Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wszedlem na notatnik i doszedłem do wniosku że Jose i Arbeloa mieli romans
https://zapodaj.net/plik-kkmksrHSuV
1
@Sysia11 pewnie ze 120 baniek co najmniej by kosztował
0
Jeszcze psg na nim zarobi z 200 mln
1
@xvcWinterSoldier w Polsce psychole chodza po wolności i grożą i policja nic im nie robi. Tutaj w ogóle jest zainteresowanie bo to trafilo do mediów
0
@lucca87 dostał 150 minut przez pol sezonu, niiesamowita ilość. Gavi po prostu widzi co sie dzieje ile gra Yamal, czy Pedri przy wygranym meczu, jak większość kibiców. Poco byl wyciągany z rezerw ten Dro w ogóle, mogli poczekac az będzie potrzebny i mu nie robic złudzeń
0
@Fake69 nie ma weryfikacji to nie ma kozaków. La masia szkoli od lat w ten sposób, że co roku objawial sie talent, a nagle za Flicka jakoś nie może
6
Jacy ludzie są niewdzieczni, już nie pamiętają jak Gavi ratowal ten zespół przed kompromitacjami kolejnymi za Xaviego. Jedyny któremu sie chciało i oddal zdrowie na boisku, a tutaj jest jechany bo ma pecha z kontuzjami i zostal zajechany, obrzydliwe
0
@BorzyKrzys jakaś moda nastała na jechanie Gaviego, jego kontuzje to pech a nie jego wina, a zawsze oddawał serce na boiski więc sie odwalić od niego. Ma racje bo sam jest z la masii, teraz młodzi dostaja mniej szans
3
Vice city
0
Powtórka z rozrywki?
https://polskieradio24.pl/artykul/3639670,pierwsza-ofiara-obostrzenia-na-lotniskach-epidemiolog-apeluje-do-polakow-o-maseczki
1
@partymaker co ma do relacji Dro - Flick to czy mnie boli Flick. Powiesz, że kolorowo miedzy nimi bylo? Najpierw artykul, ze Flick wygonil go z szatni, potem ze niezadwolony bo za malo gral wiec jak najbardziej to moze byc szpilka we Flicka
1
@clyde no wtedy sie głupotami człowiek nie zajmuje, oby sie poukładało
0
Z tym trenerem? Chyba we Flicka szpilka
0
@clyde też i skupienie na sprawach poza internetowych, które bardziej zajmuje łeb, przynajmniej u mnie
1
@clyde może na wiosne zacznie się kolejna wojna la bambowa, trzeba przezimować na spokojnie
1
@clyde no nawet już dymów do mnie nie robisz, starzejemy się
4
@Frimpong wzorowy użytkownik
0
Ile jesteście bez bana? Ja jakoś chyba od lata, aż dziwne
13
Ale sztuka
1
@gumaz walka o @Luciano99 to obustronne Sepuku?
0
W reprze Hiszpanii sobie radzili bez Pedriego co by nie mówić, Olmo robil robote, ale i Ruiz, Rodri
0
@mientusek1407 może właśnie łatwiej mu będzie o minuty, bo Luis Enrique nie boi sie kogoś usadzić i zrobil to z Mbappe to zrobi i z jakimś Ruizem jak będzie potrzeba i da szanse młodemu
2
Już dawno pisalem, że go nie ściąga bo boi sie rekacji Laminka
1
@Andi18 może powiedzial, u nas sie tyle nie daje młodym
0
Flick zdziwjony ze Yamal ma zejść a sam ma pretensje do de la fuente
0
Madryciaki podobno maja nowego Cr. W ogóle czemu ta ich młodzież każdy wygląda identycznie?
4
Młody już włoski poprawia jak Yamal
0
@Gall Olmo u nas zostal gdy mogl za darmo rozwiązać kontrakt i wziąć dodatkowy haajs od kogoś innego, wiec zastanów się co piszesz
0
@4drian0 co z tego skoro Fermin sie wtedy kopał po czole? Dopiero teraz nabrał regularności
2
Ciekawe czy Gavi wróci jeszcze do podstawy. Mówcie co chcecie ale w presezonie to on ładował bramy aż milo i dobrze grał, z piłką sie poprawił od kontuzji