10

Wszedlem na notatnik i doszedłem do wniosku że Jose i Arbeloa mieli romans
https://zapodaj.net/plik-kkmksrHSuV

1

@Sysia11 pewnie ze 120 baniek co najmniej by kosztował

0

Jeszcze psg na nim zarobi z 200 mln

1

@xvcWinterSoldier w Polsce psychole chodza po wolności i grożą i policja nic im nie robi. Tutaj w ogóle jest zainteresowanie bo to trafilo do mediów

0

@lucca87 dostał 150 minut przez pol sezonu, niiesamowita ilość. Gavi po prostu widzi co sie dzieje ile gra Yamal, czy Pedri przy wygranym meczu, jak większość kibiców. Poco byl wyciągany z rezerw ten Dro w ogóle, mogli poczekac az będzie potrzebny i mu nie robic złudzeń

0

@Fake69 nie ma weryfikacji to nie ma kozaków. La masia szkoli od lat w ten sposób, że co roku objawial sie talent, a nagle za Flicka jakoś nie może

6

Jacy ludzie są niewdzieczni, już nie pamiętają jak Gavi ratowal ten zespół przed kompromitacjami kolejnymi za Xaviego. Jedyny któremu sie chciało i oddal zdrowie na boisku, a tutaj jest jechany bo ma pecha z kontuzjami i zostal zajechany, obrzydliwe

0

@BorzyKrzys jakaś moda nastała na jechanie Gaviego, jego kontuzje to pech a nie jego wina, a zawsze oddawał serce na boiski więc sie odwalić od niego. Ma racje bo sam jest z la masii, teraz młodzi dostaja mniej szans

3

Vice city


1

@partymaker co ma do relacji Dro - Flick to czy mnie boli Flick. Powiesz, że kolorowo miedzy nimi bylo? Najpierw artykul, ze Flick wygonil go z szatni, potem ze niezadwolony bo za malo gral wiec jak najbardziej to moze byc szpilka we Flicka

1

@clyde no wtedy sie głupotami człowiek nie zajmuje, oby sie poukładało

0

Z tym trenerem? Chyba we Flicka szpilka

0

@clyde też i skupienie na sprawach poza internetowych, które bardziej zajmuje łeb, przynajmniej u mnie

1

@clyde może na wiosne zacznie się kolejna wojna la bambowa, trzeba przezimować na spokojnie

1

@clyde no nawet już dymów do mnie nie robisz, starzejemy się

4

@Frimpong wzorowy użytkownik

0

Ile jesteście bez bana? Ja jakoś chyba od lata, aż dziwne

13

Ale sztuka


1

@gumaz walka o @Luciano99 to obustronne Sepuku?

0

W reprze Hiszpanii sobie radzili bez Pedriego co by nie mówić, Olmo robil robote, ale i Ruiz, Rodri

0

@mientusek1407 może właśnie łatwiej mu będzie o minuty, bo Luis Enrique nie boi sie kogoś usadzić i zrobil to z Mbappe to zrobi i z jakimś Ruizem jak będzie potrzeba i da szanse młodemu

2

Już dawno pisalem, że go nie ściąga bo boi sie rekacji Laminka

1

@Andi18 może powiedzial, u nas sie tyle nie daje młodym

0

Flick zdziwjony ze Yamal ma zejść a sam ma pretensje do de la fuente


0

Madryciaki podobno maja nowego Cr. W ogóle czemu ta ich młodzież każdy wygląda identycznie?


4

Młody już włoski poprawia jak Yamal

0

@Gall Olmo u nas zostal gdy mogl za darmo rozwiązać kontrakt i wziąć dodatkowy haajs od kogoś innego, wiec zastanów się co piszesz

0

@4drian0 co z tego skoro Fermin sie wtedy kopał po czole? Dopiero teraz nabrał regularności

2

Ciekawe czy Gavi wróci jeszcze do podstawy. Mówcie co chcecie ale w presezonie to on ładował bramy aż milo i dobrze grał, z piłką sie poprawił od kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?