0

@July_6_BcN nie znać tak kultowego tekstu. No i nie podobasz się

5

Powiedz Ali żeby Ci zrobiła kakao

0

@NeroTFP1 dużo sie mówi o cierpieniu samobójców, a mało o tych których zostawiają, często niewinnych jak dzieci. O tym nikt nie myśli z osób postronnych a takie osoby cierpią

0

@BORO_12 pewnie dużo skoro w cienkim Monaco to robi

0

@July_6_BcN rekin sam siebie wygryzie jak tak dalej pójdzie

0

@ViscaelBarca2007 z twarzy wygląda na talent

1

Abdelkarim wygryzie Ferrana ze składu do końca sezonu?

0

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe ile by Ferran w Monaco strzelal

1

@ViscaelBarca2007 Fati w formie gol co 90 minut

0

@ViscaelBarca2007 Ferran Szprotes

0

@BulaKG jest, bo kibice też komentuja pod wpływem emocji, ale mi chodzi o osoby które same często sie mylą, a innym zarzucają

0

@Hosh ta strona sie dzieli na tych co nie wiedzą o głównej i na tych co nie wiedzą o LR

0

@MesQueUnClub_87 większość LR nie komentuje artykułów

0

@Derean Olmo, jak każdy po nim jedzie a następnie sie nim jara

0

@betonito bo Balde zajebisty jest

6

Wiecie co by sie przydalo na tej stronie? Wyszukiwarka komentarzy w profilu np wpisujesz nazwisko piłkarza na danym profilu i widzisz wszystkie komentarze danego użytkownika na ten temat.
Ale by wyszła hipokryzja niektórych wtedy, bo ja nie robię teczek ale często mi sie wytyka, że krytykowalem jakiegoś piłkarza, a tak naprawdę 99% użytkowników tego portalu to robi.

24

To z jednego meczu (nie oglądałem)


0

@Who_you_mam co się zmienilo?

0

@Katalończyk 99 bo jest bardziej mobilny niz wiekowy Lewnadowski, ale czy to az taka jego zasługa? I tak szybkościowo nie jest jakiś potężny

0

Flick sie przecież nie myli, jak tak mówi to tak jest. Ferran fantastyczny


0

@MessiForeverTheBest a zmieniłbyś tą flage?

5

1

@July_6_BcN przynajmniej Ty po mojej stronie, reszta chorągiewki

0

@July_6_BcN ale od razu nasze racje w Europie by wzrosły i wygralibyśmy w końcu Eurowizje

2

Gdyby @MessiForeverTheBest był prezydentem Polski, to mielibyśmy kolorowa i teczową flagę oraz godło, ale by było ah..

0

@FCB_dimiC wtedy Olmo na LS a Yamal na 10 ale.Flick tego nie zrobi

0

@ShawnC a Raphinha gra jaką nogą?

0

@FCB_dimiC niesamowite gorszy technicznie Raphinha sobie radzi, ale Yamal to na pewno nie da rady

1

@APTAPT możliwe, bo widać ze mu zależy na grze, ale na jeszcze sezon pewnie, zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?