2

@kanver_ dajcie już tego Cancelo bo ten Kounde wszystko psuje. On i Balde sie nadają na ławkę

0

@mekston no właśnie, a Dembele zasłużył i podoba nam sie to czy nie to obecnie on ma ten status oficjalnie

1

@maroon obecnie nie ma najlepszego piłkarza świata, to subiektywna opinia

0

Działa wam la rambla?

0

@Luciano99 nie zwycięzca Złotej Piłki jest najlepszym piłkarzem świata?

0

@marcin62 pomijając szejków to sie do tego przyczynil, bo trofea to kasa i może sobie pozwolić

0

@Rupert_Haubica na pewno nie bo ma przyjaciół brazylijczyków w madrycie

5

@lajcior miał to być dobry klub, a nie ogórkowy

1

@4drian0 raczej w objęcia Yamala i Gaviego

1

@Giwera nie pójdzie, bo nikt w Hiszpanii mu tyle nie zapłaci i lista kandydatów którzy to zrobią zmniejsza się

1

@Frimpong nie znają sie, ale właśnie wrócił do kadry może jeszcze coś pokaże

1

Ciekawe co będzie z Fatim latem, bo na pewno Monaco go nie chce i znowu problemy z ffp xD

0

@Jasialdinho Mbappe i Haaland obaj chcą strzelać mnóstwo goli, na pewno się to uda

1

@Kozinho. Haaland 45 mln pensji, powodzenia

0

@Frimpong pewnie Barca grała z Liverpoolem a Ty chciałeś pohejtować. Jak niektórzy są nie kumaci..

1

Nie macie wrażenia że ta wspolpraca Yamal Kounde jest tak schematyczna, że kazdy wie co zrobią?

1

@Frimpong taka prawda, ale przynajmniej nie usunąłem konta jak niektórzy bo psycha sitting

1

Mówiłem już dawno, że jak Yamal chce grać to gra, to byłem jechany. Tu juz nawet nie chodzi o niesprawiedliwośc, ale robimy to samo co w zeszlym seoznie i w razie co Roony powinien być ograny i w formie a nie jak taki Pau Victor

0

Niezależnie od wszystkiego ZP za 2026 powinien wygrać zwycięzca mundialu czy jednak nie?

2

@Kubsoleon niektórzy to zaraz wybiora Raphinhe ponad Messim, bo ten drugi nie pressował

0

@FcPortoFan1999 ja byłem po jego stronie cały czas

5

Ale sie sytuacja odwróciła. Jeszcze niedawno Barca była cyrkiem, a Real poukładany, a teraz wszystko na odwrót

0

@FCB24 ale oni mają kontrakty, a on ma o co grać. Nie wystarczy nie byc najgorszym

0

Cancelo ma drugą szanse w Barcy, jak chce tu zostać to musi być lepszy niz ostatnio, to motywacja może będzie większa

3

@norbi77 jak tak będziemy odpuszczać i nie wymagać to jak my ta LM mamy ugrać.

0

@FCB24 no bo właśnie też go ustawiają na tym PS, a on ma drybling na krótkiej przestrzeni który bardziej pasuje do środka niż na skrzydło. Potrafi sie przedrzeć miedzy rywalami co jest nietypowe

1

@FCB24 miewał dobre mecze, ale to kolejny gracz o profilu 10, gdzie w Realu ta pozycja zapchana

7

W ogóle ten Mastautono to mi nie pasuje do Realu. On pasuje do takiej kombinacyjnej gry jak w Barcy, a nie takiej topornej madryckiej

0

@Frimpong to dobry grajek, ale ciężko ocenić gdy cały Real gra takie gówno. Moim zdaniem nadal jest solidny a może być lepszy

1

@FCB24 I Bernal by mógł coś pograć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?