0

@tbas dwie czerwone

0

@Dari0G no nie do końca, jednak czlowiek nie jest z plasteliny i mięśnie jak i pozostale tkanki maja swoja wytrzymałość. Sam doznalem kontuzji mięśniowej bo zwiększyłem ilość ruchu znacząco, a wcześniej nigdy takich problemów nie mialem.
Kontuzje Olmo to faktycznie albo taka budowa sprzyjająca urazom, albo jest delikatniejszy genetycznie, ale Pedri w tamtym sezonie rozegral prawoe 5000 minut i to sie odbija, to samo Raphinha

4

@NeroTFP1 to po co mu 50 piłkarzy skoro 25 ma nie grać

12

Wara od Gaviego

0

@Laminedependencia kwestia taka, że większość naszych pomocnikow jest uzalezniona od dobrej formy Pedriego na boisku, a bez niego panuje chaos i pewnie by takich liczb nie wykręcali. Wcale nie ma pewności ze w Chelsea Fermin by robil takie same liczby a w rozegraniu musialby robić więcej

1

Nadal ma braki w rozegraniu, strzela i asystuje, ale ma mało cech pomocnika poza tym. Nadal piłkarsko i technicznie wyżej stawiam Olmo

1

@Bolton wchodzisz sobie w odpowiedzi a tu takie coś, złoto xD

0

@gumaz ja zadym nie rozpoczynam zazwyczaj, co najwyżej kończe

0

@europejczyk wtedy ich nie przewyzszal, wyróżniał sie już od dawna. Jeśli ma takie warunki to nawet szybciej powinien zadebiutować

4

Jak mnie irytują te glupoty na temat wieku Tunkary. Akurat o nim usłyszalem ze dwa lata temu i oglądałem pare kompilacji, to wyglądal normalnie jak dzieciaki w jego wieku, wręcz momentami nawet na mniejszego. Teraz kończy 16 lat, widocznie ta genetyka u ciemnoskórych tak dziala, ale ten chlopak jest legit


2

Skończcie glupio komentowac i sobie odpalcie jego kompilacje sprzed roku jak wyglądal

2

@blakkudium co tu zabezpieczać jak ma miliard klauzuli, po co te podwyżki?

0

@ViscaelBarca2007 gdzie można jego statystyki młodzieżowe zobaczyć?

0

Ten Abdelkarim napastnik, na jakiej podstawie to taki talent, bo na transfermarkt ma 0 goli w 360 minut?

2

@NeroTFP1 piłkarz ideal dla wielu trenerów, bo kółeczkami sie wygrywa mecze

10

Co te PSG tyle ta klauzule wplaca, czy dzieciak negocjuje wieksza pensje nadal?

0

@Aragorn33 to skąd wiesz że wydajemy więcej? Mają lepsze ffp po prostu

2

@Aragorn33 wg Capology to wydają wiecej niż my

0

@mattinhoziomek mi sie wydaje ze Flick za malo od niego wynaga,lub cos mu zle tluamczy. Ostatnio Rahsford wskazal mu gdzie chce podanieni zagral dobrze z czego byl gol

2

@Laminedependencia Tukan > Żuk, tak działa łańcuch pokarmowy

2

@Rastafarnianin lepiej dwóch niż żadnego

0

@Munio leciało przed szkołą rano

0

@Luciano99 a ile miał w tamtym sezonie? 2 tygodniowy urlop nie resetuje tych obciążeń

3

@tbas pewnie jakby strzelil tym rekawkiem to byłaby ręka

0

Topowy zespół i tak zrobi nam z dupy jesienią średniowiecza z takim bronieniem, no ale kaska wpada za zwycięstwa w lm nawet z ogórkami

1

Balde z dobrym podaniem wystarczylo mu pokazać ręką xD co oni robia na treningach

0

Olmo jak znajdzie forme to mega pilkarz

1

Zagranie do Balde to zepsucie i koniec akcji, jeszcze sie nie nauczyli?

1

Na pewno w tym sezonie nasi pomocnicy Pedri i De Jong daja wiecej porstopadlych. I to sie przeklada na asysty

2

Ten mecz tylko pokazuje jakim gównem jest la liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?