5

Fajnie, tylko czy w ogóle go zobaczymy chociaż na treningu 1 drużyny. Patrząc jak Flick sie obchodzi z młodymi

1

@escarabajo Endrick

3

@Bogan kiedyś kupowałeś gwiazde i miałeś gwarancje jakości, teraz nie

0

La masia w tych czasach gdzie ta liga tak bieduje naprawdę jest pomocna, bo już teraz ciężko o jakieś mocne transfery w lidze, nawet Real wyciąga ludzi za darmo. Poza tym i grono dobrych pilkarzy maleje i nie ma kogo kupować

1

Widzę że w efootball po pięciu latach istnienia gry dali w miare dobrze wyglądająca murawe, mają rozmach

0

@tbas Bernal ma takie plynne ruchy jak Pedri, a Busquets byl bardziej do ogladania taki sztywny, ale mial ten swoj balans cialem

3

@Coutinho007 Bernal w ogóle pare czysciutkich odbiorów mial i od razu pomyślałem o De Jongu, on jest na to za ślamazarny i spóźniony

3

Bernal już pomijając umiejętności czy doświadczenie, bo to jeszcze nie ten lvl przypomina na boisku taką większą wersje Pedriego

0

@Arden @Zoker ladnie wam pokazał Rashford

1

Brawo Rashford, w koncu gol z wolnego. Ale za slaby na 30 mln dla niektorych xD

23

Bernal dobre wejscie, jak mamy braki na tej pozycji to grac nim a nie upychac Garcie. Trzeba jakos tych chłopaków rozwijac, bo nie beda gotowi od razu

1

Lewandowski bardziej trafil w tego obronce, ale on wstawil gire tak ze uniemozliwil oddanie strzalu, wg mnie karny słuszny

0

@AdrianFCB10 często sie tu czyta ze Barca jest niewiadomo jak mocna

0

Ciekawe ile Pedri i Yamal wytrzymaja w tym klubie bez LM

0

Troche intensywnosci przeciwnika i sraczka w Barcelonie

4

Jak dlugo będziemy sobie mydlic oczy, ze jest zajebiscie bo bijemy zbankrutowanych ogórków w la lidze xd

0

Można sie podniecac Flickiem bo wciąż ten trend panuje, a gry obronnej on nie potrafi poukładać

4

Ile sie naczytalem ze.Czelsi bysmy pykneli tylko forma nie ta, moment nie ten, przychodzi LM i znowu sraka

0

@JiXSaw miał terapie wstrzasową przez jego gre ale nie pomogło

0

Ci obrońcy tak irytują takie pachoły

1

@Munio solidny zmiennik

0

@FcPortoFan1999 tańczysz tak jak porto wygra?

0

Czy będą dymy po składach?

0

@tomek8756 czy w tym serialu gra Bellingham?

0

@tomek8756 a w oryginale?

1

@Gaucho obecni piłkarze sa wykastrowani w porównaniu z tym co tu widzimy

1

@July_6_BcN choroba nie wybiera

2

@Konradowskyy Yamal ma tu konto, noway

1

@Kapitan hawk nie wchodź na notatnik jak takie ciśnienie

14

@Luciano99 mieli racje, madryciak ze mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?