0

@ViscaelBarca2007 on tak gra często, nie tylko dzis, kto oglądał Mallorce ten wie

0

Okradziony Virgili z 6 asysty

0

Niektórym ewidentnie brak świeżości ale bedzie piłowany ten sam skład. Można bylo dac tego Roonego i Yamala na 10

4

Piękny Virgili, ale Flick wolal na presezon azjate co sie sprzedal szejkom

0

Virgili nas porobi i każdy będzie o nim pisał po meczu

0

W końcu Barcelonka i dominacja genetyczna tego klubu zepchnie inne tematy LR na boczny tor

1

@Jakchcesz kradnij w lidze i pokazuj jak nieuczciwa będzie twoja superliga

0

@Popitek12 a jak nie idziesz do kosmetyczki to nietrzeźwy?

7

Na notatniku już narracja o wielkiej pomocy Pereza Barcelonie. Zaraz się dowiemy, że Perez zarządza Barceloną zza kulis, nie ma czasu na Real i dlatego jesteśmy lepsi

0

@Popitek12 po ilu głębszych?

17

I bardzo dobrze, niech sobie Perez gra ze sobą i sędziami


0

Będziemy teraz szkolić młodych a PSG bedzie ich brało za śmieszne pieniądze?

0

@July_6_BcN a po meczu randke masz?

13

Dro z drużyną u-21


1

@tbas znam ten ból, jak wypadał klasyk akurat

4

Ale fajnie że meczyk o 16

0

@Kapitan9 no to Pedri Endrick swap

0

@BlaseR9 serwis zwykle ma dysk zastępczy i może na nim pracować. Nie wiem jak z gwarancją

3

@Popitek12 flixbaba i jazda a nie jakieś netflixy

1

@July_6_BcN Pedri to od dziecka cule, ma wszystko czego potrzebuje. Gorzej jak za 2 - 3 sezony nie wygramy LM

8

Real chce trenera z Barcy, Real chce piłkarza z Barcy, ale i tak będą ci wmawiać że nadal są najlepsi

0

@BojanKriKicz nie ma z kim

1

@Filipem imadżin

0

@Pawlak1992 przeciwgwałtowe

8

@Luciano99 kilka rzeczy zostawił, amator dureń

2

@kanver_ Mbappe to szkodnik. Chyba ze chcesz rozwalić Barce. A Pedri do nich nigdy nie pójdzie

5

@Bolton czemu ten bałwan ma trójkątna głowę

0

@ViscaelBarca2007 według mnie Fermin to stricte ofensywny pomocnik a nawet falszywa 9

0

@LeoMessiiBarcaPepa wszechstronności? Lepiej rozgrywal piłkę juz po powrocie z kontuzji między innymi z Alteitco, coś vzegp Fermin nigdy nie będzie umial. Lepiej broni, lepiej odbiera a pod bramka jak mial aytuacje żeby podać to to robil, Fermin zazwyczaj widzi tylko bramkę

0

@marcin62 jak sie doleczy to nic nie stoi na przeszkodzie by wrócił na ten poziom. Jest bardziej wszechstronny od Fermina na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?