami, to o czymś świadczy drogi przyjacielu.

3

@kejdzi dla Ciebie pożyteczne będzie przeczytanie jakiegoś słownika

2

@jarkos ja myślę że podstawą powinien być środkowy obrońca z profilem kapitana, lidera boiskowego. Stworzyłby z Araujo świetna pare, bo poza nim nie mamy żadnych jaj w drużynie, a on jest jeszcze chyba zbyt młody żeby mieć jakiś mocny wpływ na nasze spuszczone głowy.

Zobacz wszystkie

42

Te komentarze wołają o pomste do nieba. Dopiero 3 mecz a już jest kolosalna różnica między tym co prezentował Valverde/Setien. Wystarczy popatrzeć chociaż na bieganie. Każdy biegał w presignu, szybko odzyskiwaliśmy piłkę. Teraz tworzenie akcji - akcje ofensywne nie wyglądają już tak " piłka do Messiego my stoimy i czekamy co wymyśli". W wielu akcjach nie brał udziału lub udział był niewielki co jest dobre bo stworzyliśmy mnóstwo okazji i oddaliśmy sporo groźnych strzałów. Brakowało tylko dobrych ostatecznych decyzji i skuteczności, a to nie jest wielki problem. Dzieci płaczą bo nie było 5:0. Napiszecie, że Elche ogórki. Przypominam, że pare miesięcy temu ze spadkowymi drużynami oddawaliśmy 2 strzały w tym jeden niecelny, akcje były tworzone tylko przez Messiego, a 80 minut meczu podawaliśmy na swojej połowie. Nie mieliśmy żadnej kontroli nad meczem nawet z tymi drużynami. To, że czasami wpadły 4 bramki to nie był wynik dobrej gry tylko zawodników którzy mieli przebłyski geniuszu. Dziś widzieliśmy dobrą gre, bramki nie padły, ale mogły paść kilkukrotnie. Podejrzewam, że bedzię coraz lepiej. Ocenimy za kilka miesięcy. Podsumowując, czytając te komentarze odechciewa sie zaglądać na ten portal.

31

Podniecacie się tą sprzedażą Suareza, ale gdzie on był jak się kompromitowaliśmy te ostatnie lata

30

Zostanę milionerem. Może dziś, może jutro, w przyszłym tygodniu, może po śmierci, ale decyzja została podjęta.

14

@CuleLbn wow, widze, że obejrzałeś tylko skrót meczu z niewykorzystanych sytuacji.

13

Nie znam większości tych zawodników, ich liczb również. Niemniej jednak wydaje mi się, że Cristiano został trochę pokrzywdzony.