Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas dwie czerwone
0
@Dari0G no nie do końca, jednak czlowiek nie jest z plasteliny i mięśnie jak i pozostale tkanki maja swoja wytrzymałość. Sam doznalem kontuzji mięśniowej bo zwiększyłem ilość ruchu znacząco, a wcześniej nigdy takich problemów nie mialem.
Kontuzje Olmo to faktycznie albo taka budowa sprzyjająca urazom, albo jest delikatniejszy genetycznie, ale Pedri w tamtym sezonie rozegral prawoe 5000 minut i to sie odbija, to samo Raphinha
4
@NeroTFP1 to po co mu 50 piłkarzy skoro 25 ma nie grać
12
Wara od Gaviego
0
@Laminedependencia kwestia taka, że większość naszych pomocnikow jest uzalezniona od dobrej formy Pedriego na boisku, a bez niego panuje chaos i pewnie by takich liczb nie wykręcali. Wcale nie ma pewności ze w Chelsea Fermin by robil takie same liczby a w rozegraniu musialby robić więcej
1
Nadal ma braki w rozegraniu, strzela i asystuje, ale ma mało cech pomocnika poza tym. Nadal piłkarsko i technicznie wyżej stawiam Olmo
1
@Bolton wchodzisz sobie w odpowiedzi a tu takie coś, złoto xD
0
@gumaz ja zadym nie rozpoczynam zazwyczaj, co najwyżej kończe
0
@europejczyk wtedy ich nie przewyzszal, wyróżniał sie już od dawna. Jeśli ma takie warunki to nawet szybciej powinien zadebiutować
4
Jak mnie irytują te glupoty na temat wieku Tunkary. Akurat o nim usłyszalem ze dwa lata temu i oglądałem pare kompilacji, to wyglądal normalnie jak dzieciaki w jego wieku, wręcz momentami nawet na mniejszego. Teraz kończy 16 lat, widocznie ta genetyka u ciemnoskórych tak dziala, ale ten chlopak jest legit
2
Skończcie glupio komentowac i sobie odpalcie jego kompilacje sprzed roku jak wyglądal
2
@blakkudium co tu zabezpieczać jak ma miliard klauzuli, po co te podwyżki?
0
@ViscaelBarca2007 gdzie można jego statystyki młodzieżowe zobaczyć?
0
Ten Abdelkarim napastnik, na jakiej podstawie to taki talent, bo na transfermarkt ma 0 goli w 360 minut?
2
@NeroTFP1 piłkarz ideal dla wielu trenerów, bo kółeczkami sie wygrywa mecze
10
Co te PSG tyle ta klauzule wplaca, czy dzieciak negocjuje wieksza pensje nadal?
0
@Aragorn33 to skąd wiesz że wydajemy więcej? Mają lepsze ffp po prostu
2
@Aragorn33 wg Capology to wydają wiecej niż my
0
@mattinhoziomek mi sie wydaje ze Flick za malo od niego wynaga,lub cos mu zle tluamczy. Ostatnio Rahsford wskazal mu gdzie chce podanieni zagral dobrze z czego byl gol
2
@Laminedependencia Tukan > Żuk, tak działa łańcuch pokarmowy
2
@Rastafarnianin lepiej dwóch niż żadnego
0
@Munio leciało przed szkołą rano
0
@Luciano99 a ile miał w tamtym sezonie? 2 tygodniowy urlop nie resetuje tych obciążeń
3
@tbas pewnie jakby strzelil tym rekawkiem to byłaby ręka
0
Topowy zespół i tak zrobi nam z dupy jesienią średniowiecza z takim bronieniem, no ale kaska wpada za zwycięstwa w lm nawet z ogórkami
1
Balde z dobrym podaniem wystarczylo mu pokazać ręką xD co oni robia na treningach
0
Olmo jak znajdzie forme to mega pilkarz
1
Zagranie do Balde to zepsucie i koniec akcji, jeszcze sie nie nauczyli?
1
Na pewno w tym sezonie nasi pomocnicy Pedri i De Jong daja wiecej porstopadlych. I to sie przeklada na asysty
2
Ten mecz tylko pokazuje jakim gównem jest la liga