0

Czy Yamal na lewej stronie by jakos gorzej zagral? I tak by mógł prowadzić piłkę i wrzucać lewą nogą a wtedy Roony na PS

1

@Kinginiesta został zmieniony po fakcie jak sie trzymal za noge. Nie sztuką wtedy zmienic, ale raczej zapobiegać

2

1

Minuty z zeszłego sezonu sie odbijają? A Yamal pewnie znowu w pierwszym na Albacete


2

Jak to jest, że Yamal jest najlepszym dryblerem la liga i praktycznie nie ma na nim karnych, a na takim cienkim Mekambe co chwila

1

@kanver_ i taki Viniś powie ci coś o Yamali a sami sie kładą żeby dostac karniaczka xd

0

@Konradowskyy za Ferrana gorszy nie będzie

2

@FiscaelBarca a Endrick to jakiś zły był? Zawsze mial talent

3

La zabawa


3

@Kozinho. Myślę, że wie że nawet 18 letni Yamal go zjada dupą i musi jakoś ratować sie tymi karnymi

0

@July_6_BcN weź coś z nimi zrób, bo nudy

6

Wszedłem na forum o tenisie, a tu o jakiejś piłce nożnej piszą

1

@maroon z penalnicy

0

@Mlody96 bo te stroje takie sa, zalezy od oświetlenia

2

Liga i tak nam już nie ucieknie, wiec nie ma sie czym przejmować, że im sypią te karne. Barca złapała forme miazgę na tę śmieszną lige a i Realik pykniemy. Bardziej sie trzeba zająć pracą nad obroną jak chcemy coś w LM ugrać

1

@severius właśnie nawet z ta gównianą obroną dajemy radę

1

Real bez zajebistych pomocników będzie jeszcze dlugo cieniował. To nawet widać po naszych meczach że gramy o wiele lepiej kiedy pomoc dojeżdża

3

@Kapitan hawk to zależy kiedy Mbappe zanurkuje

27

De Jong pressing, kluczowe podania, wybieganie za linie obrony w tempo, wślizgi, walka. Nie sądziłem, że on moze taki mecz zagrać xD

1

W tamtym sezonie większość pilek od pomocy szlo na skrzydlo, najczęściej do Yamala i co on wymyśli, teraz środkowi pomocnicy sami potrafia tworzyc zagrozenie. To moze byc klucz w walce o LM

0

@Roobo ale te podania i wybieganie za obrone, robi robote i duzo biega

6

Kto tego De Jonga podmienil, gra jak pojebany dzisiaj

0

Po Bernalutroche widać brak zgrania z zespołem, jak pogra wiecej to będzie git

0

Mnóstwo sil stracą przez to ze tak marnowali cały mecz

1

De Jong powinien miec hatttrick asyst

1

Rashford xDD ale De Jong gra dzisiaj najbardziej do przodu od początku pobytu w Barcy

0

De Jong zaczął do przodu,odu grac i od razu przestal tak irytować xD

0

Przynajmniej Bernal zyskuje zaufanie, gitara

2

Ferran Ferranem ale Fermin te zmarnowal dwie sety
Taki Roony juz by mial gola lub asyste w tym meczu

4

Dawać tego mlodego egipcjanina na 9 on by coś tu skubnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?