Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 zatkało kakao
0
@BORO_12 argumenty jak zwykle na poziomie czyli brak. Z Douglasem wygraliśmy LM z Raphinhą nie
0
@BORO_12 no popatrz, mecze LM i prawie sami dobrzy przeciwnicy. Przypadeq. Z Interem wygraliśmy polfinaly bo byl Raphinha.. a nie czekaj
0
@BORO_12 podaj wszystkich przeciwników to sie odniosę
1
@severius kawa tak, herbata nie
0
@July_6_BcN zawsze mogłaś mieć Karyna lub Grażyna
12
@AmigoBlancos bo oszukujesz jak real madryt, niestety
0
@NeroTFP1 transfery i pieniądze to nie wszystko, ma takiego Yamala i Pedriego którzy sa warci 300 mln
1
Jak można co mecz dostawać karnego, to jest chore. Dla Realu sa inne przepisy? A najważniejsze to tylko w tej sprzedanej lidze sie dzieje
0
@FcPortoFan1999 Ty byś każdego wepchnął do tego Porto
0
@pax Gavi to już sprzedany na stronie bo ma kontuzje
0
@July_6_BcN ktoś powinien
0
@July_6_BcN nie bądź taka do przodu
1
@AmigoBlancos jak Ty sie odzywasz, jesteś u pana elementa
1
@Luciano99 za dobry już jesteś, powinieneś grać profesjonalnie
0
Kiedyś piłkarze nie mieli takich udogodnień a byli lepsi
4
@Krzychu102016 drukarka realmadrid
1
@ViscaelBarca2007 Tak. Zamykam.
1
@FcPortoFan1999 no właśnie, koniecznie męska i Twój rozmiar
2
@AmigoBlancos jak zacznę znowu w to grać to dajesz mi swoje wszystkie kupony przed faktem, ok?
1
@FcPortoFan1999 lepiej jej kupić coś co Tobie sie przyda, a nie jakiejś babie
2
@FcPortoFan1999 aha, myślałem że jesteś dziewicą w tym temacie xD
0
@FcPortoFan1999 nie zamierzam, bądź bad boyem i zwyzywaj mnie i dostań pierwszego bana
1
@gumaz oni gadają tylko o penisie, znaczy tenisie
0
@gumaz 100 odpowiedzi sie nie da przebić bez polityki albo religi
0
@Bykunn jak mieliśmy ma półfinał LM to mamy na to skład. Dzieliły nas dwa mecze od tytułu
0
@FcPortoFan1999 tylko nie zepsuj bo będzie po premii
0
@FcPortoFan1999 wszystkie Twoje fanki teraz o tym pewnie fantazjują gdzie
0
Ile dajecie Flickowi sezonów kredytu zaufania na wygranie LM, aż będzie trzeba go wymienić?
0
@FcPortoFan1999 jesteś za miły, bądź bad boyem